Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

majkylove
autor
1. říj 2014

@mysackovi to chápu,to já bych byla na hromadě furt :-/ ale hlavně je na prd abyste aj vy chodily nastydlý k dětem,zkuste si to určitě s kolegyněma v tomhle vyjít vstříc no 😉

mysackovi
1. říj 2014

@majkylove asi ani nic jiného nezbyte....jj je blbý být u dětí nastydlá.....jenže...to se člověk vrátí zdravý a opět jsou děti nemocné..... :-/ ....hold riziko povolání.....ale svou práci miluju, neměnila bych 🙂

mysackovi
1. říj 2014

do toho mám svého dědečka v nemocnici a nevypadá to zrovna moc dobře.....opět voda na plicích, hubne atd....dost se bojím ☹ ....vždy jsem ho měla z celé rodiny nejradši, sice má pěknej věk a jednou to přijde, ale teď ještě nééé ☹(
v tomhle stavu nemůžu do nemocnice ☹

majkylove
autor
1. říj 2014

@mysackovi to je mi strašně moc líto ☹ já tohle znám a nezvládám tyhle situace,ale vůbec.Drž se kočko!

karlos12
1. říj 2014

@mysackovi to zvládneš.Je to děsné,člověk nemůže ani na neschopenku,je málo lidí. 😒 ale bude líp 😉

karlos12
1. říj 2014

@majkylove koukáš na Přátele ? Já celé 2 díly slzim.Nestačí mi kapesníky.Mohla bych být profesionální plačka.Jako na naší svatbě 🙂

bjoucik.15
1. říj 2014

@bublinka74 kéž bych měla dva dny bolesti jako ty 😖 Ovulka může být kdykoliv a ani nemusí být každý měsíc pravidelná 😒 Já mám bolest píchavou, nebo jako by mi tam někdo tlačil, nepřetržitě, pořád. Se zánětama mám veliké zkušenosti, kvůli ním mi dělali tu konizaci a stejně jsem se jich ještě nezbavila... Kdyby to byl zánět byla bych i šťastná - to si léčím už sama a doma na to pár věcí mám, ale tohle mi jako zánět nepřijde 😒 a do toho..ono je to strašně trapný,ale jsem si trochu učůrla, jak mě to tam tlačí, tak jsem se tomu snažila pomoct a málem jsem se venku pochcala 😅 🤐 a jednou doma... vůbec netuším co to je a chci aby to skončilo, nebo se našla příčina ☹ možná mám v háji močák....

majkylove
autor
1. říj 2014

@karlos12 joo,mě o tom něco povídej,hormony jedny 😀 manža mě tu hladí po břiše a říká že doufá že my tam máme jenom jedno,tak mu říkám že já taky 😀 stejně je to boží seriál,znám to nazpaměť a stejně se na to můžu pořád dívat 🙂

mysackovi
1. říj 2014

@majkylove
@karlos12 budu se snažit pozitivně .... teď se du zahrabat pod peřinu a potit bacily .....snad bude zítra líp 🙂

majkylove
autor
1. říj 2014

@mysackovi určitě bude,dobrou noc 😉

mysackovi
1. říj 2014

dobrou noc 🙂

karlos12
1. říj 2014

@majkylove já taky.Manžel ho má plné zuby,ale já ho můžu vidět dokola.A já bych dvě brala.Možná i přála,ale snad bude alespoň jedno.Pak můžu machrovat 🙂

karlos12
1. říj 2014

@mysackovi zahrab a poť.Sladké sny 🙂

mysackovi
1. říj 2014

@karlos12 děkuju 🙂 dobrou noc🙂

majkylove
autor
1. říj 2014

@karlos12 určitě bude/budou 😉 tak my sme s manželem seriálový,čučíme na všechny pořád dokola 🙂 nám by se sem dvě ani nevlezly 😀

karlos12
1. říj 2014

@majkylove když budou,budou se muset vejít. 😉 Však uvidíš skoro brzy 😉 Až půjdeš k dr,už Ti miminko bude mávat.Ale jsi dobrá,máš nerva ze železa,já bych se objednala hned teď 😉

majkylove
autor
1. říj 2014

@karlos12 to nemá cenu se nervovat,dnes byla jedna holčina a je o kousek míň než já a dr tam nic neviděla tak ju hned vyděsila s mimoděložnímpřitom dr musí vědět že tak brzo tam nic nemusí být tak čekala s hrůzou na výsledky hcg a ty jsou krásný naštěstí,ale půl dne zbytečně nerv,já už si pěkně počkám na srdíčko a budu se zatím utěšovat hcg a hotovo 🙂

majkylove
autor
2. říj 2014

Ahojky holky,tak za dvě hoďky budu mít výsledky,držte palce 🙂 a jinak rameno furt bolí,zas o něco víc,už sem myslela že to ustupuje ☹ mám docela strach aby mi to nezůstalo nebo tak,je to pěkně na prd když je člověk takhle bezmocnej že nic nemůže :-/

bublinka74
2. říj 2014

@majkylove držím palečky a písni pak!! 😉

janajens
2. říj 2014

TAk mrska zatim nedorazila,drzte mi palecky at nedorazi

bublinka74
2. říj 2014

@janajens co testík 🙂

janajens
2. říj 2014

@bublinka74 dneska mrska ma dorazit ale zatim nic jen me poboliva ppdbrisek a strili mi tomaz do konecniku ammam bily vytok tot vse a neustale je mi nevolno a testim se bojim delat mam tu jen jeden a ten je 25 silamcou myslim ze je brzy na ten test cco myslis

bublinka74
2. říj 2014

@janajens a tak uvidíš ...vyčkej do pátku 😉 a ty si nemůžeš koupit ještě jiné ?Mívala si zpoždění někdy ??

majkylove
autor
2. říj 2014

Takže holky HCG 7448,já myslím že krásný ne? 😵 a za takovej výsledek jsem si musela udělat radooost! 😀

chilli009
2. říj 2014

@majkylove tfuj tfuj ať je vše vpořádku 🙂
@janajens to vypadá nadějně, tak také tfuj tfuj ať jsou // na testíku ( osobně bych asi běžela pro testík do lékárny )

janajens
2. říj 2014

@bublinka74 myslis do zitra nemivala vzdy jsem to dostala v moci a dva dny pred tim jsem mela i bolesti ale ted jen kdyz si sednu a chci vstat tak sr vzdy chytim za podbrisek ted jedu do prace ale nejradsi bych spala jak jsem unavena a je mi spatne

janajens
2. říj 2014

@chilli009 myslis ja se bijim zklamani mela jsem 17.7 cysty a pak jsem na to skocila hned na snazeni opet sex probehl kazdy den vsech pet dni pred ovolaci tak nevim

karlos12
2. říj 2014

@majkylove krásné hodnoty,krásné věcičky.Moc gratuluji.Rameno přejde.Já mám potíže už asi 6 let.Bolívá i v noci,když se otáčím,ale je to nárazové.Chvíli bolí,chvíli ne.Bolí po pádu ze snowboardu ( nebo jak se to píše),už jsem na ten hnus nestoupla,zlaté lyže 😉 .Jinak v pohodě ?

bublinka74
2. říj 2014

@janajens tak uvidíš,kočko,vydrž ještě pár dnů i cysta dělá klamné těhotenství ....znám to 😉

bublinka74
2. říj 2014

@majkylove krásné tfuj tfuk tfuj kočičko 😉