Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

rytmus22
1. zář 2014

@bublinka74 aha no tak to mi tak ob den a od nedele do soboty nic 😀 nejak nebyl cas ,takze stejne vim ze to neklaplo

bublinka74
1. zář 2014

@rytmus22 mně fakt doktor řekl ,že fakt né ob den,že je lepší když ty spermie pořádně dozrajou ,takže každý 3 ,4 den stačí

rytmus22
1. zář 2014

@bublinka74 ja u doktora nebyla tak nevim 😀 tak doufam ze se zadari aspon do konce roku 😀

marketat
1. zář 2014

@kija No, je to víc než za týden, sestřička říkala, že už by mělo být něco vidět 🙂 Cítím se dobře, občas mě píchá v oblasti vaječníků, občas mi je trochu nevolno, ale jinak vše v pohodě. A co ty?

bublinka74
1. zář 2014

@rytmus22 to víš že joo 😀

bublinka74
2. zář 2014

Ajoj holky,tak jak je 🙂 něco nového u někoho ?? 😉

bublinka74
2. zář 2014

@dany777 jakpak Ti je kočko,vše v pořádku ? Doufám,že ano !!! 😉

eriska
2. zář 2014

Ahoj holky, můžu k Vám? Jednoho čertíka už máme, ale rádi bychom k němu ještě jedno dítko 🙂

bublinka74
2. zář 2014

@eriska ajoj jasné,vítej 🙂

eriska
2. zář 2014

@bublinka74 díky, díky 😉 až bude trošku času, pročtu si to 🙂 my jsme zatím fakt ve fázi snaženíčka, před 3 týdny jsem přestala brát HA a teď, děj se vůle boží 😀

bublinka74
2. zář 2014

@eriska tak to ju,tak v poklidu 🙂 ono to přijde 🙂

dany777
2. zář 2014

@bublinka74 Moc ti přeju,aby nedorazila 🙂 ...ráno jsem si dělala test čárka je sice silnější,ale pořád špiním.Stašně se bojím.

bublinka74
2. zář 2014

@dany777 uvidíme,děkuji kočičko,jak špiníš ?? Myslím barvu 😉

dany777
2. zář 2014

@bublinka74 Budu na tebe moc myslet,aby ta mrcha už nedorazila a mohla se začít těšit. 🙂 U mě byla noc docela krutá,strašně mě bolelo břicho.Teď mám strach jít na velkou a tlačit,abych nezačala krvácet jako včera.Doktorka,říkala podle UTZ,že to vypadá nadějně,tak jí budu věřit a modlit se.Snad to špinění brzy odezní a budu se moct konečně radovat.Půjdu si koupit další testy,abych mohla sledovat,jestli čarka bude sílit nebo naopak.9.9 jdu na další odběr na HCG,už,aby to bylo.

bublinka74
2. zář 2014

@dany777 děkuji,uvidíme..mne zas pobolívá podbřišek,včera jen píchání ..no uvidíme co bude 😕 Tak vše v poklidu,nic netahej a uvidíš vše bude dobré.Bříško prý pobolívá když se roztahuje děloha a mimísek se zavrtává .Nevím já u kluků nic nikdy nepozorovala,ale prý to je i to špinění může být hmmm ...tak,že vitamínky,relaxovat 😉

dany777
2. zář 2014

@bublinka74 Včera to byla tmavá krev,dnes zatím"JEN" hnědé špinění. 😒

bublinka74
2. zář 2014

@dany777 to určo bude v pohodě uvidíš 😉 ,já měla hnědé špinění před pár dny,ale jen dvě hoďky pak už nic,jen píchání a občas pobolívání podbřišku ...

