Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

karlos12
11. srp 2014

@swellt ahoj,vypadá to strašidelně,ale třeba ji máš vážně dýl.Já bych asi pokračovala,nebo bych to nechala,tulila se průběžně a začala s testama po ms,jestli dorazí 😉

petavan
11. srp 2014

@swellt ahojky měla jsem to jak ty a ovu podle testu jsem měla 20DC zkus ještě dva dny měřit přijde mi že ten poslední test je nejsilnější tak ještě počkej

petavan
11. srp 2014

@bublinka74 ahojky tak zatím jsem to pořád nedostala a v sobotu na testu byl strašně mini duch že byl vidět fakt malinko ale byl tak zitra budu testovat a jsem zvědavá jestli bude silnější a nebo žádny 🙂 podbříšek mě sem tam pobolíva a začínají trošku i bradavky ale nevím nechci si zatím nic namlouvat je brzo 😀 pak dej vědět jak si dopadla 😉

swellt
11. srp 2014

@petavan
@karlos12
Diky,holky. Zkusim jeste ty dva dva dny... Pak to necham na halsi cyklis,ale nechci 🙂
Jenze mrcha se nepta... :(
Spime spolu dost casto,tak jsme se treba i trefili.... Kez by... Ale byla bych hooodne prekvapena,kdyby to vyslo... 🙂
Devcatka,preju vam dobrou noc... 🙂

audrey44
11. srp 2014

@kija Achoj 🙂 Emicka vysla hned napoprve... Spali jsme spolu ten mesic jen asi 4x, tak jsem byla hodne prekvapena. Jinak nic moc priznaky jsem nemela. Nevolnosti vubec zadny, jen prsa natekly a bolest jako pred MS, myslela jsem si, ze to dostanu a ono nic. Jo a jeste vlastne unava, ta zacala taky hodne brzy a drzela se me dlouho. Usinala jsem v praci, obcas jsem se tam musela natahnout, kdyz nebyl sef 😀 Prisla jsem domu a zase jsem spala 😀 Nemyslet mi na to teda vubec neslo, ja jsem ve vsem strasne netrpeliva a vsechno chci hned, talze ani v tomhle jsem nebyla jina. A co nam pomohlo? To nevim, ale brala jsem 3 mesice pred snazenim Femibion, jinak nic. Spis bych rekla, ze jsme meli vazne stesti. Jsem zvedava, jak to pujde ted. Prave ze bych byla rada, kdyby byly deti kousek od sebe...

audrey44
11. srp 2014

@martinalinda Nechces sem dat fotku ovu testu? Ja dnes udelala prvni a ejhle je to tam. Zitra ho sem klidne dam. Carka neni taky uplne stejna jako kontrolni, ale ony ty hodnoty se meni skoro po hodinach, tak se proste jen nemusis s testovanim trefit.

audrey44
11. srp 2014

@swellt Dnesni carka je opravdu nejsilnejsi. Ja bych jeste aspon 2 dny test zkousela 🙂

audrey44
11. srp 2014

@petavan
@bublinka74 Holky drzim pesti! Pak hned dejte vedet!!! 🙂

karlos12
11. srp 2014

@swellt ok,pak dej vědět.Třeba se zadařilo,tady jsem někde četla o pozitivním ( nebo alespoň slabší čárka ) i na ovu testech,pak se ukazalo na těhu.Uvidíš.Držím pěsti,budu čekat na novinky.Já budu mít teď chvíli klid,pak se pokusím odhánět tu můru,jednou jí odeženu 🙂

bublinka74
12. srp 2014

@petavan no vidíš ,uvidíš 🙂 tak já jedu ,večer se ozvu 🙂

bublinka74
12. srp 2014

@audrey44 děkuji 🙂 jsem zvědavá fakt ,začly mne bolet prsa a po ránu je mi divně

jitulka188
12. srp 2014

Ahojky nové snažilky jak vám to jde ? Já se bojim , že u mě neproběhla ovu -testy nesílily:( a jsem celkově otrávená z počasí :/ 🙄

