Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

terezapetrova
3. lis 2014

@majkylove na testu bilo kocicko 😒 uvidim co ted bude , vse str ci cv bych znovu testla kdyby mrcha nedorazila /nechce se mi verit, ze tech par no do deseti urcite minikapicek krve minuly po odpo by byla menzes / mas krasnou fotečku a mimi je krasne po Tobe 🙂

majkylove
autor
3. lis 2014

@terezapetrova ách joo,ale třeba ještě mršky vykouknou,moc držím pěsti dále!a děkuju ty lichotnice 😉

bublinka74
3. lis 2014

@majkylove kočiko krásnýýýýýýýýý tfu tfuj tfuj ......beruška malinká 🙂

sleepers
3. lis 2014

@majkylove to je krááásný. Moc gratuluju a ať se vám daří

sleepers
3. lis 2014

@sasanka033
@bublinka74

Holky děkuji za vaše názory. Zatím se klaním k tomu, že s tím počkám po novém roce. Ale rozhodnutá ještě nejsem.
Žádný obtíže nemám, a ovulaci jsme tento měsíc trefili poprvé takže tomu asi dám šanci do konce roku a pak se rozhodnu.
Třeba to teď ve středu už nedostanu a bude vystaráno-kéž by.
Dloube mě celý den oblasti levýho vaječníku, tak doufám, že to nebude MS, co myslíte???

majkylove
autor
3. lis 2014

@bublinka74 taky jsem z toho celej den úplně rozněžnělá tý jo 😅
@sleepers děkuju a tobě mooc držím pěsti ať už mrcha nedorazí 😉 a jestli jo tak s tou operací bych já osobně taky asi počkala,přece jen do nového roku jsou to nějaké dva cykly už jenom?to za zkoušku ještě stojí 😉

@karlos kde se flákááááš? 😀

bublinka74
3. lis 2014

@sleepers jasné kočko,je to tvé rozhodnutí 😉 ,mně také nic nebylo,ms byla pravidelná,ovulka bývala a ejhle,sama jsem čučela že to nemůže být pravda vše a byla ....,samo u tebe to může být jinak,ale nejhorší je že do vnitř opravdu nejlépe vidí laparoskopii 😉 uvidíš třeba to nebude třeba 🙂

bublinka74
3. lis 2014

@majkylove já už na nic nikdy nečekám 😀 šup 😀 hop ,seTi nedivím ,bylo to vždy krásné tak snad to ještě taky zažiju 😀 @karlos tu nebyla dlouho 😕

majkylove
autor
3. lis 2014

@bublinka74 to víš že zažiješ 😉 se na nás nějak vyprdla,ani nám nepřišla říct jak dopadla na té štítné a co dál ☹

bublinka74
3. lis 2014

@majkylove noo kočka jedna doufám,že se tu objeví brzy ... 😕

sleepers
3. lis 2014

@bublinka74
@majkylove
A myslíte, že ten bolavý vaječník by mohl něco naznačovat?
Test jsem si dělala ráno a nic. Dostat to mám ve středu.

majkylove
autor
3. lis 2014

@sleepers příznak může být cokoliv,takže fakt jo,s testem počkej do té středy 😉

bublinka74
3. lis 2014

@sleepers to je těžké kočko ..já ti nevím,mne pokaždé když něco bolelo tak jsem to pak dostala 😕 ,ale plno holek něco bolelo a ms už nedorazila .... 😉 uvidíš ve středu,když to nepřijde tak testni 😉

ycida
3. lis 2014

@bublinka74
Ahoj, promiň, že odepisuji až nyní ☹ . U mě je to spíše na psych.stránku ☹ . Jsem citlivá a moc si všechno beru a přitom se snažím na vše prdět a říkat si, že buď tak nebo tak 😀 a stejně to prý ve mě je 😅

bublinka74
3. lis 2014

@ycida jj to chápu ,ono je to v každém určo 😉

chilli009
3. lis 2014

@terezapetrova Ahojky, testni třeba až ve čtvrtek , kapičky by mohly znamenat zahnízdění 🙂 . Držím pěsti // 😵 .

