Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

majkylove
autor
10. pro 2014

@loilla ahááá,já sem jouda,já fakt myslela že tě tak drží 😀 jinak teda seš kočka,jde vidět že to bude chlapeček,já budu mít určitě tu holčičku jaká sem šereda 😀 a už vypadáš jak těhulka aspoň 😅

bublinka74
10. pro 2014

@majkylove hele Mišule nějak nám to tu řídne cooo ,zatím jsem tu asi zůstala tak dlouho já s Vámi ...karlos zas není,martalinda,myšácková taky nééé co vyváděj holky jedny ,ale zas jsou dobrý,že je to sem netáhne,ale mne by bylo i tak smutno,jsem si na Vás zvykla a vidím jak rostete každým dnem a jak to utíká pěkně 🙂

majkylove
autor
10. pro 2014

@bublinka74 přesně Miško,taky jsem teď kdysi na to myslela,no jo my sme takový držáci tadyk,ještě abych opustila skupinku co jsem založila sakryš 🙂 a hlavně samozřejmě vááááás 🙂 já i kdybych nebyla těhu tak by mi to nedalo sem nechodit,to není na moji povahu 🙂

nonacek
10. pro 2014

@majkylove
@bublinka74
holky poraďte ovulace dorazila dříve znamena to,ze i ms má dorazit dřív?

bjoucik.15
10. pro 2014

@nonacek mě zase dorazila později, znamená to že se mi i posunula MS? 🙂

holky k tomu utrogestanu musí mě dr.vidět,nebo mi to napíše a můžu si pro to jen dojít?? Nemám kdy bych tam bez dcerky šla a platit jim 100kč jen že budou mít v čekárně dítě se mi nechce :(

zuzazidkova
10. pro 2014

@nonacek ahoj, náhodou jsem tu zabloudila tak když už to čtu tak odpovím 😀 jj ms by ti měla dorazit dřív, počet dnů od ovulky do ms se nazývá lut. fáze a ta je prý vždy stejná, záleží jak to máš ty, dr. mi říkal, že nejčastěji to je mezi 13-15 dnů 🙂

bublinka74
10. pro 2014

@nonacek ahojky,většinou to snad bývá že za 14 -16 dnů myslím,ale každá to máme jinak víš ,ovulace taky nemusí být přesně uprostřed,viz já jsem toho důkazem 😉

nonacek
10. pro 2014

@bjoucik.15 myslím,že asi jo.

nonacek
10. pro 2014

@zuzazidkova moc dekuji😉 za odpoved💋

marketat
10. pro 2014

@bublinka74 Ahoj, já si tu občas přečtu, co děláte 😉 Takže tu taky jsem, jen moc nepřispívám 😉 Ale na všechny z vás myslím. A tobě teď tiše držím palce, ať je to tak, jak to vypadá 😉

nonacek
10. pro 2014

@bublinka74 no Já právne také 😀 ovulace my dorazila 7 den cyklu ,hned po ms . Tak jsem ji nečekala ..😉
tak ms má dorazit 19.12 . tak teď nevím kdy ji čekat cyklUS má 24-26dni

bublinka74
10. pro 2014

@nonacek to máš jako já tedy já mám těch 26 dnů posl.měsíce a ovulku jsem měla 9DC,může být říkala sestra u dr. .. 🙂

bublinka74
10. pro 2014

@marketat děkuji kočičko,uvidíme třeba bude dárek 😉 jak se ti daří ?? Vše v pořádku doufám,kolik jsi přibrala už kg?? Bývám tu spíše navečer,letím do práce,opatruj se a díky 😉

nonacek
10. pro 2014

@bublinka74 takže je pravda ze Teda by i ms by mela dorazit dříve?

