Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

odeta80
9. led 2015

@loilla Dívala jsem se na tvoje fotečky co jsi sem dala a ta soupravička a zavinovačka jsou boží 😀 Taky bych už chtěla nakupovat pro mimi 😉 Být na mém muži tak už máme půl vybavičky a kočárek doma 😀 😀

odeta80
9. led 2015

@loilla Jo a miminko máš krááááááásnéééééé 😀 Papulka malááááá 😀

loilla
9. led 2015

@bjoucik.15 Jůůů, jsem ráda, že čtu hned pozitivní zprávy!!!! Tak to je super!! Myslela jsem na Vás baby a mám ohromnou radost za tebe!! 🙂
@sleepers Počkej, co Ti řekne doktor.. Na jednu stranu by podle mě ta hodnota taky měla být jinde, na druhou ale je dobře, že to leze nahoru.. No uvidíš, každopádně držím palečky! 🙂))
@majkylove Ranní ptáče, já vstávala před 20 minutama a to jen díky tomu, že mě vzbudil pes, že potřebuje ven.. 😀
@bublinka74 Větší prsa? Teda mámo, ať už s @martinalinda testujete - už jsem celá nedočkavá a čekám, že to dopadne nejlépe, jak může!!! 🙂))
@marketat Já sem tehdy nakukovala, pak jsem napsala (i když jsem v té době byla už těhu, ale když jsem viděla, jak se tu podporují všichni navzájem) a zůstala tu.. Jinam nechodím, maximálně se juknout, sem tam něco přidat.. Tady jsou prostě lidi mému srdce nejblíže.. 🙂))
@terezapetrova Jojo, já taky.. ale furt jsem se nedopátrala, co Ty? Jsem líná to projíždět.. 😕 Ale myslím, že taky vše dobré, ne? 🙂
@88martina88 Moc gratulujůůů!!!!! 🙂)) Každou takovouhle zprávou se vracím k 1. říjnu, kdy jsem byla na potvrzení těhu.. 🙂) Hlavně se opatruj maminko a dávej na sebe a malé pozor - jo a úsměv neustále na tváři, to je taky důležitý! 🙂))
@odeta80 Joo, to je můj případ.. Už jsem si taky konečně stáhla koníka do mobilu a furt šmíruju.. 😀 I třeba v noci se proberu na WC a nahlédnu, zda náhodou tu není něco nového.. 😀 Jinak přeju, ať se brzo zadaří!!!! 🙂)))
@kachnivp Jojo, je to tu mooc super! 🙂))
@tess15 Já si myslím, že 3 měsíce jsou ještě krátká doba na nějaké závěry, proč to nejde.. Neviděla bych v tom hned třeba nějaký zdravotní problém.. 🙂 Určitě Ti tu holky můžou doporučit něco na podporu, za sebe nemůžu bohužel nic.. U nás se to povedlo podle mě tak brzo hlavně díky tomu, že jsme na to ani jeden nemysleli - řekli jsme do roka a pak to kdyžtak budeme řešit.. Takže úplně čistá hlava 🙂))

loilla
9. led 2015

@odeta80 Jéé, děkuju - jsem ráda, že jsem dobře vybrala.. 🙂)) Určitě brzo budeš! A je halvně fajn, že má tedy takového chlapa, to je vždy důležité mít takovou podporu a pochopení.. 🙂))

No, tlama to je pořádná.. 😀

sleepers
9. led 2015

Vam vsem, co na me a prcka myslite a drzite palce.
MUDr.vidi jako pozitivni rust Hcg, ovsem na UZ toho moc k videni neni. Gest.v.moc neodpovida tvaru ani velikosti.
Prekvapuje ho, ze nespinim a ani nekrvacim. Coz je ale dobre.
Kazdotadne postup je nasledujici:pokud o vikendu zacnu krvacet, mam si zavolat rychlou a do nemocnice. Pokud bude vse v poradku, nic mi nebude, tak v pondeli jdu do Podoli, kde na me kouknou a uvidi se, co dal. Pokud nebude indikace k revizi nebo jeste neco jinyho, tak v patek zase krev a zase UZ. Pak uz se rozhodne, co dal.
Nevim, jestli je to vyhra, kazdopadne jdu hodit nohy na stul a jsem pozitivni.

