Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

majkylove
autor
27. črc 2014

@bublinka74 ahojky,vítám tě a držím palce,třeba už se vážně zadařilo 😉

tak jakej byl holky víkend?u mě supr,akorát mám modřinu přes půl stehna,ale jinak sme si ho skvěle užili 🙂 pěkně mě začaly bolet prsat a píchat v podbřišku tak jsem zvědavá,buď mrcha dorazí dřív,nebo že by něco jiného? 😅 no uvidíme už brzy,ale spíš se přikláním té první možnosti bohužel :-/

bublinka74
27. črc 2014

@majkylove děkuji 🙂 a kdy ti má dorazit mrška 🙂

majkylove
autor
27. črc 2014

@bublinka74 v pátek,ale test zkusím asi dřív,to nevydržím 😀

bublinka74
27. črc 2014

@majkylove ahá no uvidíš,mně to nikdy před neukázalo 😀 a nyní jsem to měla dostat 23.,ale zkusím zítra,ale stejně to bude brzy,ukazovalo mi to u předchozích až skorem 10 dnů po termínu ms ... zvláštní každá to má fakt jiné :D

majkylove
autor
27. črc 2014

@bublinka74 joo,každej to má jinak,však moc nečekám že by mi to něco už ukázalo,no uvidíme 🙂 tak dej vědět jak to dopadlo 🙂

denisska
27. črc 2014

@princina urco bude;)! Dej vedet!

bublinka74
27. črc 2014

@majkylove no uvidím 😉 tipuju ,když budu tak spíš se ukáže až středa,čtvrtek 😉

bublinka74
27. črc 2014

@majkylove jak dlouho se snažíte 😉 ,už máš dítko ?

majkylove
autor
27. črc 2014

@bublinka74 tedka čtvrtý měsíc a dítko ještě bohužel nemáme tak už to občas docela hrotím no,doufám že už to vyjde co nejdřív,nejlíp teď 😀 a ty?

annna79
27. črc 2014

@marmor
Jj,bohužel.Nejvíce mě štve,že od listopadu jsem chodila na detoxikaci organismu.Měla jsem alergii na ovoce, která mě po tom zmizela.Měla jsem vysoký tlak brala prášky a teď normal dokonce v těhu.nizký pořád jsem spala.Od genetického doktora od března vitamíny, každý měsíc injekce s vit.E do svalu a pak se to nepovede.Tak jsem snažila,aby si ze mě bralo to nejlepší a dobře uhnízdilo.Okolo mě samé téhotné, zlomilo mě to.Ale už se snažíme i když plodný den těžko mám a trošku jeśtě špinim.Ale proč to nezkusit, tělo si snad řekne, že jsem připravená.A četla jsem, že se to povedlo někomu i 14 dní po potratu.
Tak přemlouvej bio.hodiny tikají.🙂

bublinka74
27. črc 2014

@majkylove hele kočičko,ono to přijde uvidíš,kolik Ti je smím-li se opta 😉 ,já už děti mám větší, syny nejstar.21,nejml.11let,ale mám 2 roky nového přítele a ten dítko nemá,tak jsme se snažili půl roku 7 měsíců ,nic a to kluci byli bez problémů,tenkrát jsme řekli jdem na to a do 3 měsíců se většinou povedlo .Nyní to nešlo,doktor mě poslal v dubnu na laparoskopii diagnostickou nooo a tam toho bylo a důvod proč to nešlo ...

marmor
27. črc 2014

@bublinka74 Ahojky, to jsem ráda, že je tu někdo další, kdo už nějaké to dítko má a věkově je nad 35 😉

bublinka74
27. črc 2014

@marmor ajoj 😉 joo ty už máš děti

princina
27. črc 2014

@denisska jestli se dostanu z prace jeste v tomhle stoleti, tak vědět dam...

denisska
27. črc 2014

@princina 🙂

princina
27. črc 2014

@denisska nevis náhodou, jak dlouho trva, nez jsou vysledky krevnich testu hcg?

princina
27. črc 2014

Bojim se😢

denisska
27. črc 2014

@princina vubec netusim, bohuzel jsem je jeste nepotřebovala:(, ale ja myslim, ze v nemocnici do druhého dne a u Dr. Tak do tydne?
Snad

denisska
27. črc 2014

@princina neboj seeee🙂

princina
27. črc 2014

@denisska jdu tady do nemocnice, mam to blizko... tak budu doufat, že mi daji vědět, co nejdřív

denisska
27. črc 2014

@princina urcite🙂, tesim se, az mi pisnes potvrzenO🙂

princina
27. črc 2014

@denisska doufam, že ano... protoze jinak nevim

denisska
27. črc 2014

@princina vubec si jinou moznost nepřipouštěj, musis myslet pozitivne!posilam ❤️, vsechno bude dobre !

pupino2015
27. črc 2014

Ahoj holciny, jsem tu nova a snad mi tato nova skupina prinese stesti 😉) zrovna zitra ma ms dorazit dneska dopoledne jen lehoulinke spineni tak nidace nebo zacinajici ms :-/.

majkylove
autor
28. črc 2014

@bublinka74 je mi 28,vím že to ještě nic není,ale stejně člověk přemýšlí nad blbostma :-/ 😀
@princina to víš že bude všechno ok,vůbec se neboj.a testy trvají většinou jen pár hodin takže bys to snad měla vědět ještě dnes,držím palce 😉
@pupino2015 vítám tě a přeju aby ms už nedorazila 😉

princina
28. črc 2014

@denisska @majkylove dekuju holky za podporu... jdu na to ... uz jrn ten samotný odber krve bude mazec, hrozne se bojim jehel:')

princina
28. črc 2014

@denisska tak odber byl za mnou, sestricka byla moc mila, rika mi, budi drzet palečky, aby to bylo 😉 vysledky zitra odpoledne mam volat zase k te ave "mile" sestre s hormonalni nerovnováhu...dneska rano jsem si udelala test, jen tak, abych sama sebe uklidnila... dalnice naskocila hned 😀

annna79
28. črc 2014

@princina
Já je měla za 2 hodiny, ale to mě posílal doktor aby věděl jak to stoupá.

jitulka188
28. črc 2014

Ahojky , je tu někdo kdo se taky ted začíná snažit 🙂)Všechny se tu snaží už dlouho a už jsou hodně napřed 🙂 Je tu někdo na začátku jako já ? 🙂))

denisska
28. črc 2014

@princina parada!!!!;), to bude dobryyyyy❤️❤️❤️