Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

mysackovi
18. črc 2014

@danielka1985 nene nedělali...měla jsem doktora fakt naprd :-/ .proto jsem odešla.....teď ten nový do mě už nebude cpát proveru ...ale píchl mi injekci a pak od15.dne do 25.dne cyklu etrogestan...a až přijde ms, tak mám jít 2.nebo 3.den se žádankou na odběr krve, tak snad bude vše ok...nejvíc mě dostal tím, že tento rok spíš ani nemám počítat s těhu...☹
každopádně děkuji 🙂

princina
18. črc 2014

Kocandy zdravím z Egypta :-* Mame se krasne, tak snad to všechno bude dal OK... vsechny zdravím a myslim na vas:-*

majkylove
autor
18. črc 2014

@verunka_korunka aháá,no manžel měl právě taky jako dítě nějaký zákroky tak máme trošku strach,ale Dr ho asi po tak krátké době nepošle tak právě zjišťuju jestli mu to někde udělají na vlastní žádost nebo to musí jít přes dr

verunka_korunka
18. črc 2014

@majkylove no mi to předepsal gynekolog po půl roce snažení... a raději bych to udělala přes doktora a žádanku ať za to zbytečně neplatíte 🙂

danielka1985
18. črc 2014

@mysackovi no, ale nikdy nevíš co udělá příroda 🙂ty brdo třetí den mam peknej pupek, jsem brečela, ze nemám ploché a ze mi nesedi pořádně triko:(

mysackovi
18. črc 2014

@danielka1985 🙂.....jooo břicho mi pěkně narostlo...ale bohužel to není těhu.....jen nevím co budu říkat těm, co mě viděli a byli přesvědčeni, že jsem .... pořád se nás někdo ptá ☹

danielka1985
18. črc 2014

@mysackovi to je těma hormonama a vyvolavackama. .a to ti tak vyrostlo?

romancam
18. črc 2014

Holkyyy, tady je to asi jediná živá skupina..nikde jinde se nic nediskutuje..někam napíšu a nikdo nic, tady pěkně komunikujete a tak je to fajn 😉 na všechny myslím, aby se zadařilo ... ačkoli ani když zjistíte, že máte // není nic vklidu, naopak mám pocit že se ze všeho zblázním.. ☹

mysackovi
18. črc 2014

@danielka1985 asi ano...jiný důvod nevidím?....k tomu 3,5 kg nahoře....v obličeji oteklá.....všichni mě o tom přesvědčovali...a i já tomu začala věřit :-/ ....a jak dlouho se snažíte vy?....my zatím teprve dva měsíce, ale ten verdikt je naprd :-/

swellt
18. črc 2014

Ahojky holky... přemýšlím nad jednou věcí, ale jestli to není moc přehnané.... myslíte, že je vhodné nakupovat nějakou základní výbavičku, když ještě není mrňátko ani zplozené?

Krásnou dobrou noc. 😉
Zdenča

karlos12
18. črc 2014

@swellt také jsem už přemýšlela, hlavně když vidím ty krásné věcičky.Ale nevím.Určitě to není divné, ani blbé.Někdo tvrdí že se tím zažene štěstí, někdo že přivolá.To je různé.Klidně kupuj.Proč si to neužít?

majkylove
autor
19. črc 2014

@swellt
@karlos12 tady naše deniska má už v albumu pěkných pár úlovků tak mrkněte a pokud chcete klidně do toho,je to jen na vás 🙂
@romancam já myslím že stresovat budeme už navždy s rozhodnutím mít dítě takže hlavu vzhůru a užívej si to,co bych za to dala 😉

jinak dnes se mi zdálo že jsem měla krásně pozitivní dva testíky,už mi fakt hrabe 😕 😀

dasenka888
19. črc 2014

@majkylove mě se to dnes taky zdálo :D , že mám pozitivní :D

majkylove
autor
19. črc 2014

@dasenka888 tak doufejme ze je to dobry znameni🙂ale jak uz na to myslim aj v noci tak uz to zacina byt fakt chorobny😀

danielka1985
19. črc 2014

@mysackovi no, od prosince, ale od března do května jsem neměla čas, tak až zase od června 🙂hormony jsou svinstvo :(budu držet palecky 🙂

mysackovi
19. črc 2014

@danielka1985 děkuji...taky držím pěstičky....na někoho stačí ,,hodit trenky" a je 😀

dasenka888
19. črc 2014

@majkylove to znam moc dobře :D

majkylove
autor
20. črc 2014

Ahojky holky,tady je pustoprazdno,no nedivim se,kdybych netrcela v praci tak tu taky neoxiduju 🙂 jak to u vas vypada,kdo ma ted nejbliz k testovani?at se muzu tesit na dobry zpravy a samotné mi to lip utika🙂u nas to vypada ze je uz po ovu tak te se dej vule bozi 😵

dasenka888
20. črc 2014

@majkylove http://m.womenzone.cz/uzivatelka/Dasenka888?c=-... možná, možná, ale spíše ne :( co u Tebe ? 🙂

majkylove
autor
20. črc 2014

@dasenka888 já se v té BT vůbec nevyznám,škoda že taky nemůžu měřit ☹ taky si píšu na womenzone,ale jako jen do kalendáře ať mám přehled kolikátý DC jsem a tak 🙂 jinak já myslím že ovu byla tento víkend takže vychytat bysme ji měli,teď záleží jestli se to všechno správně spojí 😵 akorát apeluju celej měsíc na manžu že musíme ob den a u nás to prostě nejde vydržet tak doufám že sme to tím nijak nepohnojili 😀

dasenka888
20. črc 2014

@majkylove proč bys nemohla měřit ? 🙂 Chce to tak měsíc měřit 🙂

majkylove
autor
20. črc 2014

@dasenka888 já dělám nepřetržitejj provoz takže nemožný měřit ani v přibližný časy :-/

dasenka888
20. črc 2014

@majkylove ahaaa tak to potom chápu :(

majkylove
autor
20. črc 2014

@dasenka888 každopádně ty to z teplotky budeš vědět aspoň dřív 🙂 kdy má přijít nebo teda nepřijít mrcha?

denisska
20. črc 2014

Holky a měříte až po ms? Ja prvni den po ms 14.7- spineni 8.30(36,7)
15.6- 7.15(36,3)
16.7- 8.30(36,6)
17.7- 8.20(36,5)
18.7- 8.35(36,5)
19.7- 8.35(36,7)
20.7- 8.30(36,7),celkem vysoké teploty 🙂

denisska
20. črc 2014

@swellt já blázen už něco mám, a dokonce i věc na věk cca 6let ;-D

dasenka888
20. črc 2014

@denisska já ne , já měřila az hodně po a mám to nepravidelně :/ nemáš graf na womenzone ? 🙂 můj vypadá takto http://m.womenzone.cz/uzivatelka/Dasenka888?c=-... 🙂

denisska
20. črc 2014

@dasenka888 nemám jak se tam dělá;)

dasenka888
20. črc 2014

@denisska zaregistrujes se 🙂 pak zadas poslední MS 🙂 a pak kliknes do kalendáře na den kdys tu teplotu naměřila a zadas a takhle i další den a další 🙂) není to nic těžkého 🙂)

karlos12
20. črc 2014

@denisska proč blázen?Štěstí přeje připraveným 😉