Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bublinka74
11. lis 2014

@karlos12 a co ty s tou štítkou,jsi dostala jiné léky ?? a co ti stále říká tvůj gynekolog ... 😕 ,tys měla taky odběry v pohodě viď ?

majkylove
autor
11. lis 2014

@karlos12 u mě fajn,v albu mám novou fotku mimi a zítra jdu na odběry a pro těhukajdu a snad pro novej obrázek.nevolnosti vůbec tak snad to projdu tak lehce už až do konce 🙂 ale dost o mě
co ty,jaký bereš léky na tu štítku?a co na gyndě,co ti řekla,hmm?já mám tááákovou radost!!!!pořád sme tě tu vzpomínaly!

janajens
11. lis 2014

@bublinka74 Tak ti budu zitra drzet palecky jinak to vypwda ze jsem to asik dostala opet se zpozdenim 😒

janajens
11. lis 2014

Tak to vypada ze se asi mrcha rozjede dneska jsem zacla uz krvacet v praci 😒

karlos12
11. lis 2014

@bublinka74
@majkylove dostala jsem euthyrox,pidi dávku - 25 mg.Prý by mi normálně nic nedávala,ale kvůli otěhotnění .Snad to zabere.Jinak stále zobu femibion a nosifol.Jinak teď žiju vánocema,budu posílat 17 přáníček,to bude peněz,ale udělají radost. 🙂 Na miminko jsem jukla,vypadá velmi spokojeně a zítra Ti budu držet pěsti ( bublince),to jdete na konzultaci? Nebo už na zákrok ( jestli se tomu tak dá říkat ) ?

karlos12
11. lis 2014

@janajens to je škoda,tak bojujem dál,no.Ale ono to brzy přijde 🙂

majkylove
autor
11. lis 2014

@karlos12 však joo,pěkně řeš vánoce a ono by bylo aby nebylo a aspoň víš že když nic do vánoc tak hned po novém roce už někam zajdete hmm?to je povzbudivý kočko!tak držíme palce dál a věřím že nás s bublinkou stejně zachvilku budete následovat 😉

janajens
11. lis 2014

@karlos12 jj musim pockat na dalsi mesic ach jo uz at zadari

karlos12
11. lis 2014

@majkylove já doufám 😉

karlos12
11. lis 2014

@janajens musíme věřit 😉 ono to půjde 🙂

janajens
11. lis 2014

@karlos12 jj nic jjneno nam nezbyde nebudu na to myslet a hotovo at se priroda postara

bublinka74
11. lis 2014

@janajens škoda,tak nanovo 😉 přijde to uvidíš hlavně dobrou náladu ju 😉 my to porazíme

bublinka74
11. lis 2014

@karlos12 ahá tak to máš malou dávku,já mám euthyrox 75 už 🙂 a je to taky prý dobrý,nic proti otěhotnění ...čoveče zákrok určitě néé,třeba možná v pátek,kdo ví ...ovulku jsem měla v pondělí,tak třeba něco uvidí na utz ,když by bylo vše i vajíčko tak by mi zavedli katetrem spermie do dělohy,trvá to cca 5 min a 15 min v ordinaci,ale záleží jestli vůbec to vejce je jak má být a tak ....odběry všechny máme,v papírech mám vše zlatou střední cestu v těch číslech a spermiogram 90% ,prý taky super,nooo tak uvidíme hmm zítra písnu odpo hned ,ale podle mého to nechají po dalším cyklu,ale kdo ví 🙂

janajens
11. lis 2014

@bublinka74 jj neboj jen me to mrzi presne tak opat nanovo jednou se to preci podarit musi 😉

merilinka
11. lis 2014

@bublinka74 Ahojk y,tak to by bylo super ,taky státní,,dnes jsem tam volala a právě říkala 1500 kč Pregnyl+ nějaké hormony do začátku a to ještě se prý ten Pregnyl dá hodit na pojišťovnu,,uvidíme.Dojížděla bych 80 km,tak prý,aby mi moje dr kontrolovala folíky a já pak jela jen na ten výkon 😵 😵 Před 8 a 5 rokama se IUIpovedla hnedka napoprvé,tak doufám,že do třetice 😀 Držím Ti palce a děkuju a písni 😉 😉 😉