audrey44
12. srp 2014

@bublinka74 Nechci to zakriknout, ale myslim, ze to bude ono 😉

majkylove
autor
12. srp 2014

@bublinka74 držím palcéééé! 🙂

bublinka74
12. srp 2014

Ahoj holky,tak mi vzali krev a dali injekci ....nic tam nebylo vidět ,prý ...jsem z toho jelen už 😲

majkylove
autor
12. srp 2014

@bublinka74 jéé,tak to mě mrzí ☹ tak teď ať už přijde mrcha co nejdřív ať na to můžete jít nanovo 🙂

bublinka74
12. srp 2014

@majkylove noo už mi bolí břicho a špiním ,to je k zbláznění :( ,9 měsíc už a to mám přijít 25. že vše proberem a chce nás poslat na umělé :(

petavan
12. srp 2014

@bublinka74 a testy sis nedělala vubec? ja jsem si ho udělala dnes ráno a druhá čárka už je silnější a okem už dobře viditelná ale nechci to zakřiknout a v patek budu testovat zase jestli ještě zesíli

annna79
12. srp 2014
martinalinda
12. srp 2014

@audrey44
Ahojky, vyhrabala jsem ty ovu testy, jedine za vcerejsek a dnesek..udelala jsem si pro jistotu. Vcera jsme si uzivali, tak snad ve spravne dobe 🙂 Jinak test ovu jsem delala kazdy den, jen nemam vsechny schovane. A vcera to bylo nejvice videt, dneska to uz slabne. Tak treba jsme se trefili.
Prvni test na obrazku je 11.8. = 22DC, druhy test je 12.8. dnes = 23DC. Tak jsem asi z tech co maji ovu pozdeji, mam i cyklus delsi. Tak uvidime pristi tyden. Premyslim, ze to pro jistotu budem zkouset i dal, co kdyby to prislo 🙂 No a pristi tyden udelam tt. Co myslite, byla to ovu? Fotila jsem to mobilem, tak to jde videt min, nez v realu.

audrey44
12. srp 2014

@martinalinda Ty jo, ja bych rekla, ze na ovu je carka i vcera slaba ☹ Testujes cely cyklus? Zkusim sem prilozit ty moje testy ze vcera a dnes. Taky foceno mobilem, tak snad to bude dobre videt. Dnes uz carka slabne, tak myslim, ze ovu prave probiha.

audrey44
12. srp 2014

Horni test je vcerejsi...

audrey44
12. srp 2014

@bublinka74 To je mi moc lito ☹

majkylove
autor
12. srp 2014

@bublinka74 to je mi líto,fakt,ale na druhou stranu se aspoň už bude něco řešit,ale pořád držím palce aby to ted vyšlo 😉
@petavan tak to vypadá hodně slibně,myslím že už se můžeš potichu radovat,držím palce 😉 jak dlouho máš zpoždění?

bublinka74
12. srp 2014

@majkylove noo to joo,asi nás pošle prý na IUI a už je i v Kladně a operoval mne i Mudr.Urbánek co prý má centrum na starosti a spolupracují s Apolinářem v Praze ,ale mám strach 😲

majkylove
autor
12. srp 2014

@bublinka74 tak to ti věřím,ale myslím že se nemáš čeho bát,dnes už sou to machři a my tě tu budem mooc podporovat 😉

bublinka74
12. srp 2014

@majkylove děkuji kočko,jsem ze všeho nějaká psychicky mimo :( ,nikdy jsem problémy neměla a nyní toto ..no vím i Vy se trápíte

majkylove
autor
12. srp 2014

@bublinka74 no jo no,tohle člověk prostě neovlivní,ale na psychiku je to fakt mazec ☹

bublinka74
12. srp 2014

@majkylove tj noo holka,ono když už je to tak dlouho ... :( ,hlavně je fakt ,že já dříve před lety pozorovala ten ovulační hlen bílkový,nyní poslední dva roky vůbec

petavan
12. srp 2014

@majkylove zatím 5 dní ;) tak snad to vyjde v pátek budu testovat znovu jestli bude čárka sílit ;)