Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

majkylove
autor
8. črc 2014

@xjulinkax a jak dlouho se snažíte?

xjulinkax
8. črc 2014

@majkylove Teď 5. cyklus.

majkylove
autor
8. črc 2014

@xjulinkax hmm,tak to ti docela rychle začala Dr. pomáhat,to je supr,tak držím palce 🙂

xjulinkax
8. črc 2014

@majkylove Děkuji 🙂. No uvidíme, jak to dopadne. Bere se to prý jen 10 dnů a nemusím se ničeho bát, říkala.

denisska
8. črc 2014

@mispula19 hahaha ve sprše mi to myslí nejvíce😀, všechna řešení mě napadají, co komu říct, když něco řeším, napadají mě dětské písničky z práce(pracuji ve školce(,takže si ve sprše odříkám a odzpívávám besídky😀DDDD

ssarula
9. črc 2014

holky přidávám se ke snažilkám. Snažíme se už půl roku. Mám doma už skoro dvouletou holčičku po roce a půl snažení. A mám dotaz:teď jsem 2 měsíce neměla MS, tak jsem šla k dr. na injekci. Říkal že to vidí na špatnou funkci vaječníků ale že uvidí dle krevních testů a teď má dovču tak nic zatím nevím. Předepsal mi duphaston na srovnání cyklu od 16.dne. Pro jistotu jsem si zkoušela ovu testy, paradoxně mi vyšel nejvíce pozitivně 8. den cyklu, pak už jen slábnul ale podle bazální teploty by ovulka měla být 12.-13 den, ale test měl jen ducha. Ten 8.den kdy vyšel test nejvíc pozitivní mi teplota spadla a stoupla až ten 13.den. Jsem z toho vedle. Myslíte že ovulka proběhla? Četla jsem, že některým holčinám tady ovu testy vůbec "nefungují" Já už bych tak strašně chtěla druhého prcka, cítit jak kope a mydlí sebou v bříšku... ach jo

majkylove
autor
9. črc 2014

@ssarula vítej a ať se co nejdřív zadří 😉 s BT ti bohužel neporadím bo neměřím,takže nemám zkušenosti ☹

romancam
9. črc 2014

No, a já v tom mám chaos.. tak v neděli slabší první den MS, další den špinění, včera a dnes nic. Celé to ale mělo začít dnes...a nic..tak jsem z toho opravdu jelen 🙂 jsem zvědavá, co bude dál..

majkylove
autor
9. črc 2014

@romancam tak zkus testik😉

princina
10. črc 2014

Nemůžu tomu uvěřit 🙂

tak2014
10. črc 2014

@princina gratuluji 🙂

princina
10. črc 2014

@tak2014 moc děkuji...jsem z toho tak v šoku,že se nemůžu vykopat do práce 🙂

ssarula
10. črc 2014

@princina moc a moc gratuluji

princina
10. črc 2014

@ssarula děkuji 🙂

simca190
10. črc 2014

Tak holky... Brala jsem prasky na srovnani cyklu... Po vysazeni bych to do dvou dnu mela dostat.. Pri hodne rozhazenem cyklu az do 4 dnech... Uz 6den me boli bradavky... Dnes je to 4 den co jsem od vysazenia MS nikde... Cipek mam vys a je tvrdy a uzavreny a k tomu husty bily hlen jako krem. Malicko me boli v podbrisku. jsem 9DPO...CO myslite? 🙂

majkylove
autor
10. črc 2014

@princina gratulace,to je krasa!to uz se nam to tady pekne rozjizdi,doufam ze nas holky nakazite 😵

ssarula
10. črc 2014

@simca190 osobně si myslím, že na test je brzo, počkala bych týden, ale vím jak je člověk nedočkavý, tak pokud bys neodolala a testla, tak nebuď zatím zklamaná když se nic neukáže, ale mohl by už být možná vidět i duch :D Je to složité, ale neděje je :D

simca190
10. črc 2014

@ssarula ja testovala vcera a nic tam nebylo prave.. 🙂 takze nadeje je.. To je skvely... 😉

simca190
10. črc 2014

@ssarula mam na kalhotkach takovy nazloutly hlen.. Na cipku je ale bily... To uz sem tak stara ze by mi unikwla moc?. 😀 😀 😀 😀 😀

