Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

karlos12
10. zář 2014

@bublinka74 já už jsem ochotná jíst snad i pavouky ( těch se neskutečně štítim ) 🙂 To už se moooc těším na foto 🙂

majkylove
autor
10. zář 2014

@bublinka74 určitě tam bude,uvidíš 😉
@karlos12 😀 domácí testík,tos mě pobavila 😀 já ještě ananas nejím,taky se chytám už všeho,ale sem líná si ho jít koupit 😀 co dneska,pojistíme snažení,nebo až zítra? 😕 😅
@marketat mooc gratuluju,to jsou krásný zprávy,doufám že se brzo taky takových dočkám 🙂 tak se nám hlas aspoň někdy a aj nějaký fotečky nám občas pošli 😉

majkylove
autor
10. zář 2014

@karlos12 každopádně mě brutálně bolí pravej vaječník,nevím jestli je to tím infolicem,ale tohle se mi ještě nestalo tak snad ovulka probíhá 😨

sleepers
10. zář 2014

Tak já stále nic. V pondělí bych to měla dostat. Vím, že je ještě plno času ale intuice mi říká, že z toho opět nic nebude ☹
Od rána mě bolelo břicho, jako kdybych to měla dostat, tak nevím, co to má znamenat

majkylove
autor
10. zář 2014

@sleepers to je ještě času habaděj,to ještě nemůžeš předpovědět,počkej do pondělí a uvidíš,držím palce 😉

sleepers
10. zář 2014

@majkylove Děkuju, strašně bych si přála, aby už to vyšlo.

sleepers
10. zář 2014

holky která užíváte inofolic??

majkylove
autor
10. zář 2014

@sleepers já,karlos i bublinka 🙂

sleepers
10. zář 2014

@majkylove @bublinka74 @karlos 12 a nějaký efekt s inofolicem???

majkylove
autor
10. zář 2014

@sleepers beru ho první měsíc,ale jak už sem psala,teď bych měla mít ovu a pěkně cítím vaječník,takže se asi něco děje,to se mi dřív nestalo takže si myslím že efekt má

bublinka74
10. zář 2014

@sleepers já ho beru taky měsíc a taky mě bolelo v podbřišku,ale nevím jestli to bylo k vůli tomu 😀

sleepers
10. zář 2014

@majkylove Já minulý měsíc cítila pravý vaječník, tento měsíc levý vaječník ale ani jeden ovulační test mi nevyšel pozitivní. Max. jednou ducha ale jinak vůbec nic.
Když jsem byla v srpnu na odb.krve, tak dle krve ovu byla ale na testu nic. Tak to nechápu 😒

bublinka74
10. zář 2014

@majkylove no uvidíme kočko jsem zvědavá 😲

mysackovi
10. zář 2014

@sleepers já taky nemám dle ovu testů ovulaci :-/...ale normálně bych jí měla...na testech mám pořád jen ducha...nevím co to znamená?...měla bych to dostat cca od pátku do neděle...mám nepravidelný cyklus, min měsíc jsem brala utrogestan a ms přišla 25DC, tak uvidíme jak dorazí tento měsíc...dnes jsem 23DC 🙂 .... bolí mě střídavě na pravé a levé straně, chvílema celkem dost, ale převážně na levé...navíc něco na mě leze, tak kéž by to byl těhu bacil 🙂

majkylove
autor
10. zář 2014

Dneska se manžílek přihrnul s nádhernou kytkou růží,zlato moje :************ Tak už vím aspoň v jaké formě si dám ten ananas,našla sem tu plechovku,tak už se chladí aj s šampíčkem :P 😀 Doufám že v této formě má taky nějaký význam a když ne tak to bude stejně aspoň dobrý 😀

kija
10. zář 2014

@marketat Jeee, to moc gratuluju! 🙂 Paráda 🙂 U mě nového nic, k doktorovi se těším, ještě týden - příští čtvrtek 🙂 Ale je to nekonečný ☹

kija
10. zář 2014

A jak se holčinky všechny máte? Já to tu vůbec nestíhám sledovat, moc práce ☹ Ale aspoň se nenudím zase 🙂

karlos12
10. zář 2014

@sleepers ahoj,beru inofolic také první měsíc.Cítila jsem včera dost vaječník a poprvé jsem měla bělavý výtok.Nevím zda to má být,ale ještě to nebylo.Jinak nepociťuji nic.Přemýšlíš ?

karlos12
10. zář 2014

@majkylove to je mnohem lepší forma ananasu.A dnes byla pojistka.Manžel chtěl jet z KD na druhou stavbu,ale udělal si přestávku 🙂 Bylo to fajn,velmi 😉

vevix
10. zář 2014

@sleepers užívala jsem inofolic 5 měsíců...bez úspěchu ...ale já nemám problém s ovulkou 😉

bublinka74
11. zář 2014

ahoj holky,jak je?Já včera jen ležela 😢 nevím co to je ,jako chřipka asi nooo ,jsem hrozně slabá a škrábe v krku chjoo,nějaké novinky někdo 😉 já to stále nedostala

bublinka74
11. zář 2014

@majkylove to je hezký 😉 ,já dostala kytičku v úterý od přítele 🙂 je to milé občas viď

bublinka74
11. zář 2014

@kija my se máme stejně 😀 stále se snažíme a čekáme 😉 ,co stále vyvádíš,pochlub se 😉 máme tu novinku,budem dělat domácí testy 😀

majkylove
autor
11. zář 2014

@bublinka74 jj,je to moc hezký a proto ho miluju! 😅
třeba už to nedostaneš 🙂 kdy budeš testovat?a nachlazení teďka letí zas jak blázen,no jo,podzim nám začíná 😖

rytmus22
11. zář 2014

@bublinka74 ahooj tak delala sis dalsi? jeste si to nedostala?

bublinka74
11. zář 2014

@rytmus22 néé až zítra 🙂 zatím nic 😕

bublinka74
11. zář 2014

@majkylove testnu zítra ..uvidíme mi hrábne z toho 😀

rytmus22
11. zář 2014

@bublinka74 ja nevim teda asii nejsem no ☹ ale zatim em to stale nedostala

bublinka74
11. zář 2014

@karlos12 fuj pavouky ty wogooooooooo ty si čuník,ty bych teda nesnědla ani náhodou 😀 a šváby by sis dala 😀 😝

bublinka74
11. zář 2014

@rytmus22 tys zase dělala ju 😉 stačí ob den kočko ...