bublinka74
11. lis 2014

@merilinka jooo no vidíš 🙂furt se ti vyplatí jezdit 80 km ...zítra dám vědět co a jak 😉

bublinka74
11. lis 2014

@merilinka joo mne doktor říkal maximálně stovkové položky pokud bude potřeba nějakých léků 🙂 uvidíme

terezapetrova
11. lis 2014

@bjoucik.15 to vis, ze to je jen obdobi ale mate to tedy tezke 😒 ja bych asi nejvic byla pro tu cestu byt s ni v pokojicku a i když po Vas napred skace, proste ji zkusit několikrát za sebou uklidnit ale byt tam porad s ni, ja vim keca se mi to 😒 z vlastní zkusenosti vim, ze je to o nervy 😒 zkousela jsi nekdy tu metodu nechat vykricet a kontrolovat po minutach v intervalech, 2, 4, 6, 8 a nikdy dele nez 10 minut? Nektere deti se takto nauci usínat, u nas to tedy moc nefungovalo ale třeba u Vas.. bohužel při tehle metode je zase o nervy ten rev 😒 je to hruz a ja Ti preju at Vam tohle obdobi brzy skonci 😉

terezapetrova
11. lis 2014

@bjoucik.15 s tim, ze Te nic neboli 6 dnu pred MS ja nevim ale uz jsem slyšela z několika stran, ze nic nebolelo a bylo to tehu 🙂

terezapetrova
11. lis 2014

@majkylove ano budu hlasit a pozítří rano znovu test a doufam, ze bude carka vyraznejsi 🙂 Ty dej vedet zítra ju co kontrola hned jak se pripojis ju 🙂

terezapetrova
11. lis 2014

@karlos12 radim se mezi ty, které jsou rady, ze jsi zpet a drzim palce 🙂

terezapetrova
11. lis 2014

@janajens to me mrzi, posilam pevne nervy do dalšího cyklu 🙂

terezapetrova
11. lis 2014

@bublinka74
@majkylove
drzim na zítra palce 🙂

janajens
11. lis 2014

@terezapetrova dekuji moc neda se nic delat snad to vyjde priste 😉

karlos12
11. lis 2014

@terezapetrova děkuji a blahopřeji.Ať jsou čárky silné a vše v pohodě 😉

bjoucik.15
11. lis 2014

@terezapetrova nj snad to přežijeme, dnes byli pohádky a pak jsem si k ní sedla a za 10min byla tuhá :ú tak doufám, že se neprobudí....
no a jestli sem těhu, tak si semnou to embryo užívá 😀 dneska sprinty za psem,včera víno,o víkendu pivko,občas si dám panáčka "tlamolepu" večer...no páni bude to alkoholik 😀

bjoucik.15
11. lis 2014

@janajens to je mi líto :( ale neboj ono se zadaří... říká se, že příroda ví nejlíp kdy 😉

janajens
11. lis 2014

@bjoucik.15 jj dekuji no vypadalo to hodne nadejne ani tolik uz nekrvacim snad pristi mesic

bjoucik.15
11. lis 2014

@janajens hele mě teď všichni říkají že jsem určitě v tom,protože mi nic není,ale já to snad ani nechci slyšet 😒 prostě čekám až dorazí MS a jsem s tím smířená..... tobě to rychle skončí a můžeš pokračovat,snažit se a určitě to vyjde.... 😉 já jsem teď ve fázi čekání a to je snad nejhorší fáze 😖

janajens
11. lis 2014

@bjoucik.15 jj byla jsem taky dostala jsem to se zpozdenim i kdyz mi vubec neklesla a i bazalni teplota musela jssm si vzit dva prasky na bolest aby me to tolik nebolelo.Treba se ti zadarilo drzim pesticky u me hura do dalsiho kola