Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bublinka74
27. srp 2014

@rytmus22 já pořád čekám na ovulační test a pořád ukazuje stejně jednu slabou

rytmus22
27. srp 2014

no test si chytam udelat za chvili ovulacni... jinak sem to pocitalapodle tabulky na netu

rytmus22
27. srp 2014

@bublinka74 no me ukazuje jednu slabou,alesnad to chapu dobre ze pokud je ovulace tak maj byt dve ,ale bliz k tomu jak se ta tycinka drzi

swellt
27. srp 2014

@svobodpetika: ja taky potichoucku gratuluju,duchacek.tam.je! Pssst a at preju,at carka pekne sili! 😉

swellt
27. srp 2014

@ycida:Taky jsem.k chlapovi nechtela,ale slysela jsem.na neho jen samou chvalu... A je to tak,je vazne dobrej...
Ta mojr doktorka byla tak neprijemna,ze jsem se uz dlouho rozhodovala,ze gyn. zmenim... A tehotenstvi a posledni setkani s mou dr.tomu jen pomohlo...

bublinka74
27. srp 2014

@rytmus22 já už mám druhou čárku slabou týden a pořád nesílí,no mám ještě 6 dnů říkala sestra ,uvidíme

sleepers
27. srp 2014

Jsem nejaka zmatena. Dnes jsem 10DC a zacina me bolet bricho jako pri ovulaci. Minuly cyklus jsem ji mela ale az 19 DC. Ovu testum moc neverim. Minuly mesic jsem testovala jako o zivot a testovaci carka byla slaboucka. Ale dle odberu krve ovu probehla. Tak ted nevim, co to je

rytmus22
27. srp 2014

@bublinka74 a kde ta carka ma teda bejt? 😀 ☹ ja tomu uz nerozumim 😀

pupino2015
27. srp 2014

@svobodpetika mam dnes stejnyho na mamatestu 🙂 neodvazila jsem to fotit jeste 😀

svobodpetika
28. srp 2014

@pupino2015 tak budeme spolu doufat že bude sílit víc a víc 🙂 já budu zkoušet znova asi v pátek nebo až v sobotu 🙂

bublinka74
28. srp 2014

@rytmus22 musí být obě alespoń stejně růžové ,pak probíhá ovulace 😉

rytmus22
28. srp 2014

@bublinka74 ale ty čárky musí bejt jinak ne? Já tam mám pořád tmavou a jednu světlou a včera tmavou a ducha E nebyl skoro videt

bublinka74
28. srp 2014

@rytmus22 to mám taky jednu silnou druhou slabší ...tak to by měla přijít,měly by být obě tmavé když je ovulace ,tak hlídej dál,taky čekám mám pořád druhou slabší

bublinka74
28. srp 2014

@rytmus22 dneska cítím nějaké pobolívání v podbřišku,občas píchnutí ...uvidíme 🙂

rytmus22
28. srp 2014

@bublinka74 to já právě nic někdy to mám a někdy třeba 3měsíce žádný pobolivani

bublinka74
28. srp 2014

@rytmus22 noo ale dnes jsem měla stejně druhou slabší,ale před chvilkou se začlo něco dít ...sedím tu v práci a pociťuji,že se něco děje dole,no uvidíme noo

bublinka74
28. srp 2014

@rytmus22 taky jsem z toho zmatená ,dělám je první měsíc 😉

jaenik
28. srp 2014

Ahoj holky, můžu se přidat? Od července je pro mne název této kategorie akutální.. 🙂

bublinka74
28. srp 2014

@jaenik ahojky,jasné že ju,pojď do party a pověz nám něco o sobě 😉

jaenik
28. srp 2014

Je mi 29 let a vždycky jsem si říkala, že mít miminko kolem 30 let je ideální. S (teď už manželem) jsme si řekli, že po svatbě chvilku počkáme (tak měsíc, dva), abychom viděli, jak bude mé tělo reagovat po vysazení HA. No a skutečnost je taková, že na začátku července jsem po 11 letech dobrala HA, v polovině července byla svatba a o svatební noci jsme vůbec neřešili nějakou "detoxikační pauzu", takže od svatební noci se pokoušíme o miminko. Vždycky jsem k tomu přistupovala tak, že to nebudeme vůbec hrotit, až to přijde, tak to přijde, ale teď, když spoustu mých známých a kamarádek je buď těhotných, nebo už jsou maminkami, a když cítím, jak blízko jsem k otěhotněním už i díky tomu, že neberu prášky, cítím neskutečnou touhu po tom, aby se zadařilo co nejdříve...

bublinka74
28. srp 2014

@jaenik noo to je hezké,uvidíš někomu se to po vysazení povede hned,někdo chvilku čeká ,ono to přijde určo ...ty pocity znám nyní už dlouho ikdyž už děti mám s prvním mužem,už odrostly a s přítelem se snažíme už delší dobu,on dítě nemá ...noo uvidíme noo ,někdy to hold nejde hned 🙂

jaenik
28. srp 2014

Jsem teď ale v jakési fázi "seznamování se s tělem". Než jsem začla brát HA, měla jsem MS 1x za 3 měsíce. Tenkrát jsem to neřešila. Při braní HA jsem měla cyklus přesně 28 dní, s přesností téměř na hodinu. Bála jsem se, že po vysazení se mi to zase rozhaší. Samozřejmě teď první MS po měsíci bez prášků se opozdila, začla jsem tedy pít kontryhelový čaj a možná právě ten mi pomohl, že po 6 dnech pití mi MS dorazila, takže minulý cyklus jsem měla 38 dní. Uvidím, jak to bude teď. Dnes jsem 16DC. Jestli mám nebo budu mít ovulaci, absolutně netuším. Snažím se to vypozorovat z hlenu (nechce se mi prozatím "oběžovat" s testama), ale při nepravidelné MS je těžké něco vypozorovat...

bublinka74
28. srp 2014

@jaenik jj já měla nasadit inofolic,taky nevím vůbec co kdy jak ..tak to hlídám první měsíc ...ovu hlen jsem vůbec nepozorovala,brali mi krev jdu odpo pro výsledky

bublinka74
28. srp 2014

@jaenik to máš stejný jako já nyní 16 DC 🙂

audrey44
28. srp 2014

@svobodpetika Potichu gratuluju... 🙂

audrey44
28. srp 2014

@majkylove Neblázni, udělej si něčím radost, třeba si kup něco co sis dlouho přála a nevzdávej to!

jaenik
28. srp 2014

@bublinka74 Taky jsem přemýšlela, zda nezaskočit za doktorem, ať se podívá, jak to u mně vypadá s ovulací. Ale nechci působit jako plašan, který, když hned na první "šup" neotěhotní, se hroutí.. 🙂 Jak říkám, uvidím, jak to bude tento měsíc, kdy hlavně dorazí MS a od toho se odpíchnu. Jsem člověk, který nevydrží jen nečinně čekat. Snažím se jít štěstíčku naproti. Prozatím přírodní cestou, jsem ráda, že jsem se hormonů zbavila.

audrey44
28. srp 2014

@jaenik Vítej 🙂 My měli svatbu teď 16.8. 🙂 A o druhé mimi se teď budeme pokoušet druhý měsíc, tak snad nebudeme dlouho čekat. Přeju ti, ať se brzy zadaří!! 😉

bublinka74
28. srp 2014

@jaenik to určitě 🙂 dej tomu čas tři měsíce určo,uvidíš že to bude v pohodě a zadaří se 😉

jaenik
28. srp 2014

@svobodpetika Také nenápadně gratuluji a ťuk ťuk ťuk na zuby, ať čárka zesiluje 🙂