Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

denisska
14. črc 2014

@danielka1985 jak dlouho že to zkoušíte? a kdy jsi vysadila HA?

treasurka
14. črc 2014

Teda, ten svět je fakt zvláštní, já brala loni touhle dobou HA (pravidelně a nevynechala jsem) a bum, teď tu vedle sebe mám 3měsíčního špunta. A vy s tím máte takové starosti... Držím moc palce 😉

denca2000
14. črc 2014

@princina tak jsem si dnes pro jistotu udělala po pátečním digi testu obyčejný

princina
14. črc 2014

@denca2000 no, já si dnes taky test udělala🙂 ta mila sestra me trochu vyvedla z míry🙂

romancam
14. črc 2014

@denisska Ach jo, tak tohle asi není ono, to mě mrzí... ale tak snad to dopadne příště!!!moc bych ti to přála, tedy všem, co se snaží..mě začaly pro změnu napadat myšlenky, že třeba ten test kecá a vůbec nejsem...

majkylove
autor
14. črc 2014

@romancam ale nekecááá,neboj 🙂

denca2000
14. črc 2014

@princina tvůj testík jsem viděla 😉 Sestra se asi špatně vyspala 😀

romancam
14. črc 2014

@majkylove doufám v to, asi mě to napadá, páč si přijdu že se ale jako fakt nic neděje..ale asi je to brzo aby se dělo, ale když si to tu občas pročítám, tak jsem z toho celá vedle. No..k Mudr. mažu příští čt a v pá hurá do Chorvatska, tak snad to vše bude ok..

denisska
14. črc 2014

@romancam ale jsiiii😉

denisska
14. črc 2014

@treasurka no teda!!!;)

majkylove
autor
14. črc 2014

@romancam nebooj,vše bude jak má být 🙂*** já už taky tak chcíííí,ach joo,snad se dočkám brzo,už mi to připadá dlouhý...

ycida
14. črc 2014

Ahoj děvčátka, tak jak se daří snažení??? všem držím palečky, ať máte co nejdříve II 😉
Dneska na mě padla depka. Kamarádka potřebovala vypomoci v sekáči s oblečením pro mimi a nedokážete si představit tu touhu něco koupit, tu touhu už mít bříško ☹ . Chjo 😅

ycida
14. črc 2014

@denisska
Jenže kdyby to bylo tak jednoduché, vid ☹

princina
14. črc 2014

@denca2000 moje jamka reagovala tak nějak chladne...tchyně ta byla nadšena...moje jamka mi akorát řekla, at si da pozor a nepriberu, ze to jde pak těžce dolu.... Asi jsem jediná, kdo ma radost☹

ycida
14. črc 2014

@princina
AHoj, moje sestra to měla zase u tchýně... Ta jí to dokonce rozmlouvala, že si pořídili barák, mají splátky a jak chtějí zvládat do toho ještě miminko a práci na baráku 😢 . Jenže ted už jsou malému tři roky a tchyně se z něj muže zbláznit radostí 😅
Myslím si, že to přejde uvidíš 😉 🙂 , držím palce 😉

denisska
14. črc 2014

@ycida no ach jo, ja zas same tehulky☹

ycida
14. črc 2014

@denisska
Těhulkám přeji štěstí, asi stejně jako ty... Jen už bychom mohly patřit k nim vid 😒 .
Přítel se mi vrátil v pátek a tento měsíc jsme to nejspíš propásli ☹ , takže vzhůru do dalšího měsíce s Tebou 😉

denca2000
14. črc 2014

@princina Mamky si nevšímej, já u první přibrala 30kg a dala jsem během roku vše dolů - byla to dřina, ale když se chce, tak jde vše. Já to nikomu neřeknu, ví to manžel a ostatní neřeším - až to bude vidět 😝 Buď šťastná a ostatní neřeš, mamka bude mluvit jinak, až bude vnouče na světě 🙂

princina
14. črc 2014

@denca2000 tak mysli to dobře, ale daleko víc me trapi, abych mela zdraví ditatko...než to, kolik priberu... To budu řešit pak, věřím, ze když kojis a behas kolem děti a domácnosti... Jde to samo🙂

princina
14. črc 2014

@ycida , @denisskam Kocandy, dockate se!

romancam
14. črc 2014

@majkylove Určitě se dočkáš 😉 budu ti držet pěsti!

denisska
14. črc 2014

@ycida aspoň v tom nebudeme samy;-*

denisska
14. črc 2014

@princina jen ať to netrvá dlouho☹

princina
14. črc 2014

@denisska neboooj

majkylove
autor
14. črc 2014

@romancam doufam a dekuju 🙂

princina
15. črc 2014

@denca2000 uz je taky lip vidět 😀 myslete holly na me, at je všechno OK😉 Posilam vam :-***

jitulka188
15. črc 2014

Ahojky , tak jsme to včera s manžou zkusili měla být ovulace ta jsem zvědavá jestli se to povede na první pokus 😀 Ale spíš to vidim že ne ...Ale to neva máme času 🙂

majkylove
autor
15. črc 2014

@princina krásnýýý,chytám těhu bacily 😀 a na konci měsíce ho chci vidět už u sebe na živo 🙂 držím palce ať je vše hlavně vpořádku! 🙂
@jitulka188 držím palce,třeba to výjde,už tady pár holek máme 😉 já bych měla mít ovu taky teď tak to vypadá že na výsledek budem čekat spolu 😉

princina
15. črc 2014

Kocanda moje, posilami vám pozitivní energii, už jsme zbaleni a jedeme se dovolenkovat...doufám, ze budu MIT po návratu pro vas i od vas same dobré zprávy, držím palce a příští sobotu se tesim, papa

majkylove
autor
15. črc 2014

@princina moooc si to užijte a buď na sebe opatrná 🙂