Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

ria5
15. zář 2017

Uz jsem se bala, ze blaznim. Diky holky. Uz si byla na gynde janajens? Kdy bych se tak mela objednat?

kleopatra35
22. zář 2017

@ria5 jj..Je tam

janajens
22. zář 2017

@ria5 jj byla jsem 20.9 9.10jdu pro tehu knizku byla sem 7+0 podle ultrazvuku 6+6 prcek Mel 9mm a krasne bilo srdicko

kaitinka
22. zář 2017

@majkylove ahojky 🙂 taky stle pateim mezi snazilky a momentalne cekam, jestli se zadarilo nebo ne, MS mi ma prijit ted v pondeli, tak uvidim i kdyz tomu moc neverim.. 🙂

verusi
8. říj 2017

ahoj, tak ja se hlasim...snazime se rok a nic...v lete jsme se vzali.. takze jsem sla na vysetreni..doktorka mi rekla ze vidi delohu se pripravovat na ovu ale ikdyz jme se s manzelem snazili, menstruace prisla po 23 dnech :( piju kontryhel, manzel kotvicnik a uz jsem ve svem věku velmi zoufala... doktorka mi rekla ze resim blbosti, mama ze na to moc myslim...
17.10. jde manzel na spemiograf tak drzte pesti...uz chceme byt taky rodice ❤

dendasubaristka
9. říj 2017

@verusi ahoj my se snazime rok a 2 mesice a taky zatim nic. Drzim palce na spermiogram. Psychika dela opravdu hodne. Ale vim sama jak je to tezke na to nemyslet. Snazim se to vypustit uz nejaky ten patek a nejde mi to.

suzzina
13. říj 2017

Cau holky tak se k Vam taky pridavam..s pritelem se snazime uz rok a pul.Momentalne jsem po 3 UiU a pomalu se pripravuju na to ze IVF nas nemine..pritel spermiogram vynikajici podle slov doktorky takze tam problem neni..problem jsem urcite ja mam crohnovu chorobu momentalne v dobrem stavu a prisla jsem o jeden vajecnik coz samo o sobe snizuje veskere snazeni o 50% ..nicmene verim tomu ze se nam miminko povede 🙂 je tu nejaka holcina co resi podobne komplikace?budu rada za Vase nazory...🙂

skinar
17. říj 2017

Ahoj, doufám, ze se taky mohu přidat, snad je to tu alespoň ještě trosku aktivní.
Je mi 33, v pátek jsem dobrala poslední prášek antikoncepce, teď mám klasicky krvácení z “vysazení” další platicko antikoncepce už neplanuji užívat, takže se chceme snažit o mimi, mám prodelanou laparoskopii endometriozy v r. 2014, brala jsem po operaci hormony asi 3 měsíce, antikoncepci jsem užívala doteď cca rok a půl a to hlavně kvůli problémům s akne. Mám strach, ze až teď když hodlám už neuzit antikoncepci mi nepůjde otěhotnět a ještě k tomu se mi dostane pleť do špatného stavu. Pokud se tu najde nějaká “spriznena” duše budu rada.

lentixx
19. říj 2017

Holky, zbyly mi 4 balení Femibion 1. Všechny nerozbalené. Máte některá zájem? 160 za kus, nebo 630 za všechny.
Kdyžtak pište soukromou zprávu 😉

verusi
19. říj 2017

@lentixx zdravim a vam pomohl?me lekarnice prodala 2 takze jsem to brala kdyz uz to mam,ale neni to pry vhodne kdyz nejsem tehu...na druhou stranu co by v tom bylo spatneho...mam kdyztak zajem od kud jste?

verusi
19. říj 2017

@dendasubaristka
@suzzina
@skinar
ahoj holky, jsem s nervama nadranc...z prace..z planovani tehotenstvi...mlade maminky vidim vsude :( kamaradka mi rika prej a bude ti prano...neni to o neprejicnosti,spis me stve ze holky co nechcou tak cekaji a ti co si to preji tak necekaji...je to nespravedlivé...tamhle nejaka fetka neji, radsi se prodava aby mela na fet a pak ceka dite a pak ho da v nejlepsim pripade do babyboxu...😢 je mi z toho smutno...ja bych se rada postarala i o dite ktere by ve skutecnosti nebylo me, bohuzel ne kazdy me v tomhle chape,treba ne moje mama :(

verusi
19. říj 2017

joo a spermiogram vysel ukazkove, takze to je ve me...stres, nervy, nespavost...1.11 jdeme znovu tentokrat do poradny sanusu co dal...ach jo

lentixx
20. říj 2017

@verusi už jsem je prodala. Naopak jsou doporučovane ještě před otehotnenim 😉 jestli pomohly? Miminko čekám, jsem ve 25.tt a mimčo hezky roste.