odeta80
9. led 2015

@sleepers Držím pěsti ať ti to dobře dopadne a hlavně pozitivní myšlení 🙂

loilla
9. led 2015

@sleepers No vidíš, já bych řekla, že to jsou dobré zprávy! 🙂)) A přesně tak - opatruj se a mysli jen na to dobré a hezké! 🙂

kachnivp
9. led 2015

@sleepers taky bych řekla, že to jsou pozitivní zprávy 😀

ivari007
9. led 2015

@terezapetrova Do Podoli se da registrovat podle terminu porodu +/- 7 dni. Z toho plyne, ze se to da zkouset kazdy den behem celeho nasledujiciho tydne, nebo ne?😉 A taky je dobre jeste se tam podivat par minut po osme hodine, treba ve stredu se tam v 8,10 dodatecne volne misto objevilo.

88martina88
9. led 2015

@loilla dekujeme. Ja se usmivam porad. Byla jsem dlooouha snazilka a nakonec to krasne dopadlo.

terezapetrova
9. led 2015

@loilla a ceho nedopátrala? asi mi to nemysli 😀 u me screening neativni, ted si ještě musim doresit sezeni s genetickou, odber plodovky ano ci ne, triple testy uz ani neresim, tam proste jdu nu a ještě se me dnes nepodarilo registrovat do porodky takze to musim taky doresit nu

terezapetrova
9. led 2015

@ivari007 dekuji za info 🙂 nu proberu to ted ještě doma a asi to budu zkouset ještě další dny, mam dva terminy porodu takze minimalne to muzu zkusit ještě i na ten další termin horsi je, ze nevim jak to udelat abych se registrovala "rychleji"

terezapetrova
9. led 2015

@sleepers to jsou dobre zprávy, jen si pripadne nenech v Podoli rychle vnutit revizi ale cekej co nejdyl jestli by se mimo neuchytilo, mnohdy se s revizi mooc specha ale SAMOZREJME Ti moc preju aby zadna revize nebyla třeba neboť Ty donosis zdrave mimo 🙂 🙂

terezapetrova
9. led 2015

@loilla ještě me Peto napadlo doporučuju poridit aspoň jednu klasickou zavinovačku na snerovani jako byly za nas. Ja mela taky tyhle rychlozavinovacky jak jsi sem davala foto a z tech všech se maly odkopal na spani to moc nebylo jen třeba na vyfoceni, ta snerovaci si myslim na spani urco lepsi

loilla
9. led 2015

@terezapetrova Děkuju moc za tip! 🙂) Určitě dám na Tebe! 🙂 Už koukám na net.. ale je fakt, že teda ty šněrovací skoro nejsou.. 😒

loilla
9. led 2015

@terezapetrova Takže prostě dopadlo vše v pořádku - to je mooc dobře!!! 🙂 Jééé.. třeba se ještě povede.. Já tomu teda nerozumím, jak to je u porodnic, kde se musíš registrovat.. Ale určo na to ještě najaký čas máš, ne? 🙂

majkylove
autor
9. led 2015

@loilla no to si děláš srandu s tím vstáváním né? 😀 já vstávání totálně nenávidím,vstávám v 10,11 a to ještě s budíkem,za pár měsíců ze mě bude chodící mrtvola jestli se nevyspím,jako fakt 😀
@sleepers teda to je hrozná nejistota,tak se hlavně opatruj a my držíme palce dál ju 🙂
@terezapetrova taky jsem přemýšlela i o té klasické zavinovačce,to možná ještě najdu po nás 🙂 a nebo jsem si říkala že tuhle prostě víc stáhnu mašlí a hotovo bo je fakt že ten suchej zip je nic moc praktickej

majkylove
autor
9. led 2015

jinak já měla dnes návštěvu kámošek,byly jsme domluvený mezi druhou,třetí jen nachvilku na kafíčko a odcházely před chvilkou 😀 aspoň mi ten den hezky utekl když je manža v práci až do rána 🙂
no a zítřejší plán-oběd u tchýně a pak kino a další den je fuč,no letí to nějak 😀

