Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

swellt
22. srp 2014

@martinalinda: Ahoj.... .o) Ja jsem taky rada, ze se to uklidnilo... Doufam, ze opravdu brzy neco najdeme, na dva byty jsme uz narazili, tak musime prokonzultovat, co a jak...
Tak 33DC... touz vypada nadejne, hmm? Hlavu vzhuru, druha carka na testu na sebe jiste nenecha dlouho cekat :o)

martinalinda
22. srp 2014

@kija Tak hlasim, ze snehobilo na testu, ale bolesti neprestavaji, jsem 33DC tak nevim teda, jak to je, zda ms prijde nebo ne, doufam teda ze ne 🙂 stejne jako ty, stale nic - jen cekani 🙂
No chlapovi ani nevim jak bych to oznamila, on se na to totiz docela tesi, pta se me kazdy den jestli "uz" a vcera kdyz jsme jeli autem kousek, tak na me at se pripoutam (a ja ze se nikdy na ten kousek nepoutam) a on na me "muze vas tam byt vic, tak se pripoutej" 🙂 tak me mile povzbudil, je to zlato🙂 no a jak bych mu to rekla, asi nejak vecer, s pripravenym dudlikem, nebo necim co mimi pripomina a testem v ruce...asi v posteli, v klidu u zapalene svicky..on je do toho docela zatazeny, takze si myslim ze jen ceka na info "jsem v tom" 🙂 aby me objal, dal pusu a premysleli jsme jak to reknem ostatnim...takze zatim nevim presne jak mu to rict az to bude.

martinalinda
22. srp 2014

@andrejka1234 juu moc gratuluji, to je krasa, tak ses dockala, tak ja doufam ze se taky dockam 🙂

martinalinda
22. srp 2014

@majkylove holky vejdu se tam doufam s vama, konec mesice jeste neni 🙂 takze mame cas na testovanicko i pristi tyden, dokud nedojde ms je to ok 🙂

karlos12
22. srp 2014

@martinalinda vejdeš,proč by ne? Alespoň nás bude víc. 🙂

bublinka74
22. srp 2014

@martinalinda jasné se tam vejdem všechny bez řečí 😀

majkylove
autor
22. srp 2014

@martinalinda jasně že jo,tento týden byl tak úspěšnej tak přece ten další nemůže být jen smutnej,to by bylo nevyvážený 🙂

martinalinda
22. srp 2014

@swellt toj e fajn, i ty byty, tak preju stesticka at se v nekterem brzy zabydlite..mam docela dlouhe cykly nektere byly 36dni, jine 31,33 i 40 jsem mela na zacatku, takze fakt nevim ani kdy to prijde, ale zrejme budu z tech, kterym se to zjisti az 14 po tom co mela prijit ms, protoze priznaky porad zadne, tak doufam ze fakt nedorazi 🙂

martinalinda
22. srp 2014

@karlos12
@bublinka74
@majkylove

Vejdeme se tam vsechny a verim, ze se to podari, kdyz ne vsem tak aspon nektere z nas..byl by to zazrak, ale priznaky jsou, tak proc by nemohl byt pristi tyden tim spravnym pro nas 🙂 nebude zas nejaky mesic v srpnu 🙂 nebo erupce na slunci? :D

bublinka74
22. srp 2014

@martinalinda já mám nejplodnější dny podle Jonáše cca 22.-25.8 2014 prý,nevěřím tomu,ale jsem zvědavá 😀

karlos12
22. srp 2014

@martinalinda nemá být extra úplněk v září ? Určitě jo.Ale to NÁM už bude jedno,spíš VÁM,ale já to doženu 😉

bublinka74
22. srp 2014

@karlos12 jak my joo a ty néé :D když tak všechny 😀

karlos12
22. srp 2014

@bublinka74 to by sice bylo super krásný,ale někdo to musí být. 🙂 Proč ne já? A nebo nikdo,ale to břicho a prsa,to je jasné.Tak si alespoň s miláčkem dáváme vínečko.