skinar
20. říj 2017

Ahoj tak tem muj byl na spermiogramu, abychom věděli jak to vůbec má, než se začneme “snažit”- plodnost lehce snížená, tak nevím prý to máme zkoušet. Co myslíte?

riellka
20. říj 2017

Tak se tady taky mezi Vas hlasim. Mame doma už 9 měs syna Tadeáše čekali jsme na něj skoro 4 roky. Rádi bychom ještě jedno, takže jsem ani nezačala brát prášky. Přece jen s našim čekáním to určitě.nebude hned. Teď mám aktuálně 5 dní zpoždění už skoro 2 týdny ranní bolesti břicha. Test negativní. Nijak to.nehrotim uvidíme zda se ještě později čárka objeví nebo ne 🙂

verusi
21. říj 2017

@skinar ahoj,zkuste macca(tablety) a kotvicnik (caj),myslim si ze i pres to ze manzel nosi ryfle cely den tak mu tohle celkem pomohlo...bral to 3m...respektive my oba,ale na me asi velky vliv nemelo,kdyz nic :(

skinar
21. říj 2017

Verusi - děkuji, mrknu na to na netu.

verusi
22. říj 2017

teda rifle... 😮 jj hodne to doporučují jako přírodní léčbu, ze to ma výsledky

terka1989
22. říj 2017

Dobrý den, mám k prodeji tyto vitamíny. My jsme nepotřebovali

suzzina
24. říj 2017

Cau holky tak jsem si dnes zasla do centra pro hormony mela bych zacit pichat o vikendu tak snad jsem vse dobre pochopila 🙂pak uz vytouzena IVF pac inseminacky se nejak nechytly.. @verusi to mas naprostou pravdu taky preju vsem co si miminko prejou a desne me stvou blbky co si toho nevazi,rodi dvakrat rocne jak jabloň a pak se k tomu chovaji k cizimu..tohle je hnus..jak jste na tom vy??

suzzina
24. říj 2017

A ješte dotaz:mate nektera zkusenost s cajem Ludmily Mojžíšové??

verusi
24. říj 2017

@suzzina jj pila jsem mesic a nic...ale treba to nekomu pomohlo...pila jsem teda i kontryhel, kotvicnik ☹

verusi
24. říj 2017

@terka1989
Zdravim, kolik by jste za to chtela prosim a jak je na tom ex.?diky

terka1989
25. říj 2017

@verusi 400kč

autora
30. říj 2017

Zdravim. Muzu se pridat? 🙂 my uz se snazime par mesicu. Zatim nic. Bereme Macu ale zatim "pomohla" jen v chuti na pracovani na mimcu a tam jsme ani pomoc nepotrebovali.

skinar
31. říj 2017

Ahoj holky, jak již jsem psala, vysadila jsem antikoncepci, jen pro zvědavost si dělám každý den ovulacni test ( vždy rano) a včera byl pozitivní ( brzy rano) hned jsme na to “skočili” po poledni jsem si tentýž den udělala test znovu a už byl negativní, myslíte ze bych mohla otěhotnět nebo to byla jen náhoda( chyba) a ovu tak brzy po vysazeni antikoncepce byt nemůže, kdyby ano stačí ze jsme s přítelem soulozili vždy jednou denně? Myslím tím před dnem než jsem měla pozitivní test, rano když byl pozitivní a dnes? Díky

skinar
31. říj 2017

Ahoj autora 🙂 jak dlouho se snažíte? Brala jsi predtim antikoncepci atd?

verulinekk
31. říj 2017

@riellka jsem na tom zatím stejně- zpoždění 4 až 5 dnů a test zatim negativni. Nastala už nějaká změna u tebe 🙂?

verulinekk
31. říj 2017

@skinar ahojky, já si myslím, že určitě stačí 🙂

skinar
31. říj 2017

Verulinekk díky snad Jo, vím, ze se to první měsíc nepovede, ale přála bych si to ostatně jako každá tady, nicméně mi to štve, jiný holky který o to vůbec nestojí otěhotní hned a my co by jsme chtěly to nejde...