dany777
2. zář 2014

@bublinka74 To vypadá nadějně,kdy si plánuješ udělat test?Co prsa nebolí tě? 🙂

bublinka74
2. zář 2014

@dany777 já ti nevím víš ..prsa nebolí jen občas škubne,ale mně jak našli tu cystu tak se to může prý stát ,je to něco jako těhotenské příznaky,ale zatím nic nemám ...takže vůbec nic nevím 😀 ,počkám než dorazí ms 😀

majkylove
autor
2. zář 2014

Ahojky holky!
@dany777 držím moc palce ať je vše vpořádku,určitě bude,neboj,hlavně hodně odpočívej teď 😉
@bublinka74 držím moooc palce kočko,třeba to ta cysta nějak pohnojila a teď už to určo bude 🙂
@karlos jak se máme? 🙂 já mám teď týden volno,ale pořád něco naplánovaný tak si moc neodpočnu asik,ale hlavně že nemusím být v práci 😀

bublinka74
2. zář 2014

@majkylove ahojky kočičko,uvidíme,ale nevěřím ....cysty jsou mrchy ,ale ...pravý vaječník je redy no tak třeba se to někdy povede 😀 ,co ty jinak,jsem tě dlouho neviděla 😉

dany777
2. zář 2014

@majkylove moc děkuju snad to s mimískem dáme 🙂

majkylove
autor
2. zář 2014

@dany777 určitě jo 😉
@bublinka74 joo,tak já byla v sobotu na té akci,v neděli sem měla noční a ještě včera sem se ze všeho léčila tak sem ani nenakukovala 😀 u mě ok,zrovna vařím a jinak asi nebudu dělat nic,sem po tom víkendu utahaná jak kotě,už sem na to asi stará no :-/ 😀 Musím říct že včera když sme celej den s manželem proleželi,dívali se na filmy a tak,prostě pohodička tak sem si aj říkala že mi ani nevadí že tady ještě není žádný torpédo,to by bylo po odpočinku,ale to si říkám jen v takových chvilkách,dneska už se zas nemůžu dočkat 😀

bublinka74
2. zář 2014

@majkylove to je jasné kočko,ale zase si to užíváš a nemyslíš na to vše tolik,to je dobře 😉 ,já si taky už říkám když máme nějaké akce,že už fakt stárnu taky 😀

marjannka74
2. zář 2014

@teenyel Tak to je supr....já doufam taky že se nám do zanedlouho povede 🙂)

teenyel
2. zář 2014

@marjannka74 snad jo 🙂 ja jdu dnes na kontrolu k memu doktorovi, tak doufam, ze bude vse v poradku 🙂 minule mel 2 mm, tak snad pekne povyrostl a bude v nem vse co ma 🙂 tajne doufam v srdicko, ale jestli neni jeste moc brzy.

karlos12
2. zář 2014

@majkylove ahoj,dlouho jsem Tě neviděla.Koukám že se máte dobře.Já jsem dnes po čtvrté službě.Jsem utahaná jak kotě.už od pátku mám chvilkové ,kruté bolesti zubu,spíš čelisti,ale zubaři v okolí jsou ......Tak hledám jiné.A dnes mi známá oznámila že je těhotná,tři šťouchy bez HA a je zaděláno,ale je mi to úplně fuk,asi jsem se zablokovala,nebo co.Až jsem sama překvapená.Užívej volna stařenko,já si dám dnes s miláčkem vínko,už se těším.S lékama na bolest to bude rychlovka 🙂

bublinka74
2. zář 2014

Holky jsem z toho mimo,bolest podbřišku asi dvě hodiny ,pak jen hnědé nitky ...nic víc zas,škube mi a pobolívá v jednom prsu ...,zvláštní 😲

majkylove
autor
2. zář 2014

@karlos12 no to bude teda rychlovka,hlavně ať ti pak není blbě,to znám :-/ ale jinak závidím,manžel má noční,takže já zas budu sama doma,ale zítra naštěstí naposled.téda tak to si rychle nějakýho zubaře najdi,s tím není sranda,mám teďka čerstvou zkušenost kdy sem v křesle trávila posledního půl roku 😖 já teď taky nic neřeším,ale to je vždycky do ovu,pak čekání na ms už je horší...v pondělí jdu k tomu dr tak sem zvědavá co mi řekne 🙂

karlos12
2. zář 2014

@majkylove zubaře navštívím zítra,ale ne vybraného,ale nutného.Já mám zase zítra noční,tak si to užiju dnes.Do ovu také vydržím neřešit,pak je to horší.Miláček dnes řekl,že končíme s vitamínama a necháme to volně.Tak jsem zvědavá.Pak dej vědět co dr,já jdu až za 16 dní,je to dlouhé.