Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

mydarling
27. kvě 2015

Ahoj holky,my se snažíme rok,doma máme syna 2,5 roku,ten se nám povedl hned 2.měsíc po vysazení HA a teď tohle..Přes měsícem jsem byla na gyn už se domluvit co dál a dr.viděla v děloze dutinku,pokud by to bylo těhotenství,tak by to dnes byl mesíc od oplodnění,test mám negat,ale u prvního těhu.jsem to měla potvrzený už z gyndy a TT byl pořád negat,tak uvidíme.Piju kontryhel,Inofolic,chodila jsem na akupunkturu...Co si myslíte,že by jiného mohla znamenat dutinka v děloze?

ema373737
27. kvě 2015

Ahojky tak já 3 měsíc beru utrogestan na upravu menstruace, jám 4 dny před menstruaci a asi 3 dny mě pichá v levo podbříšku, mám citlivé bradavky ale to už asi týden. co mýslíte že by už? Zatím se bojím dělat test u prvního mimi mi nevyšel a byla jsem. 🙂

ema373737
27. kvě 2015

@mydarling Ahojky ja se snažila taky u prvního rok a půl. Ted doufám že to vyjde ms mam dostat 1.6. A jeslti to nevydržím tak bych zkusila zítra test. citlivost 25.

martinalinda
28. kvě 2015

Ahoj holky,
zrovna jsem narazila na maminka.cz na článek o tom, že se nedaří otěhotnět. A maji tam tyto zajimave rady, co změnit, aby se zadařilo.
Můžu z vlastní zkušenosti říct, že to může být dobrý začátek. Já jsem taky přestala jíst pšenici v čemkoli (pečivo,keksy,tyčinky...), veškeré výrobky z mléka, vařila jsem si zeleninu a pila jen vodu, neslazené čaje a bylinkové čaje (heřmánek). Přestala jsem pít i kávu a sladit všechno...a docela rychle jsem si zvykla. A můžu říct, že toto jsem dělala asi od ledna, něco už dříve, ale hlavně tu pšenici a mléko jsem vynechala až od března a druhý týden v březnu se nám zadařilo. Nemuselo to mít bůhví jakou spojitost, ale dělala jsem přesně to, co tam píšou.

Co je možné v jídelníčku změnit?

- stravovat se podle systému výživy dle pěti elementů, kterou východní medicína doporučuje
- vynechat syrovou zeleninu, zejména okurky a rajčata, zejména v zimním období
syrovou zeleninou jíst lehce tepelně zpracovanou
- výrazně omezit pšeničné výrobky a používat jiné, zdravější obiloviny
- vynechat pasterizované kravské mléko (případně jej nahradit nepasterizovaným z ověřeného zdroje či nepasterizovanými sýry)
- vyřadit slazené nápoje a začlenit do jídelníčku více vody a bylinných čajů podle individuální potřeby

loilla
29. kvě 2015

Holčičky,

všem Vám moc děkuji! Omlouvám se, že jsem nereagovala, ale přes ten telefon - to je pro mě katastrófa.. 🙂

Jinak - o porodu se nezmiňuji, jelikož už jsem na to vše zapomněla, takže to bych nerozebírala. Řeknu jen jediné - nakonec to skončilo akutním císařem. Ať to je jekékoliv, když to dobře dopadne - odsunete to do pozadí a nemyslíte na to. Co se týče Tády - je to zlatíčko. Krásně papá, přes noc se budí jen 1x, moc nepláče.. Jediné co nemá rád a u čeho dělá virvál je koupání a občas taky převlékání.
Odedneška už jsme doma, tak jsem šťastná - Max ho hlídá od první vteřiny na každém "kroku", Mie je volný, ta k němu jen čuchla a se vztyčenou hlavou odkráčela, madam. 🙂
Kdo by chtěl - v albu aspoň nějaká fotka..

Jinak všem přeji, aby se brzo objevily ty dvě čárky, z kterých se časem vyklube osoba, které Vám dokáže, že nadlidsky milovat není nemožné.. ♥♥♥

terezapetrova
29. kvě 2015

@loilla ať to Peto vše nadále krásne zvladas a obzvlášť ten konec krásne napsaný.. 🙂 ja se těším jaká teď bude moje láska az budu mit 2 deti jestli se ta bezmezna mateřská láska ještě znásobi 🙂

terezapetrova
29. kvě 2015

@majkylove tak coo? 🙂 ;)

loilla
30. kvě 2015

@terezapetrova No včerejší večer katastrofa, začala mě bolet ta jizva, takže hrůza hrůza, hrůza.. Musel převzít velení Jarda a zvládl to na jedničku, byť si ještě není jistý a bojí se, aby malému neublížil. Dnes už je to naštěstí vše zase dobré, takže můžu skoro plně fungovat a užívat si malého.. 🙂

