Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bublinka74
11. pro 2014

@loilla ty jsouuuuuuuuuu krásný 🙂

loilla
11. pro 2014

@bublinka74 žjooooo 😀 kujuuuu 😀

bublinka74
11. pro 2014

Holky Vy jste šikulky já u kluků nakupovala až dva měsíce před porodem 🙂

bublinka74
11. pro 2014

@loilla mám jednoho fotbalistu doma 😀 ,jsou fakt boží bačkorky,to jsem ani nikde neviděla 😀

bublinka74
11. pro 2014

Holky já stále pořád nešpiním ani nic divného jako v minulých cyklech 😲 😀

loilla
11. pro 2014

@bublinka74 No přítel právě je, takže jak jsem je viděla, musela jsem je koupit.. Jak řekla kluka, tak hned bylo, že to bude fotbalista... Můj Taťka řekl fotbalista nebo cyklista (jelikož do 43 asi hrál fotbal a od 43 jezdí na kole)... což ale drahý hned rozcupoval, že nestojí o to, aby měl "držku sedřenou od asfaltu"... 😀 😀 Mají je v Tescu.. a s tím samým sloganem i bodýčko a bryndáček.. 🙂 pak tam jsou růžové.. něco ve stylu "tatínkova holčička" nebo bodýčko s nápisem "přebalit zde" a taaak.. 😀

loilla
11. pro 2014

@bublinka74 Tak to je dobře, neeeeee? 😀

bublinka74
11. pro 2014

@loilla jooo to je supééééééééééér 😉 😉

loilla
11. pro 2014

@bublinka74 bude mimís, bude mimís..... 😝

bublinka74
11. pro 2014

@loilla myslíš 🙂)

chilli009
11. pro 2014

@bjoucik.15 ahojky, tak co doktor ? volala jsi mu ?

@janajens ahojky, co testík nezkoušela jsi ?

@bublinka74 Ahojky, kdypak budeš testíkovat ?

@loilla Ahojky, super ponožky 🙂 , je vidět, že připravenost bude Tvou silnou stránkou 🙂

bublinka74
11. pro 2014

@chilli009 počkám do 20. 🙂 třeba bude nejkrásnější dárek 🙂

janajens
11. pro 2014

@chilli009 zitra budu zkouset testik 😉

loilla
11. pro 2014

@bublinka74 Jsem o tom přesvědčená!!!! 🙂)))

loilla
11. pro 2014

@chilli009 Ahoooj.. 🙂 Já vím, že je to zbytečné tak brzo.. ale já stále vše beru ve stylu, že to, že máme termín v květnu neznamená, že to tak musí dopadnout.. Může to přijít o měsíc, dva, nedejbože tři dřív a co pak.. Už vidím mého drahého jak shání ten zbytek toho, co by bylo potřeba.. a kdyby i kdyby sháněl, tak vím, že mě by se to nelíbilo.. a navíc i když to bude v květnu.. já si pak ten pupík nějaký měsíc před porodem chci užít.. a to tak, že budu odpočívat a cpát se.. 😀 a ne lítat po krámech a shánět.. jsem v tomhle prostě jiná.. 😀

chilli009
11. pro 2014

@bublinka74 jak třeba, no určitě bude 😵 , už se těším až sem dáš fotečku dálnic na testíku 🙂

loilla
11. pro 2014

@bublinka74 Až do 20.? To nevydržím 😀 😀 😀

chilli009
11. pro 2014

@janajens tak hodně štěstí, to by bylo, aby to neklaplo 😵 , příští rok všechny rodíme 🙂

chilli009
11. pro 2014

@loilla jj, dobré je být připravená 🙂, faktem je, že ke konci není nálada moc na nakupování, ale spíš se odpočívá

loilla
11. pro 2014

@chilli009 Taky si myslím.. 🙂

bjoucik.15
11. pro 2014

@chilli009 ahoj dr.tam není :( je tam ženská co ho zastupuje a k ní by mě nedostali ani párem volů!!! takže až v pondělí 😠

Jinak jsem vám holky vyfotila mé ovu testíky... dneska to asi končí,že??

bjoucik.15
11. pro 2014

@loilla ty jsou božíí 🙂 a proč by nemohla být fotbalistka??? 😉

loilla
11. pro 2014

@bjoucik.15 Tak někdo jiný fotbalistku mít určitě může, ale my tentokrát určitě ne, když čekáme pinďourka.. 😀

terezapetrova
11. pro 2014

@janajens ještě čekat na mrsku?

terezapetrova
11. pro 2014

@majkylove nee srdíčko od jiné dobře duše 🙂 🙂 holcicky rozumíte tomu proč se někdy odběry berou zároveň s prvním screeningem a někdy 14 dnu před tím? Majky prosím vzpomenes kdy poprvy Ti DR kontroloval moc? Dekuji

loilla
11. pro 2014

@terezapetrova Mě můj původní gynekolog udělal odběry v 10. týdnu a na UTZ jsem měla jít ve 13. Nicméně, okolnosti mě donutily doktora změnit a tak jsem přešla k paní gynekoložce. První návštěva u ní byla v 12+4, prvotrimestrální screening a přesto, že doktor posílal krev k nim na kliniku, poslala mě na odběr znovu, jelikož nepraktikuje prodlevy. Prý čím menší rozestup, tím lepší. A moč mě starý doktor nekontroloval ani jednou, když jsem k němu chodila. Kdežto tady se nosí moč a kontroluje při každé poradně.. 🙂

marketat
11. pro 2014

@terezapetrova Jestli můžu já, tak poprvé mi doktor kontroloval moč při první poradně. A pak každou návštěvu. Jinak myslím, že odběry krve jsou různý podle toho, jak je na to doktor zvyklý, někdo dělá odběry při poradnách, někdo dřív, aby byly výsledky, když přijdeš do poradny a nemusela sis volat.

terezapetrova
11. pro 2014

@loilla dekuji, no pravé zase řekli, ze termín utz si vlastně pracoviště určuje samo ale je důležité aby ta krev byla 14 dnu před tím, a od jakého tydne ta moc?

krtekk
11. pro 2014

@loila: Ahoj musím s tebou souhlasit, že lepší je nachystat si věci předem, než pak plašit. Já už jsem doma na rizikovém, tak už máme nachystanou postýlku, komody a část věcí už mám vyprané a vyžehlené.
Po vánocích chci chystat věci do porodnice, jelikož nikdo nemusí rodit v termínu a manžel už teď se ptá jak to jde s přípravami co mi chybí atd. 🙂
Takže je to občas sranda a více to prožívá, ale zase je dobře, že se angažuje. Akorát uvažuji jakou velikost oblečení si mám vzít sebou do porodnice jestli 56, nebo větší?
Jak jsi na tom ty, nebo holky co vy?🙂

janajens
11. pro 2014

@terezapetrova no mam tri dny zpozdeni tak
nevim zda li test neco uz ukaze