terezapetrova
3. lis 2014

@majkylove dekuju a není zac 🙂

terezapetrova
3. lis 2014

@chilli009 jsi hodna, ja si rikala, ze vecer před téma " kapickama " jsem se tulila s manzou jestli si to dobře pamatuju a proto si myslim, ze tyhle stopy krve muzou byt po sexu normalni at uz v jakemkoliv stavu 😒 ale mozna dam na Tebe a testnu az ve ctv. Co Ty? Kolik dc dnes?

bublinka74
4. lis 2014

Ahojky holky,tak co kdo novýho 😕 já se nemůžu dočkat toho 12.11 .. 😀

terezapetrova
4. lis 2014

@bublinka74 ja dnes nakoupila další testy a ve ctv testuju ach jo tohle nemam rada menzes nikde a na testech bilo 😖 To Ti do 12teho utece neboj 🙂

bublinka74
4. lis 2014

@terezapetrova tak uvidíš hmmm ,kdy jsi to měla dostat ?

terezapetrova
4. lis 2014

@bublinka74 ted v nedeli 2. 11. ale taky nemam všechny cykly stejne dlouhy takze menzes muze prijit později 😠

bublinka74
4. lis 2014

@terezapetrova ahá no tak vyčkej ten týden pak třeba 😉

terezapetrova
4. lis 2014

@bublinka74 vim, bojim jen, ze to zas nevyslo, letim pro V. do ms, paa 🙂

bublinka74
4. lis 2014

@terezapetrova ále kočko,no tak když né tak příště 😉 ono to vyjde uvidíš 🙂

terezapetrova
4. lis 2014

@bublinka74 dekuju 🙂

sleepers
4. lis 2014

Tak jsem si dělala test a NIC. Úplný bílo po pěšině. Dostat to mám zítra ale už nedoufám.

jajinka25
4. lis 2014

Dnes 30dc mrska zatím nikde chjo kněz by v neděli test negativni :(

chilli009
4. lis 2014

Zdravím Vás holky, rozhodla jsem se napsat svou nejnovější zkušenost, bohužel pro nás bolestivou :( . Poslední MS jsem měla 25.9. .... celý měsíc pobolívání v podbříšku, nafouknuté břicho, pila jsem 2x denně kontryhel, 21DC jsem měla pozitivní ovu test, to bylo úterý, ale poslední sex byl v sobotu před..... MS dorazila přesně v termínu po 30 dnech, ale byla jiná ( neřešila jsem to, prostě přišla, takže jsem ani netestovala ). Po týdny mě bolel podbříšek a odešla ze mě sraženina, říkala jsem manželovi co to je jako a on, jestli nejsem těhu i přes MS, tak jsem si ze srandy udělala test // , takže jsme jeli večer na pohotovost co se děje. Vzaná krev a další den výsledek 129HCg , pátek ráno 204HCg a na UTZ gestační váček, takže počínající těhu... v pondělí HCG 678 a stále gestační váček, ale nízká sliznice a prý jsou kolem sraženiny, které způsobí krvácení a taky, že jo dnes jsem o to přišla - UTZ gestační váček je pryč, takže půjdu na revizi a další snažení po 6 nedělí, takže konec prosince začátek ledna.
Myslela jsem, že Vám sem napíšu překvápko, že to dopadne jinak, ale bohužel, příroda tomu chtěla tak a život jde dál. Věřím, že se nám to příště povede a dopadne to dobře a budeme mít zdravé miminko, jen prostě nebudeme mít letní miminko, ale podzimní či přelom léto/podzim. Takže holky hodně štěstí, příští rok všechny rodíííííme jasnýýýý 🙂 😵

bublinka74
4. lis 2014

@chilli009 ahoj kočičko,to je mi líto,ale asi to tak mělo být,říkám to taky ....zas lepší než problémy .... 😉 tak půjdem do toho na novo ....teď hezky se uzdravit,vyčistit ju 😉