Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

lucfuci
25. čer 2014

@tak2014
@majkylove
ztrácím se v odborných názvech 😀

simca190
25. čer 2014

@lucfuci
Dekuji ale je to tak 🙂 kazdy to ma jinak... Je mi jedno co si o me druzi reknou... Ze budu mozna v 18 tehotna... Noa... Je to moje rozhodnuti a pokud to tak citim tak proc ten maly zazrak nestvorit 🙂

majkylove
autor
25. čer 2014

@lucfuci vpohooo,klíďo se ptej 😉

lucfuci
25. čer 2014

@simca190 však jasný. každý to má jinak. mým smyslem života taky nejsou diskotéky a blbosti. mi je teda 23 a chtěla jsem ještě chvíli pokračovat ve škole a něco málo si odpracovat, což jsem si splnila. mám manžela, zázemí, takže šup na to 🙂

simca190
25. čer 2014

@lucfuci. A jak dlouho see snazite?

denisska
25. čer 2014

@majkylove jo no🙂 a mohlo by to být úspěšné🙂)

simca190
25. čer 2014

@denisska
Take mas tuseni ze to klapne? 😉

majkylove
autor
25. čer 2014

@denisska určitě bude 😉

verunka11221
25. čer 2014

@majkylove JJ pokazde mi dal antibiotika.Ja na to trpim taky dost.Nekdy mam treba pul roku pokoj a z toho to chytnu a furt se to vraci ☹ Ja jako prevenci sem zkousela vsechno mozne a prijde mi ze nic nepomaha.No tak snad se konecne zadari 🙂 Uz by jako mohlo 🙂
@tak2014 Ja jsem zas 24DC 🙂 No snad to bude plodnej mesic 🙂

majkylove
autor
25. čer 2014

@verunka11221 ja jedla brusinky v tabletach a myslim ze to nejakej ucinek melo.ja sem 20DC tak jste prede mnou holky,budu se tesit na fotecky krasnych testu s //,nekdo uz to sakja prolomit musi🙂cerven je krasnej mesic k plozeni🙂

niikkis
26. čer 2014

@majkylove já měla včera poslední den ms a budu doufat, že další nepřijde 😉

denisska
26. čer 2014

@simca190
@majkylove no musí🙂, já se tesim jak male děcko 😀DD

denisska
26. čer 2014

@denisska a dnes jdu pro ten inofolic 🙂)

terezapetrova
26. čer 2014

Vsem co ted cekaji mrsku preji at nedorazi 🙂 ja teprve zacinam další cyklus takze ja se ještě nacekam 🙂

niikkis
26. čer 2014

@denisska jsem zvědavá jestli u tebe budeme do měsíce koukat na II 😉

simca190
26. čer 2014

Mam dotaz... Dnes 14DC..delala jsem v pul 1 ovu test a carka mi vysla o trosku silnejsi nez vcera... Zacala jsem merit az od vcerejska jen tak pro kontrolu 🙂 do teto doby jsen ani nevedela jak to fuguje 😀. Rano me bolelo bricho ale ted uz prestalo.... Co myslite? Mame stradat do zadoby? 😀

kackarebicerova
26. čer 2014

Tak dnes uz se to asi spusti..takova nahnedla krev..jdu se zabit

tak2014
26. čer 2014

holky, na plodnost jsou prý dobré maliny a ty právě teď dozrávají, tak šup na ně! Já už mám v sobě celou misku, tak to by bylo, aby to nebylo 😎

majkylove
autor
26. čer 2014

@simca190 měla by být minimálně stejně silná,ale když se budete snažit ob den tak to nemůžete prošvihnout 😉
@kackarebicerova hlavu vzhůru,není všem dnům konec,já tady budu příští týden možná brečet stejně,ale není to konec světa 😉
@tak2014 sakryš to si je budu muset někde rychle koupit 😀

simca190
26. čer 2014

Tak budem merit a merit 😀 dekuju za radu... A je to tam pravidlem ze musi byt stejne silna? Ta vcerejsi byla slaboucka.. Ta dnesni uz sla dk vice ruzova 🙂

majkylove
autor
26. čer 2014

@simca190 jj je,musí být stejně silná nebo ještě silnější,když teď sílý tak to znamená že se to teprve chystá 😉

simca190
26. čer 2014

@majkylove
Ooo tak to je supeeerr 😀. Mohlo by se povest 🙂 a jak jsi na tom ty vlastne?

majkylove
autor
26. čer 2014

jinak mě pěkně bolí v kříži a docela i podbřišek tak jsem zvědavá co to znamená

majkylove
autor
26. čer 2014

@simca190 no já čekám nebo kéž bych už nečekala ms příští víkend

simca190
26. čer 2014

@majkylove
Ver mi ze ja budu cekat dyl jak ty 😀. Aslon jednu vyhodu to ma... 😉

svobodpetika
26. čer 2014

tak plodné dny asi za mnou a na Cyrila a Metůdka se uvidí ( nebo teda neuvidí )nějak jsme to snažení odflákly tak tomu moc nevěřím

simca190
26. čer 2014

@svovodpetika
Drzim palecky at se zadari... 🙂

svobodpetika
26. čer 2014

@simca190 děkuji a když to neklapne uděláme si ho na dovče v Tatrách 🙂

majkylove
autor
26. čer 2014

@svobodpetika taky uvidím na cyrila a metůdka 😀

simca190
26. čer 2014

Juu tak kdyz se nezadari tadya ted tak se v Tatrách na tom krasnymcerstvym vzuchu urcite 🙂