loilla
9. led 2015

@majkylove Jsem nějak zaspala, no.. 😀 Ale trošičku mě omlouvá, že jsem usla asi v 4:30.. 😀 Taky nic nestíhám, žjooo.. :-/ Vstala, šup pračka, do krámu, vysmějčit byt, udělat aspoň muži teplé jídlo, teď dělám (asi už zítřejší😀) oběd, do toho chci ještě péct.. No, mám co dělat.. 😀 Taky seš spáč? 😀 To mě těší, já myslela, že jsem jediná, kdo bude trpět.. 😀

loilla
9. led 2015

@majkylove Jo, to je pak super, když takhle přijde někdo na návštěvu a Tobě to utíká 🙂)) Viď? Taky mi přijde, že to nějak mooooooooc utíká.. 🙂

terezapetrova
9. led 2015

@loilla není vubec zac a jj na netu se podle me nenabizej moc, zajdi primo do kamenného obchodu, aspoň ma zkušenost z obchodu /internetovy a kamenny zaroven/ s detskym zbožím kde jsem pracovala - vse zboží se na net nedava, tyhle zavinovačky byly mezitím a ptat se primo u pokladny 🙂

terezapetrova
9. led 2015

@loilla dekuju moc, nu ano ještě nejaky cas mam s tou registraci

loilla
9. led 2015

@terezapetrova Dobře, příští týden jedu k našim a tam jeden takový hezký obchůdek je, tak se poptám.. 🙂 Je pravda, že tohle mi vůbec třeba nedošlo.. 🙂

terezapetrova
9. led 2015

@loilla to vstavani pro Tebe bude mazec az se narodi malej jestli jsi zvykla takhle 😀 ale tak každý dite je jiny, nektery prosi na zacatku cele dny nektere zas vůbec přes den spanek ne tak uvidíš, preju co nejspavejsi mimimko 🙂

majkylove
autor
9. led 2015

@loilla jooo,tak to vůbec nejsi jediná,já se toho úplně děsím 😔 😀 a je pravda že takhle ty dny letí ještě víc když půl dne prospím že a pak nevím co udělat dřív 😀 tak já budu muset vařit až v neděli jestli nám něco aj tchýně nenabalí 😀 a jsem z té návštěvy úplně vyčerpaná,to kecání je náročný 😀 no každopádně ode mě holky odcházely pěkně posilněný tak byla fakt už sranda pro mě 😀

terezapetrova
9. led 2015

@loilla tak mrkni, ty ho urco vykoupis 😀

loilla
9. led 2015

@terezapetrova No, já to mám hlavně od doby, co jsem doma celý přeházený.. Když jsem chodila do práce, tak jsem v pracovní dny usínala kolem 22hod - 23hod, v 6hod vstávačka, o víkendu třeba v 1hod ráno spát a vstávačka v 10, 11hod.. Jenže teď odpadnu tak ve 3,4,5 a pak pozdě vstávám, no.. .-/ Myslela jsem, že když třeba vstanu brzo a nezalehnu odpoledne, že večer odpadnu a prd.. 😀

Každopádně i kdybych to přehozený takhle moc neměla.. Tak by to pro mě byl šok! 🙂) Už jen jestli budu několikrát za noc vstávat.. 😀

loilla
9. led 2015

@majkylove Taky si ráda odvážím.. 😀 Nejlepší bylo, když jsem chodila do práce.. To jsem vařila 1x týdně, jelikož přes pracovní týden jsem jídlo brala.. 😀 Kde jsou ty časy.. Teď vařím skoro denně, když toho teda neudělám více, třeba na dva dny.. 😀 To věřím.. ještě že jsi na neschopence.. 😀

loilla
9. led 2015

@terezapetrova Já už tam náhodou tehdá byla.. a krom mantinelu do postýlky, prostěradla, povlečení a vaničky se stojánkem jsem nic nekoupila!!!! 😀

terezapetrova
9. led 2015

@loilla to zvladnes, všechny to zvladneme, budeme muset 😀