Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

janajens
29. srp 2015

@sleepers vim ale ja,delam u uklizeci sluzby a tahame tezke baliky takze musim jit a kor kdyz 11.9 letime do Spanelska podle toho mi vychazi 4tydny a 4 dny

janajens
29. srp 2015

@sleepers tak to je dobre moc ti drzim palecky po tom cim sis uz prosla

sleepers
29. srp 2015

@janajens aha, tak to k doktorovi jdi, to je jasny.

Drzim palce 😀

A dekuju, nas prtous je silnej a vim, ze to zvladne az do konce

janajens
29. srp 2015

@sleepers jj urcite prave proto v pomdeli bych mela jit na nocni tak tam zajdu q uvidime urco ti dam vedet 😉

janajens
29. srp 2015

Snažilky a maminky test dělány před chvíli ráno zkusim digitální až ho koupim drzte mi palecky ale myslím že už je jasno

janajens
30. srp 2015

Tak je to tam nemecke testy 25ml v moci

chilli009
30. srp 2015

@janajens paráda, obr gratulace

janajens
30. srp 2015

@chilli009 dekuji ti moc ctyri dny zpozdeni snad bude rano vse v poradku 🙂

chilli009
30. srp 2015

@janajens jasne, že bude a třeba to budou hned dvojky 🙂

janajens
30. srp 2015

@chilli009 hele nechas toho nejsi první kdo to napsal je vás víc no snad ne hlavně že bude kde a má a bude zdravé 😉 😉

ema373737
30. srp 2015

@janajens gratulace, držím palečky at je vše ok. No ja až za týden snad už se zadaří 🙂.

janajens
30. srp 2015

@ema373737 tak budu drzet palecky no sama se bojim zitrka ☹

chilli009
30. srp 2015

@janajens v kolik jdeš k doktorovi ? dej pak vědět, budu na Tebe a mimi myslet

janajens
30. srp 2015

@chilli009 rano na osmou hned dam neboj hned o sobe vedet

fiedlermonika
30. srp 2015

@janajens gratulace

janajens
30. srp 2015

@fiedlermonika dekuji ti moc

marketat
31. srp 2015

@janajens Gratuluju 🙂

janajens
31. srp 2015

Tak jsem v pet tydnu

janajens
31. srp 2015

@marketat dekuji moc jsem zatim kratce pet tydnu

marketat
31. srp 2015

@janajens Paráda, že to máš potvrzené. Tak držím palce, ať zdárně těhotenství pokračuje a to malé roste jak má 🙂

janajens
31. srp 2015

@marketat jj dekuji jsem rada presne tak mela jsem strach z mimodelozniho ale neni to tak juhu 🙂 a v patek snad bude uz videt neco vic

majkylove
autor
1. zář 2015

@terezapetrova Teri protože se Luky otáčel převážně doprava a moc zakláněl hlavu při koníkách 😒
jak to jde? 🙂 my odjíždíme v sobotu na dovču,týden budem procházet šumavu,už se moc těším 😅
@marketat no jo,je to holčička,jen ať je drobučká,to se bude těm našim chlapákům líbit 😀 jak válčíte jinak,jaký bylo léto? 🙂

majkylove
autor
1. zář 2015

holky snažilky,tak se to tu zase konečně prolomilo ta smůla,janajens a aj bjoucik to zlomily,ted jste na řadě už vy ostatní,věřím tomu,věřte taky!!! 😵

bjoucik.15
2. zář 2015

Ahoj holky, ano my jsme to s @janajens opravdu zlomily... tak šup další to prolamujte ať je spoustu miminek 😎
No jinak jsem v 7tt, srdíčko máme, prcek v pohodě a já po ránu totálně nepoužitelná 😀 Za týden jdu na kontrolu,tak snad už bude větší a vše bude v pohodě 🙂 Přikládám fotku krásné čmouhy ve čmouze 😀

janajens
2. zář 2015

@bjoucik.15 juuu pekny ja uz chci taky srdicko ale to si jeste pockam dnes jsem 5+3

bjoucik.15
2. zář 2015

@janajens no týden si počkáš, to uteče 🙂

loilla
2. zář 2015

@janajens @bjoucik.15 Holkýýýýýýýýýý!!! Moc, moc Vám gratuluji a přeji hlavně moooc zdravíčka! Jak miminkům, tak Vám! Mám obrovskou radost!

janajens
2. zář 2015

@sleepers ja už byla a musím zase v pátek jít na kontrolu jelikož odletam do Španělska za devět dni

sleepers
2. zář 2015

@janajens tak věřím, že pátek bude náš šťastný. Já mám v pátek screening 🙂

janajens
2. zář 2015

@sleepers no doufám snad bude něco vidět