Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

majkylove
autor
2. říj 2014

@karlos12 joo,pohoda,jsem šťastná,moc,doufám že to tak dobře půjde i dál 😵 jinak sem to včera vykecala dvoum kolegyním v práci,takže táák no 😀 dnes mám na 13 zubaře,nesnáším,drž palce ať nic nedělá 😖 a na 14 jdu ke kadeřnici to už bude lepčí 🙂 co ty,jak užíváš volno?

bublinka74
2. říj 2014

@majkylove ježíš zubař fujjj to není můj kámoš od té doby co mi rvala kravizna zub v bolestech 40 minut ...a pak chirurg to měl za 3 minuty a divil se proč to udělala a trápila mne ..nechutné fuj ...a to mi čeká ještě jeden zub ven 😠 joo kadeřník supérr tam jdu příští týden 😀

majkylove
autor
2. říj 2014

@bublinka74 fůůůj,já sem si tam posledního půl roku taky právě vytrpěla svoje a ještě tam nechala těžký prachy takže tak,no fuj,už ať je to za mnou 😀

janajens
2. říj 2014

Ja vim byla jsem na odstraneni laparoskopie ale uz jsem pry v poradku tak nevim ale co ty bolesti a nevolnost

bublinka74
2. říj 2014

@majkylove fujjj to jo to držím palce 😀

bublinka74
2. říj 2014

@janajens kočko já byla na laparoskopii v dubnu,taky vše o.k a před měsícem mi našel opět cystu...noo už to bude 14 dnů co jsem potratila...samovolně,někdy to ta cysta způsobí...ale tím Tě určo nechci strašit ju,to vůbec néé naopak to může být super ...a uvidíš jestli dojde ms nebo néé 😉

bublinka74
2. říj 2014

@janajens cysty jsou prostě mrchy noo 🙄 já je v životě neměla až poprvé tento rok ...ale proč se dělají a tak ti nikdo nepoví ...ale doporušil mi čajíky a kapky a je to též výborné i na cykly,i na cysty a řekla bych že to u mě funguje 😉

janajens
2. říj 2014

@bublinka74 jj tak teda dekuji doufam ze nedojde a je mi lito zes potratila pritel by mimi chtel nema zadne a priati mesic ma narozeniny tak by to bylo hezke

bublinka74
2. říj 2014

@janajens držím palečky ,ono to vyjde určo ve správný čas víš,také tomu věřím 😉

karlos12
2. říj 2014

@majkylove zubař neeeee !,neznám nic horšího,ale kadeřnice fajn,ale už jsem tam nebyla rok a něco.Vlasy si šmiknu sama a barvu jsem neměla od poslední kadeřnice.Buď šťastná,to tak má být 😉

karlos12
2. říj 2014

@bublinka74 co to bylo za zubaře,spíš ještě kovář,ne ?Jak je jinak ?

majkylove
autor
2. říj 2014

Tak mám jeden vrtanej,ale naštěstí byl pan dr mooc šikovnej a vůbec to nebolelo,jinak teda šok,od včerejška mám novýho doktora a ten jestli má aspoň 25 let tak to nevím,nevím jako,sem z něho byla úplně nervozní 😀

karlos12
2. říj 2014

Jinak volno super,od rána peru ( dobře,pračka),vařím ,pak budu žehlit a půjdu postříkat plevel nějakým likvidátorem.Snad nebude pršet.Zítra Motol,pak k rodičům,tam budu impregnovat ten barák a lepit pásku na desky.Zatím nemám plán na pondělí. 😉

karlos12
2. říj 2014

@majkylove mladej a šikovnej ? A je fešák ? To je hrozné,tak mladý.Nám nastupují doktoři o 7 let mladší,to je děsné ,stárnem 😒

bublinka74
2. říj 2014

@karlos12 noo kráva to byla jak jinak že 😀 fuj už jsem tam nikdy nešla jak jinak 🙂

bublinka74
2. říj 2014

@majkylove nervozní proč jako 😀 hele já mám nyní kolem sebe tolik chlapů ....jako nikdy před tím a samé hérce 😀 😀

bublinka74
2. říj 2014

@karlos12 hele my nestárnem jooo,jsme stále v supeér věku 😀 kočičky k nakousnutí 😀

karlos12
2. říj 2014

@bublinka74 to se Ti nedivím.Někteří jsou fakt debilní.Co bazén ? 😉

bublinka74
2. říj 2014

@karlos12 debilní slabé slovo,bazén až dnes od 19.-20.00 h 😀 se těším,si protáhnu ploutve 😀

karlos12
2. říj 2014

@bublinka74 dobrá,tak jen ostatní chodí ze škol dřív ? 😉

karlos12
2. říj 2014

@bublinka74 ty se máš,tak si ho užij.Plaveš jak Ty staré babky? Hlavu vytaženou nad hladinu,aby si nenamočily květák ? 😀

bjoucik.15
2. říj 2014

@karlos12 Tak to toho máš docela hodně 😒 ale máš pravdu pračka je skvělý vynález, vůbec nevím , jak bych zvládala valchu 😀 Včera jsme zrovna s manžou říkali, jak všichni ty babičky a naše maminky říkají, že za nás všechno zvládali a to neměli takový technický vymoženosti, nj, ale my jsme do 2 let leželi jak pecky, nic netahali a nechodili 😎 Mě dcerka z kočárku zdrhala už v 9 měsících 🙂

bublinka74
2. říj 2014

@karlos12 😀 😀 tys mě teď dostala tu na mě v práci koukaj jak na vola čemu se tlemím 😀 😀

karlos12
2. říj 2014

@bjoucik.15 to je pravda,ale ještě víc miluju myčku.To je nejvíc nejlepší kamarádka. 🙂

karlos12
2. říj 2014

@bublinka74 to jsem ráda 😉 Co v práci ?

bublinka74
2. říj 2014

joo dobrý 🙂 přebírám od pondělí novou funkci ....INCIPIENTKA ...noo tak jsem zvědavá,tak aspoň něco nového 😀 jiného :D

majkylove
autor
2. říj 2014

@karlos12 noo hezkej :-P 😀
@bublinka74 ja ti ani nevim,nejak ty chlapi na takovy veci nemusim no 😀 co to bude obnaset ta nova funkce?

majkylove
autor
2. říj 2014

@karlos12 ty jo ty toho mas,sikulka 🙂 zitra hned hod popis jak to probihalo 😀 a doufam ze budou vysledky jeste zitra,bylo by to super ze 🙂

bublinka74
2. říj 2014

@majkylove já taky nééé 🙂 Incipientka..je druhá ruka režiséra 😀

bublinka74
2. říj 2014

@majkylove budu buzerovat herce a dohlížet na zkoušky představení atd... 😀 já na ně dohlídnu to budou koukat 😀 😀