martinalinda
22. srp 2014

@bublinka74 podle Jonáše copak to je, to neznam 🙂

@karlos12 taky si myslim ze ma nejaky uplnek byt 🙂, ale tak uvidime, ja doufam ze se nam to podari vsem, ktere cekame na pristi tyden, a kdyz ne tak to zari jisti, bude to pekne pripravene...stale nezoufam tak vy taky nemuzete, musime se podrzet navzajem a uvidite ze to zvladneme 🙂

karlos12
22. srp 2014

@martinalinda zvládneme.Protože jsme tým,protože jsme silné a hlavně moooc chceme !!! 🙂 Všechny ! 🙂

bublinka74
22. srp 2014

jasně,to zvládnem holky já snědla během hodiny 7 rohlíků a různých chutí 😀 já která jím málo 😀 😀 a kluci na mne koukaj 😀 a sušenku do toho 😀 ,že by ovulace byla žravá nevíte 😀

bublinka74
22. srp 2014

@martinalinda zadej si na seznamu Wendys výpočet plodných dní metodou podle Mudr.Jonáše 🙂

majkylove
autor
22. srp 2014

@karlos12 my si taky dáváme vínečko a jednohubky,no snad by to ještě neublížilo kdyby náhodou,mají nám přijít kamarádi takže u dvou deci určitě neskončím 😀

martinalinda
22. srp 2014

@bublinka74 děkuji 🙂 kuknu na to

martinalinda
22. srp 2014

@bublinka74
Tak me to hlasi toto:

Ve stejné fázi bude v nejbližší době opět v těchto dnech:
22. 8. 2014
20. 9. 2014
20. 10. 2014
V těchto dnech jste dle teorie MUDr. Eugena Jonáše maximálně plodná!

tak to je dnes, ale ja to mam dostat ted o vikendu takze plodna asi nebudu 🙂, ale ten dalsi mesic by to mohlo sedet 🙂 tak uvidime, co se stane.

karlos12
22. srp 2014

@majkylove kdyby náhodou,neublíží,protože fazolka žije ze žloutkového vaku,takže v klídku.Nám návštěva neprijde,ale u jedné skleničky také nekončím.Příjemný večer,trochu rozptylení neuškodí,K

karlos12
22. srp 2014

@bublinka74 také kouknu,třeba to pomůže 🙂

kija
22. srp 2014

@andrejka1234 Ty brďo, ty brďo, Andrejko, Ty taky??? Moooooc gratuluju!!!! 😵 Tyvo a já Tě tu utěšuju, že příští měsíc 😀 Jak to, nepsalas, že dorazila mrcha? Nebo byla jen chvíli nebo jsi testla po ní??? Ty jooo, tak to je super, hned první měsíc 🙂

kija
22. srp 2014

@dasenka888 No tak vidíííš, to dopadne, tenhle měsíc je teda mega plodnej 😀 Kvůli tomu úplňku asi 🙂
Ale holky, dokážete mi někdo vysvětlit, jak může mít úplnět vliv na plodnost? Fakt by mě to zajímalo 🙂

kija
22. srp 2014

@denisska Srdíčko? Tak to je nádhera 😵 Tomu už pak člověk tak nějak víc věří, že 🙂 V kolikátém tt tedy jsi? Nemáš fotečku? Nebo se tak brzy nedělá? Vůbec nevím. Je to stejně krása 🙂

kija
22. srp 2014

@martinalinda Jeee, ten je milej 🙂 To je tak krásný, tohle vidět a slyšet u chlapů, že jo 🙂 Držím pěsti, někomu se to ukáže klidně týden po vynechání MS, tak snad 😉 Úroda je tu veliká a příznaků máš taky dost.

kija
22. srp 2014

@martinalinda
@bublinka74
@majkylove
@karlos12
Barbuchy a co já??? 😀 Já ještě taky nevím. A vůbec, štěstíčko se nedělí, určitě, jinak by tu toho nebylo jak hub po dešti tenhle týden 🙂 Musí se věřit 😵 Já budu testovat asi zítra, dýl to nevydržím. MS měla být ve čtvrtek a zatím nic, vůbec. Ale nevim, přijde mi to tak neskutečný, že bych mohla být, spíš se bojím, že tu řadu přeruším 😒

denisska
23. srp 2014

@kija mám🙂, dneska jsem začala 7tt🙂 je to parada

swellt
23. srp 2014

@denisska: Juuu,fazolka :-* Uz se tesim,az budu mit UTZ v ruce a vedet,ze je to fakt pravda 🙂

audrey44
23. srp 2014

Holky tak nic ☹ mrcha dosla a rovnou o tyden driv. Takze dnes 1DC 😢