Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bublinka74
1. srp 2014

@denisska ahá to ju ...to je tvé první ?? Přítele poslal po půl roce,ale já ho i požádala sama po té laparoskopii aby kdyby to nešlo,jsme opravdu věděli,kde je ta chyba víš ,,...asi stejně budem muset na umělé ,už to vidím

denisska
1. srp 2014

@bublinka74 bohužel první 🙂, no tak zase nebud pesimista, třeba to vyjde a když budete muset na uměle,ber to tak, že je to taky cesta🙂 ke snu🙂 treba budu muset i já,,,, kdo ví

bublinka74
1. srp 2014

@denisska já vím děkuji,já nebyla pesimista víš,ale dlouho se to vleče vše ...obdivuji všechny co se snaží dlouho a mají optimismus,ono vlastně nic jiného nezbývá vid 😉

denisska
1. srp 2014

@bublinka74 já to taky o.-)obdivuju a úplně te chápu, samotnou mě štve i moje chvilka,ale říkám si, všechno bude dobré a miminko přijde

bublinka74
1. srp 2014

@denisska já si to říkám taky,ale bývá den,že je mi do pláče a myšlenky,že už rezignuji

denisska
1. srp 2014

@bublinka74 to věřím, zase většinou,když si člověk řekne, že na to kašle, tak to právě přijde, ale naučit se to na to nemyslet, to už nikdo neřekne, jak na to 🙂

bublinka74
1. srp 2014

@denisska vždy jsem měla menstruaci 25,26 ,nyní přišla 34.a jen malinko a do hněda,tak tomu nerozumím vůbec

bublinka74
1. srp 2014

@denisska jj přesně tak ....rezignuji 😀

denisska
1. srp 2014

@bublinka74 treba to neni ms;), je fakt ze ja po vysazeni mam ms tsky spis jen spineni . Prvni byla o tyden pozdeji, druha o 5 dni drive;)

bublinka74
1. srp 2014

@denisska 😀 a co by to bylo 😀

bublinka74
1. srp 2014

@denisska bude to nějaké hormonální si myslím,mívala jsem to spíš dřív ....no co naděláme zkusím ten nápoj lásky noo 🙂)

denisska
1. srp 2014

@bublinka74 zkus, nic nezkasis, ten inofolic je myslim levnější nez nosifol

petavan
1. srp 2014

@bublinka74 ahojky taky mi gynekolog doporučil inofolik stojí přes 400,- ale co by šlo věk pro mimi neudělal ;) už budu začínat po vikendu třetí balení tak zkus třeba ti pomuže ;) ja ted používám ovu testy at jsem si přesně jistá jestli ovu proběhla ;) držím pěsti

majkylove
autor
1. srp 2014

@princina uplne sem ti vcera zapomela pogratulovat k tem skvelym zpravam,ted uz si to muzes zacit uzivat🙂jinak vidim ze delame podobnou praci,akorat u nas zadny kancly nejsou takze ja jestli se nekdy dockam tak jdu hned na neschopenku

princina
1. srp 2014

@majkylove tak pokud mi v praci nevyjdou vstric, tak me to ceka taky...ale proc ma člověk mit omezeny vychazky, mit min penez a ro jen proto, že se pohybujes v provozu, kde jsou rizika☹

bublinka74
1. srp 2014

@denisska určitě zkusím a i ty testy do pochvy na měření ovu 🙂

bublinka74
1. srp 2014

@petavan fakt ??Děkuji,v pondělí půjdu koupím .Jak dlouho se snažíte ??

petavan
1. srp 2014

@bublinka74 teprve druhý měsíc vysadila jsem prášky v polovině června tak uvidíme jak to zafunguje je to i na upravu cyklu a obsahuje to kyselinu listovou

denisska
1. srp 2014

@petavan taky mam prave inofolic ten nosifol je dražší a pry je to vlastne totéž ;)

bublinka74
1. srp 2014

@petavan ahá tak to máš taky chvilku 🙂

bublinka74
1. srp 2014

@denisska holky já nevím ,mně řekl Nosifol 😲

petavan
1. srp 2014

@bublinka74 kamarádka brala taky inofolik a do třech měsícu byla těhotná přečti si na internetu ruzne recenze ale taky myslím že je to totéž i cenově jsem se dívala ;)

petavan
1. srp 2014

@denisska tak uvidíme jak nám to pomůže ;) dávám tomu do konce roku ale samozřejmě že bych chtěla hned jsem na všechno strašně nedočkavá :D

petavan
1. srp 2014

@bublinka74
@denisska holky a máte už předběžně vybraný kočárek a jména?

bublinka74
1. srp 2014

@petavan jj máme ..mně se jich líbí 🙂 Martínek po tatínkovi,Mišulka po mamince 🙂 co Vy 🙂

pavca_d
1. srp 2014

Ahojky, tak mi se snažíme zatím 2 měsíc a zatím nic. Doma už máme skoro dvouletou úžasnou princeznu. Moc si přeji mít ještě další miminko, ale o to první jsme se snažili skoro rok. Teď už to tak moc nehrotím. To první přišlo v ten nejlepší okamžim. Těhotenský test mi vyšel pozivní přesně na Štedrý den, v tu dobu jsme také dokončili náročnou rekonstrukci domu. Proto věřím i tomu, že miminko samo pozná, kdy se má u maminky přihlásit. Všem snažilkám přeji hodně štěstí😉

denisska
1. srp 2014

@bublinka74 tak kup nosifol;)

denisska
1. srp 2014

@petavan jo no tak to já jsem taky nedočkavá;-D to si piš že mám vybráno a ty? Ve jménem mám
Jasno uz dlouho😉))

denisska
1. srp 2014

@pavca_d to bylo krasne načasování 🙂

pavca_d
1. srp 2014

@denisska Vánoce jsou moje nejoblíbenější a nejkrásnější období roku. Řešila jsem dodělání domečku, pečení cukroví a dárky. Test jsem si uděla jen ze zvyku. Bolelo mě už břcho a byla jsem si na 100% jistá, že to dostanu. Přitom měsíce před tím, jsem si vždycky už týden před mences přidala určitě těhotná se všemi příznaky🙂