Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

princina
28. črc 2014

@bublinka74 jako nejhorší je to v závodce 🙂

bublinka74
28. črc 2014

@princina v jaký závodce 😀

medulka24
28. črc 2014

Ahoj, halo halo, je tu někdo? Právě jsem se sem zaregistrovala a úplně se tu ještě neorientuji 🙂

pupino2015
28. črc 2014

@bublinka74 Aha aha, tak držím palečky 🙂)) snad nepříjde ani jeden znás :D

medulka24
28. črc 2014

Mám dotaz, s přítelem se snažíme o mimi, loni v září jsem po 6letech vysadila HA a MS vždy, at uz s HA, nebo bez ní byla přesná. Žádné záněty, nebo jiné gyn. problémy jsem neprodělala. Nyní se mi nedostavila MS, šla jsem tedy k doktorovi, tam mi jen pichli vyvolavacku, udelala ultrazvuk a stejne, jako rekl tehu test, pry nejsem těhu :(. Nyní je to 12. den od injekce a já mám od doby, kdy jsem měla MS dostat neskutečně oteklá prsa, že nesnesu ani tričko, natož podprsenku a mam pichlavé bolesti v podbřišku a nebo po bocich kousek od vybezku kycelnich kosti. Je to normalni, nebo mam mit strach? Nebo je tu moznost, ze jeste muzu byt tehu? Poradte prosím 🙂

medulka24
28. črc 2014

tady ta diskuze moc nefunguje, jak koukám 😒

majkylove
autor
28. črc 2014

@medulka24 diskuze žije,ale v létě a ještě odpoledne nemůžeš čekat okamžitou odpověď,ať se brzo zadaří 😉

medulka24
28. črc 2014

jojo, už je večer, tak jsem myslela, že to tu žije 🙂 neva

pindriste
28. črc 2014

@medulka24 zaprvé při HA nejde o MS, ale o krvácení z vysazení, nejde podle těchto "cyklů" z dob HA usuzovat na to, jaká je pravidelnost cyklu. Je třeba se zabývat těmi, co byly v době mimo HA. Víš, kdy byla ovulace, pokud byla?

medulka24
28. črc 2014

mimo byly vždy přesné, proto se teď tolik obávám, jestli není něco špatně, víš?

medulka24
28. črc 2014

možná to bude znít divně, ale nevím, tento měsíc je vše nějaké divné... neustále mne doprovází těžko snesitelná a nepolevující bolest prsů, konkrétně dvorců a bradavek, mám je velmi oteklá a bolest v podbřišku, pokud si zatlačím tak je znatelná

bublinka74
28. črc 2014

@pupino2015 tak uvidíme noo 🙂

bublinka74
28. črc 2014

@pupino2015 já budu testovat ve středu ,ale mám prý dyžtak přijít ve čtvrtek nebo v pondělí na krev tak uvidím 🙂 možná testnu ve středu a v pátek a v pondělí na krev už nebude potřeba

jitulka188
28. črc 2014

@dasenka888
A meris testama nebo teplotu? Ja nejak tu teplotu nepobiram😀 Ale ono je to asi fakt o nahode .Kamoska se snazili rok merila hlidala a nakonec otehotnela den po ms 🙂 Snad nam srpen bude prat 😉 My mame v srpnu 8 let vyroci a tchyne narozeniny😀

jitulka188
28. črc 2014

@dasenka888
A meris testama nebo teplotu? Ja nejak tu teplotu nepobiram😀 Ale ono je to asi fakt o nahode .Kamoska se snazili rok merila hlidala a nakonec otehotnela den po ms 🙂 Snad nam srpen bude prat 😉 My mame v srpnu 8 let vyroci a tchyne narozeniny😀

ajcebe
29. črc 2014

@jitulka188 No já brala taky 11 let, ale jelikož jsem byla samej zánět a pořád něco tak jsem se naštvala a před rokem a čtvrt jsem jí vysadila a mam klid tak uvidíme jak se bude dařit 😀

dasenka888
29. črc 2014

@jitulka188 měřila jsem i testama 🙂) ted měřím jen teplotu 🙂 druhým měsícem 🙂

jitulka188
29. črc 2014

@ajcebe Tak to ses krásně pročistila to půjde jako po másle 🙂) 😉 Srpen je náš :D

jitulka188
29. črc 2014

@dasenka888 A zasvětila bys mě do toho ? 🙂 někde jsem viděla i nějaký grafy 🙂)

jitulka188
29. črc 2014

@helca363 Ahojky 🙂 my to ted budem zkoušet druhý měsíc 🙂) Ale to pvní bylo hned po vysazení to asi nebyla šance ...ted trpím ms a to teda pořádnou 🙂)už máš nějaké děti nebo jsi na začátku jako já ? 😉

helca363
29. črc 2014

@jitulka188 Ne nemám...měli jsme 21.6 svatbu,tak by jsme chtěli miminko.Dneska jsem si koupila kyselinu listovou...a zítra jdu na gndu,tak chci aby mě udělala ultrazvuk jestli nemám třeba cystu...taky mám teprve dva měsíce vysazené prášky🙂Tak snad se nám oboum zadaří🙂

ajcebe
29. črc 2014

@jitulka188 no uvidíme snad jo, ale takhle rychle to ani nečekám, když vidím jak holky čekaj dlouho to byla fakt náhoda 🙂

lenicka95
29. črc 2014

@jitulka188 Ahojky, začínáme 🙂 První měsíc.... 🙂)

jitulka188
29. črc 2014

@helca363 my jsme měli svatbu 18.dubna 🙂 Ale vysadila jsem až po líbánkách abych se nemusela bát že mi ms zkazí dovolenou 🙂

jitulka188
29. črc 2014

@lenicka95 Ahojky 🙂 tak přeji brzký úspěch . 😉

romcilena
29. črc 2014

Tak to u nás vypadalo nadějně.... týden zpoždění a nic ☹ Takže tu s vámi ještě nějaký ten pátek vydržím 🙂

mysackovi
29. črc 2014

tak já holky nevím už...........17.7. mi píchl injekci na vyvolání ms, dostala jsem to 23.7. ...a to tím že první den jen špinění a pak už jen dva dny krvácení a pak nic :-/.....to mi ta sliznice asi moc nenarostla chjo ☹ .....nebo že by se poštěstilo a přeci jen se jednalo a těhu?

majkylove
autor
29. črc 2014

ahoj holky,tak já dneska testila a při hodně dobré vůle tam nějakýho ducha vidím,ale myslím že nikdo jinej by ho neviděl,no tak nevím :-/ každopádně zítra budu testit znovu tak prosím moooc držte palce ať už to na mě vyskočíííí 😵

princina
29. črc 2014

@denisska jakou ja mam smulu... s největší pravděpodobností ma doktorka dovolenou:'( takže musim stale čekat

majkylove
autor
29. črc 2014

@princina jéééj,tak to je blbý ☹ ale nebooj,je to tam určitě,na testu už máš určo krásnou dálnici 😉