Já si myslím, že určitě.. ♥

terezapetrova
30. kvě 2015

@loilla ono to asi bude jak na houpačce ale koncem 6ti neděli se bude třeba tvořit nějaký režim, tvá jizva se bude hodne hojit a tak mas nádherného chlapečka drz se Kočko 🙂

majkylove
autor
30. kvě 2015

@terezapetrova Teri nic ☹ nechce se mu no,nekonečné čekání,náš junior má holt dost času na všechno 🙂

terezapetrova
30. kvě 2015

@majkylove však on vykoukne 🙂 ja dnes byla v porodce zdálo se mi, ze mi uniká plodovka prý vše ok, a ze prý mam malé břicho a přes 16 KG navrch mi vubec nechtěli věřit tak ja nevim jak je to možné 🙂

majkylove
autor
30. kvě 2015

@terezapetrova tak hlavně že je vše vpořádku 🙂 mě ty moje kila taky nechcou nikde věřit 😀 no jsem zvědavá co budou říkat až nebudu mít mega břicho,ale pořád budu celá mega,to už nebude tak roztomilý 😀

terezapetrova
30. kvě 2015

@majkylove ale to vybehame okolo miminek 🙂

majkylove
autor
30. kvě 2015

@terezapetrova to doufám teda 🙂

chilli009
30. kvě 2015

@loilla kočko, šestinedělí bývá mazec pro všechny, ale neboj pak budete víc sehraný a budeš si to užívat úplně jinak 😀

chilli009
30. kvě 2015

@majkylove teda, já myslela, že už rodíš a ono prdlajsek, prtě si dává pěkně na čas viď, kdy máš další kontrolu ?

pardubice2159
31. kvě 2015

ahoj holky, tak jsem 8 dni po ovu, a neustále mě po ránu a večer pobolívá v místech vaječníků....co by to mohlo být? Nevolností netrpím, těhu příznaky taky nemám...tak co by to mohlo být? Není to žádná velká bolest, jen jako by měla přijít MS. Ale tu čekám až v pátek a abych měla bolesti před MS už 14 dní před MS je u mě nepravděpodobné...mám MS docela pravidelnou, víceméně bezbolestnou a skoro i časově přesnou. Tak copak by mohlo být to pobolívání? Jinak jsem HA vysadila v srpnu 2014.

majkylove
autor
31. kvě 2015

@chilli009 ále prd,je mu u mě asi až moc dobře syčákovi 😀 kontrolu mám zítra,tak uvidíme 🙂
ale tobě jsem četla že to nedopadlo?mrzí mě to ☹ ale už to určitě vyjde co nejdřív,prostě musí! 😉

chilli009
31. kvě 2015

@majkylove jj, nedopadlo, ale ted už to vyjde 🙂 musí 😀

terezapetrova
31. kvě 2015

@majkylove sakra!!!!! Pojď ven malá Mysko sup hup 🙂

majkylove
autor
31. kvě 2015

@chilli009 přesně tááák!a bez debat 😀
@terezapetrova 😀 jo,pořádně mu nažeň strach 😀
dnes jsme měli velkej výšlap na hrad,tak třeba se něco hne,ikdyž popravdě v noci mi to moc nevyhovuje,to bych asi byla moc unavinkovaná 😅 ještě vybírat si budu 😀

terezapetrova
31. kvě 2015

@majkylove jsi proste naše kóča 🙂

majkylove
autor
31. kvě 2015

@terezapetrova se směju,ale mám strach jaký to bude....

terezapetrova
31. kvě 2015

Holcicky, k příjmení Petr a jménu prvního syna Vojtisek ... Jakub, Daniel, Matěj nebo Tomáš pro druhého synka? a pripadne s holčičich Katerina nebo Anna? Tak a všechny pište! 😀 třeba i jiné své typy.. Dala jsem i samostatnou diskuzi

terezapetrova
31. kvě 2015

@majkylove ja ti rozumím.. Ja taky.. Doufám, ze nám pak daj aspoň manzilci poradny briliantovy šperky za ty výkony 🙂 🙂

majkylove
autor
31. kvě 2015

@terezapetrova joo,tak to by teda měli 😀 ikdyž toho mojeho asi nic takovýho nenapadne,no uvidíme,necháme se překvapit 😉
a vaše jména,fíha,všechny jsou krásný!ale já bych k vašemu příjmení dala Matěj nebo Tomᚨ
a holčičky se mi líbí obě strašně moc 😵 manžel taky pořád chce tu Katku tak jsem fakt zvědavá co tam napíšem až pojedem 🙂

marketat
1. čer 2015

@majkylove Dneska se mi o tobě zdálo, že se ti narodila holčička 😀 Tak snad brzo bude mrňousek venku 😉
@terezapetrova Holčičí jsou obě krásný, z klučičích se mi líbí Jakub nebo Matěj 🙂

majkylove
autor
1. čer 2015

@marketat jéé,tak třeba je to nějaký znamení 😵 děkuju 😉

terezapetrova
1. čer 2015

@marketat dekuju... Nakonec si budu muset s manzou strihat, ja se z toho vazne zcvoknu a basta

terezapetrova
1. čer 2015

@majkylove ještě nic joo Ty ostudo!! 😀 😀 😀 😵