bublinka74
10. pro 2014

@nonacek to fakt nevím,já to měla nyní poprvé 😉 taky čekám,ale počítám s ní normálně ten 26DC 🙂

nonacek
10. pro 2014

@bublinka74 no Já také,ale jedna snažilka my to vysvětlila trosku jinak😨

bublinka74
10. pro 2014

@nonacek ono jako teoreticky by to tak mělo být si také myslím,že po ovulaci by ms měla přijít do 14 dnů,ale myslím si,že to tak nemusí být,každé tělo je jiné a ty dva,tři dny k plusu už nehrají až takovou roli ..uvidíme,já sama čekám 🙂

nonacek
10. pro 2014

@bublinka74 tak uvidím... dekuji😉💋💋💋

marketat
10. pro 2014

@bublinka74 Daří se dobře, zítra jdu na 2. screening, tak jsem zvědavá. A poprvé se mnou jde i manžel 😀 Přibrala jsem zatím asi 3 kg, takže břicho začíná být pomalu vidět, ale pod volnou halenou v práci to ještě poznat není 🙂
@majkylove A co ty? jak jsi na tom? Doktor mi 17. týden taky nedělal ultrazvuk, je to asi normální, když jim přijde všechno v pořádku. Už se těším na zítra, to prďolu zase uvidím 🙂 A u nás nakonec asi překvapení do porodu nebude, manžel se zabejčil, že to chce vědět a nevěřím, že mi to vydrží nevykecat 😀 ... ale slíbili jsme si, že to nikomu neřekneme, a´t mají překvapení aspoň prarodiče 🙂

chilli009
10. pro 2014

@zuzazidkova podle tabulek to tak asi je, ale není to pravdou u všech, já mám ovulaci 21 - 23DC a MS 29 - 30 DC což neodpovídá
@nonacek nemusí i může přjít dřív, každé tělo je jiné

@bjoucik.15
záleží na doktorovi, ale pokud jsi ho nikdy nebrala, tak Tě bude chtít třeba vidět, každopádně se nasazuje po ovulaci na 10 dnů, zavolej si k němu a uvidíš, třeba Ti ho napíše

sleepers
10. pro 2014

Tak já jsem dnes dobrala 5.prášek clostíku a teď budu očekávat co bude s ovulací. Doufám, že proběhne vše v pořádku a na nový rok budu mít pro přítele super dáreček 🙂

bjoucik.15
10. pro 2014

@chilli009 jo zkusím si tam brknout. A je to tedy že by se neměla spustit MS, chápu to dobře??

loilla
10. pro 2014

@bublinka74 Jo to je, on je takový velký třicetiletý dítě.. 😀

loilla
10. pro 2014

@majkylove Tak teda dík, copak mám chlupatej pupek a nosím trenky? 😀 😀 😀 Jeežiš, se červenám.. 😀 Ale určooo to není tak hroznýýý... 🙂 kluci asi dělaj větši těla.. 😀 😀

chilli009
10. pro 2014

@bjoucik.15 jj, mělo by to prodloužit poovulační fázi a měla bys to dostat po dobrání v případě, že se nezadaří

terezapetrova
10. pro 2014

@janajens ale prosim te Vzdyt Ty taky 🙂

terezapetrova
10. pro 2014

@majkylove dekuji taky musim verit, ze to bude dobre 🙂 mam zadano spravne datum, jen proste poceti nebylo presne uprostřed cyklu jak uz to tak nekdy byva a na to tady systém nastaven neni 🙂 jinak je to vlastne o tyden, když jsem v 9tem. Proste se jedna o tyden mladsi tehotenstvi. U me prave jen přes bezny utz zjistili, ze se něco deje tak jsem rada, ze ho mam pokazde ale ty urcite budes mit pohodove tehu az do konce 😉 jak jde uklid? 🙂

terezapetrova
10. pro 2014

@bublinka74 dekujeme jsi zlata 🙂

janajens
10. pro 2014

@bublinka74 dekuji moc moc

janajens
10. pro 2014

@terezapetrova copak ja taky zatim cekam zda li mrcha dorazi