Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bublinka74
8. zář 2014

@rytmus22 co já 😀

bublinka74
8. zář 2014

@karlos12 to jsme na tom skorem podobně holčí s tím snažením,ale přijde to uvidíš 😉

bublinka74
8. zář 2014

@karlos12 hele kočko,my jsme spermie vezli z domova ..dostali jsme na to speciální zkumavku a do hodiny to musíš odvést 😉

dasenka888
8. zář 2014

@rytmus22 ano 🙂)

dasenka888
8. zář 2014

@rytmus22 jakej test si kupujes? Některý dělají duchy ptz třeba ovulujes a ten test prokazuje ten hormon LH jako ovulační... Také jsem to tak měla 🙂

majkylove
autor
8. zář 2014

@karlos12
@terezapetrova
@bublinka74
Ahojte holky,tak už sem zpět od Dr.no a byla to rychlovka 😀 vzal mi stěry na různý mykologický onemocnění,říkal že to kolikrát člověk ani necítí a může tam něco být co brání takže si mám za 14 dní volat na výsledky.pak mám přijít 2DC na odběry na hormonální profil a za 10 dní se objednat a uvidíme jak dopadne.když bude blbej tak se bude řešit dál,když bude ok tak prý ještě 2 měsíce a pak spermiogram,ale zkusím to případně aby nám dal doporučení hned,takže teď musím zas jen čekat,to je všechno nekonečný fakt :-/ no utz mi taky dělal,ale neříkal nic tak nevím jestli ovu byla,nebo bude,nebo nebude,myslím že kdyby tam něco viděl tak by řekl,no uvidíme...ale aspoň se to snad už bude nějak hýbat

karlos12
8. zář 2014

@bublinka74 to už jsem také slyšela, uvidím, ale pro srandu bych se tam šla podívat, jestli tam maj velkou fotku miminka, jako v Mužích v naději 😉 Snad to přijde.Teď jsem vyrukovala s další kočičkou, ale byla zamítnuta, že nejdřív miminko.Pak že stejně budou děti otravovat s pejskem, ale to už otravuji i já, tak nevím 🙂

karlos12
8. zář 2014

@majkylove je to na dlouho, ale už to začalo, což je dobře.Kamarádka čekala na výsledky 2 měsíce, to je hrozný

bublinka74
8. zář 2014

@karlos12 noo sranda to může být,záleží jestli je to i pro druhou polovičku :D každý to nese jinak 😉 můj přítel byl rád ,že mohl doma 🙂

karlos12
8. zář 2014

@bublinka74 a přijde to, co Tvě špinění ? To by mohlo být dobré znamení.

karlos12
8. zář 2014

@bublinka74 no, manžel to bere zatím velmi sportovně.Je také zvědav 🙂 Je fakt skvělej, dnes mi volal do práce, jestli už jsem čůrala na papírek ( ovulační testy )

bublinka74
8. zář 2014

@majkylove tak vidíš,něco se děje hurá 😉

ejmisek
8. zář 2014

@karlos12 ahojky, to mě mrzí, že se ještě nezadařilo ☹ ale nezoufej, určitě to dříve či později vyjde až to budete s manželem co nejmín čekat. Držím pěstí at je to co nejdříve 🙂 a přeji hezký den

majkylove
autor
8. zář 2014

@karlos12 no sem ráda že už aspoň něco,tak teď ty,pak bublinka a do vánoc už budem určo těhule,musíme to brát sportovně a hotovka 🙂

karlos12
8. zář 2014

@majkylove s tím počítám, o vánocích tu budeme řešit dárečky pro naše fazolky všech velikostí 🙂 🙂 🙂

karlos12
8. zář 2014

@ejmisek hi, ale jestli to budeme někdy nejmíň čekat ? To si nejsem jistá 🙂 Ale určo bude, to jo 😉

majkylove
autor
8. zář 2014

@karlos12 tak,tak,už se nemůžu dočkat 😵

karlos12
8. zář 2014

@majkylove já také ne.Teď volala kamarádka z práce, za 5 týdnů rodí, už je hotová.A zase machrovala.Ona si párkrát to a už bylo zaděláno.Prý kdo umí, umí.Můra 😉

majkylove
autor
8. zář 2014

@karlos12 já taky myslela že umíme a prd 😀 ale to půjde,to půjde a hotovka 🙂)))

bublinka74
8. zář 2014

@karlos12 to bylo jen dva dny,pak už nic do ted,dnes jsem 27DC tak uvidím ,nic mi není ...párkát jsem měla výtok vodnatý jak kdybych se po ....jinak nic holka 😀

bublinka74
8. zář 2014

@majkylove noo jasné všechny budem do vánoc těhule ,to vím 😀

karlos12
8. zář 2014

@bublinka74 no právě, to je dobré znamení.

bublinka74
8. zář 2014

@karlos12 myslíš joo ...ti nevím ... 😕

karlos12
8. zář 2014

@bublinka74 já doufám že ano 😉

bublinka74
8. zář 2014

@karlos12 já už se fakt v sobě nevyznám :D výtoky mám obrácené ,průhledný vodnatý,pak bílý,pak špinění,pak zas vodnatý atd... prostě totální bordel 😀 😀

karlos12
8. zář 2014

@bublinka74 ono by to pak bylo hrozně jednoduché. 😉

bublinka74
8. zář 2014

@karlos12 noo to joo,ale 9 měsíců je už dlouho 🙂

karlos12
8. zář 2014

@bublinka74 je, hodně dlouho 😒 Teď jsem si dělala ovu test, stále slabounká čárka, ale mívám to velmi pravidelné, tak by dnes měla být už jasná ovu, nic.Už jsem asi zkažená ☹

bublinka74
8. zář 2014

@karlos12 hele kočko,můžeš mít ovulku posunutou hmmm ,určitě nejsme naprogramovatelný jako PC,je to jen naše tělo 😉 .od kdy testuješ 😕

majkylove
autor
8. zář 2014

@karlos12 proto tento měsíc ještě netestuju,bych z toho byla taky pak jelen myslím :-/ ale příští měsíc už to asi zkusím,uvidím co u toho Dr,sme vlastně úplně stejnej DC že? 🙂