rosaa
10. črc 2014

Ahoj holky, máte to tu hezky rozjeté, tak pokud neva přidám se k vám. Ramé se snažíme o sourezence pro prcka doma, ale zatim první měsíc. A to se nám kvůli práci à nemoci ani moc nepoštěsilo se snažit. Tak za par dní přijde MS tak pak to rozjedeme 😉

rosaa
10. črc 2014

@princina Jee, gratuluji

jitulka188
10. črc 2014

Ahoj holky jsem 10 dní po vysazení HA . Už jsem zoufalá z těch různých názorů ..Zda si dávat 3 měsíce pozor a nebo to prostě neřešit ...:( Je tu někdo kdo tuhle otázku taky řeší ?

ssarula
10. črc 2014

@jitulka188 proč by sis měla dávat pozor? Jestli chceš prcka tak tomu nic nebrání. Kamarádka brala asi 8 let v kuse HA, pak se zasnoubila a řekli si, že teda vysadí HA a časem zkusí prcka. No a povedlo se hned, po vysazení už ani MS nedostala, byla těhu. Má krásného zdravého chlapečka a nedávno se jí narodil druhý. Jsou maminky co otěhotněly i s HA, a třeba i ještě měsíc braly antinu než to zjistili. Vůbec nemusíš čekat

ssarula
10. črc 2014

@simca190 :D :D to určitě nejsi tak stará :D Tak jestli ani žádné špinění, tak je to opravdu na dobré cestě :D

jitulka188
10. črc 2014

@ssarula fakt ? Nemůže to mít nějaký vliv na plod ? Já HA brala 10let .měli jsme ted rodinou sešlost a každej na mě koukal že jsem si dala pivo . Že už ani v čištění byh neměla pít :(

simca190
10. črc 2014

@ssarula spineni vubc... Al zase od ovu nebylo... Ale tqk pokqzdy nemueim spinit kdyz se to uhnizduje ze?

princina
10. črc 2014

Já se otestovala vcera večer,nebyla jsem si jistá, jestli nemám halucinace...ale nedalo mi to,ráno jsem to zkusila znovu. Zdálo se mi,že duch tam je. MS měla být dnes, a protože jí mám pravidelnou jak hodinky a furt nic(bolí mě prsa a bříško)... Tak jsem se odhodlala vyzkoušet clearblue a bylo to tam...Držím vám palce a snad mi budete taky držet 🙂

majkylove
autor
10. črc 2014

@ssarula
@jitulka188
vítejte a držím palce! 🙂 a já brala HA 13 let a začali jsme se snažit hned,i Dr říkal že při dnešní HA není žádný čištění třeba.A co se pití týká tak já teda piju pořád,teda jakože na akcích 😀 myslím že na tom nic není,dnes zjistíš že jsi těhotná ani né po 14-ti dnech což je úplně vpohodě a nic se nestane.Kdybych se měla ještě přestat bavit a jíst zdravě a nevím co všechno tak bych se z toho už asi zbláznila kor jestli to bude trvat dlouho.

ssarula
10. črc 2014

@jitulka188 nic se neděje, první týdny se plod stejně živý z toho vajíčka (myslím že se tomu správně říká gastační váček). Já jsem u prvního měla dostat MS 20.12., ale měla jsem delší a nepravidelné cykly, ale toho 20.už to mělo být i s tím týdením spožděním, no a na silvestr byl pořád test negativní, tak jsem popíjela naprosto v pohodě jako jindy, (tenkrát jsem řešila nějaké problémy ale to nechci rozebírat, už je to pryč a dr. je nový). Změnila jsem dr a objednala se ještě v prosinci na 12.1.na prohlídku a 8.1. jsem našla // a ten mi řekl, že jsem v 5tt. Opravdu ty první týdny neublíží, naopak koluje přesvědčení, že se tak ukáže, že je plod již na začátku hodně silný a života schopný :D

ssarula
10. črc 2014

@simca190 nene, vždycky špinění není, já jsem u prvního ze začátku vůbec nešpinila, až pak v 7tt, ale to přikládám tomu, že jsem dělala v práci s různými chemickými sajrajty, a fakt jsem špinila jen v práci, takže pak neschopenka.