Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

majkylove
autor
30. črc 2014

@bublinka74 ještě nemám,ale aj tak si myslím že dušík už by tam byl,no uvidíme v pátek jestli ms dorazí nebo nee

terezapetrova
30. črc 2014

@majkylove to me mrzi Kocko ale neprestavej doufat do zacatku menzes ju? 🙂 moc bych Ti prala radost z // 🙂

karlos12
30. črc 2014

@majkylove to je divné,ještě bych teda počkala a pak klidně víc testů najednou.Všechny nemusí ukazovat,hlavně takhle brzo.Jsi nějak chvilinku po nedoražení kamošky,ne?Myslím na Tebe a dej vědět. 😉

karlos12
30. črc 2014

@princina blahopřeji,to je super. 🙂

majkylove
autor
30. črc 2014

@terezapetrova děkujíí moc,no pátek rozhodne,ale už tomu nevěřím.no hlavu vzhůru že 🙂

@karlos12 no dostat to mám až v pátek,ale myslím že duch už by tam měl být,takže uvidíme,spíš už s tím nepočítám,ale děkuji 🙂

terezapetrova
30. črc 2014

@majkylove presne tak - s tou hlavinkou 🙂

karlos12
30. črc 2014

@majkylove .jestli až v pátek,to by Ti test ještě mohl blbnout.Když jsem tady pročítala diskuze,tak plno holek tam psalo,že jim tt ukázal něco až třeba 3 i déle dní po vynechaní.Takže bych Tvůj dnešní test nebrala za bernou minci.Také to mám dostat v pátek.Opět 😒 .Teď si jedu pro vitamínky a kontryhel.čaj.Snad už néco pomůže.Držím pésti i nadále,K

laky88
30. črc 2014

Ahoj ženy,můžu se přidat?měsíc se s manželem snažíme,zatím je to krátce,ale po osmi letech s HA doufám,že to nebude trvat dlouho,prý je to častý problém, beru gs mamavit,listovku navíc a prvních 15dní cyklu jsem pila kontryhel,dnes je to cca 10dní od možného početí a test bílý jak sníh,ani jsem nečekala že mě to hned tak vezme....

denisska
30. črc 2014

@kacorek85 to si piš🙂, zatím neeee:(

denisska
30. črc 2014

@majkylove sakryš no hold nám všem ne těhu už z toho fakt haraší;-D

denisska
30. črc 2014

@princina jupí´´, no to je paráda!!!!! Gratuluji❤️❤️❤️

bublinka74
30. črc 2014

@princina a kolik dní ti mešká ms ??

princina
30. črc 2014

@bublinka74 21 dni

princina
30. črc 2014

@denisska tak třeba zitrat uz bude neco videt🙂

bublinka74
30. črc 2014

@majkylove neboj mne u kluků to test ukazoval až 10 dnů po ms ...myslím ty obyčejné 🙂 ,já mám čekat do pátku,volala jsem sestře a v pondělí na krev

bublinka74
30. črc 2014

@princina ti mešká menstruace ju ???

princina
30. črc 2014
pupino2015
30. črc 2014

@princina suppper🙂)) gratuluji 🙂

pupino2015
30. črc 2014

Já začínám nanovo 2dc :-/ Je tu někdo, kdo je na začátku cyklu ?

bublinka74
30. črc 2014

@princina a kdy ti byl vidět na testech ??jako pozitivní

princina
30. črc 2014

@bublinka74 1 den pred MS,

princina
30. črc 2014

@pupino2015 dekuju

bublinka74
30. črc 2014

@princina jako každý to má fakt jinak 🙂 ,mně u jednoho z kluků na to přišli v 11,5 týdnu měla jsem ms a nic mi nebylo ,já tenkrát zírala 😀 noo a nyní 6 den zpoždění,blbě jsem to spočítala a volala na gyndu a sestra v klidu,to je čas at neplašíme ,tak uvidíme 🙂

princina
30. črc 2014

@bublinka74 ja sla na gyndu s tim, že mam zpoždění a pozitivni test... delala jsem si Clear blue a ten ukazal, že jsem 1-2 tydny, poslala me na krev, ale na tu jsem mohla jit az v pondělí-byla jsem tex 14 dni mimi CR... dneska volam kvuli vysledkum a rika mi, že je to pozitivní a že mam okamzite prijit 🙂 pred tim bylo dost casu. Ja si myslim, že jsem otěhotněla nekdy koncem cervna - byly totiz plodne dny 😀

princina
30. črc 2014

@princina
@bublinka74 takze teoreticky je to 4., 5., tyden ...ale uvidim zitra

bublinka74
30. črc 2014

@princina ahá to je skvělé 😉 ,jo sestra říkala že je času dost že když to do pondělí nedostanu tak v pondělí na krev ...je mi občas nevolno a má divno v puse,nevím co to je ...tak hlavně nyní užívej 😉 ,já mám jen ty obyč testy tak ti nevím a mám takový vlhko dole i bílý výtok občas během dne

princina
30. črc 2014

@bublinka74 ja mela klasicky priznaky, prsa me bolely, že jsem myslela, že bych si je radši urizla, bolel me podbrisek, pak se dostavila kovova pachut v puse... ted byvam nafoukla jak balon, jidlo mi smrdi a ze vseho se mi dela blbe 🙂 Me sestra strasila s hormonalni nerovnováhou... to mi malem svihlo

bublinka74
30. črc 2014

@princina noo já měla bolest prsou než jsem to měla dostat vždy,břicho nafouklé ...nyní mě v termín ms bolel dva dny podbřišek,pak už nic ...jen šoufl...jako že mi vše smrdí a divno v puse a pořád žízeň ...tak ti nevím 😀 jsem z toho sama jelen a to mi chodila ms spíše vždy o dva dny dříve

majkylove
autor
30. črc 2014

Dik moc holky za povzbuzeni,vim ze se to jeste muze ukazat,ale kdyz tady prave vidam holky co maji poz.testy uz i nekolik dni pred ms tak tomu sanci nedavam a tentokrat sem to fakt videla dobre,no co uz ted.vsem ktery taky cekaji ted ms mooc preju aby uz nedosla 🙂

bublinka74
30. črc 2014

@princina jo a často chodím na wc ..fakt divný 😀