Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

terysek44
23. zář 2014

@majkylove a ještě jsem se chtěla optat, měla jsi už nějaké příznaky? mě akorat občas pobolívá v podbřišku jako před menzes a jinak žádné bolení prskou jako tu má skoro každá těhulka 🙂 takže si myslím, že to vyjde až déle....aspon více našetříme 😀

majkylove
autor
23. zář 2014

@karlos12 moc sem to nepochopila,jakoze ty bys sla radsi hned za sefkou jo?sama nevim jaka je v techto vecech,ale jinak je fajn,no uvidim,jestli se budu citit nejak unavene nebo neco tak za ni zajdu,ale jestli bude vse ok tak ten mesic to jeste vydrzim,kolegyne chodila na smeny az do materske,coz uz je teda extrem,ale mlada je vpoho.to ja uz se tesim na neschopenku,ale az budu vedet ze je vse ok 🙂 digitální vytahnu asi az v pondeli bo to chci oznamit tatkovi,takze ted vas tady jeste budu prudit normalnima testama 😀 a jak to vypada u tebe,nejaky priznaky mrchy?ja sem si totiz jista ze uz taky nedorazi 🙂

majkylove
autor
23. zář 2014

@terysek44 me prave par dni po ovu zacly ty prsa,ale fakt desne,ted uz je to lepší a podbrisek prave poprvé za celou dobu vubec tak mi to bylo divny.jinak mam extremne opupinkovano pusu a hlavne moje nalady minuly tyden no na zabiti,ale to vse dela i pms tak si vyber 😀

majkylove
autor
23. zář 2014

Jinak sem holky objednana k dr na 20.10. to tu se mnou nevydrzite 😀

terysek44
23. zář 2014

@majkylove no me prave prsa ni nijak pred menzes neboli....no, ale nejak uz to neresim az to prijde tak to prijde....zkousime teprve prvni mesic, tak nemuzu cekat zazraky :D Akne se mi zhorsilo od doby co neberu HA, tak doufam, ze behem tehu se mi nezhorsi o hodne vic teda 😀

majkylove
autor
23. zář 2014

@terysek44 urcite to vyje,ja cekala pul roku a to jeste nevime jak to dopadne takze bude to dobry🙂a jinak sem ted opravdu kraska jako,doufam ze se to zlepsi 😀

karlos12
23. zář 2014

@majkylove s šéfovou jsem to myslela přesně tak.Už se teda těším na pondělí, s normálníma neprudíš, je to velmi příjemné.Jinak příznaky nevím.Občas píchne u vaječníku, občas u pupíku, prsa bolí po stranách a občas zasvědí.Teď mám pocit že pálí žáha, asi.Ale měla jsem k snídani jogurt.Ale žáha nikdy nepálila, ani nevím co to vlastně je.Občas mírný tlak v podbřišku.A pocit mokra.Ale to je tak nějak vše a většinou každý měsíc.Alespoň něco .Ty, teď jsem si všimla kdy jdeš k dr.To přežiješ ? Jsi machr.Já bych letěla hned.Alespoň jak stoupá HCG 😉

terysek44
23. zář 2014

@majkylove je pravda že otěhotnět trochu déle má své výhody, více se našetří, zvláštně teď po dovče 😀 ja myslím, že Vám můžeme gratulovat druhá čárka, tam vidět je 😉 držíme palečky 😉

majkylove
autor
23. zář 2014

@karlos12 hej ja mam uplne to samy,ale presne,nekecam,zitra testiiik 😀 a machr fakt nejsem,na hcg pujdu do te doby tak 2x az 3 x,to me ty 200 nezrujnujou 😀 pujdu hned zitra 😉

marmor
23. zář 2014

Holky, chci se zeptat. Tento cyklus jsem poprvé začala pít kontryhelový čaj. Začala jsem ale až 5DC. Dnes jsem 11DC. Četla jsem, že se má pít od 1DC do ovulace. Nejsem si jistá, zda ovulaci poznám. Myslela jsem si, že ovulku poznám bezpečně. Po pár cyklech, kdy jsem si myslela, že jsme se tulili v tu správnou chvíli, a ono z toho nakonec nic nebylo ... už si nejsem jistá, kdy jí tedy mám. Začala jsem si měřit BT, ale nevím, zda jsou hodnoty správné, protože špatně spím, často se budím atd. Používám druhým cyklem testy na cukr a chci začít používat i ovu testy. S těmi začnu asi od zítřka, to budu 12DC. Jak jste pily ten čaj? Do dne kdy jste bezpečně věděly, že máte ovulku nebo déle nebo raději přestat pít dřív - třeba zítra? Děkuji za radu 🙂

karlos12
23. zář 2014

@majkylove Ty si ho platíš ? Ty jdeš na odběr do laborky ? Příznaky mívám každý měsic,už jim nevěřím.Ale byloby to super.No,uvidíme.A nenašeptávej s testem.Ty jsi hrozná maniačka 😉

majkylove
autor
23. zář 2014

Dalsi srdicko? Jste zlate kocky moje :-*

bjoucik.15
23. zář 2014

@majkylove víno ti neublíží, já ho pila, tedy zředěné na konci na vyvolávačku 🙂 nečetla jsem předtím, zda bereš Cannesten mast nebo globule, ale mast v prvním trimestru se nedoporučuje jen Jenamazol, ale i tu jsem používala a v pohodě... Já jela v mastičkách celé těhotenství i v 3 trimestru a jsme s dcerkou v pořádku... Takže mast ti určitě neublíží a k miminku se nedostane 😉

majkylove
autor
23. zář 2014

@karlos12 si pujdu jako samoplatce,pro klid 🙂 tyhle priznaky sem jeste nemela,zitra teeest 😀 stejne si to mela dostat uz dnes tak to neoddaluj 😀
a kde mame @bublinka ?

majkylove
autor
23. zář 2014

@bjoucik.15 nee,ja neberu nic to sem tady akorat radila ze si taky myslim ze to neublizi 🙂 jinak ja to taky nejak nehrotim,kaficko si davam,zrovna zdrave taky nejim tak snad i tak bude vse vporadku 🙂

bjoucik.15
23. zář 2014

@marmor já ho pila každý den a ani nevím kdy přesně jsem začala 😵 Byli dny, kdy jsem vynechala, např šrumec v práci a pak jsem byla ráda že jsem zalehla a spala... No a povedlo se na druhý cyklus...nevím,zda tomu pomohl čaj nebo ne... Mě ale vůbec nechutnal 😒 😀

karlos12
23. zář 2014

@majkylove dostat to mám spíš zítra až čtvrtek.Poprvé mám cyklus o den delší - 29 dní.A neprovokuj 😉 Já se nedám 😉 Když vidím kafe.Ráno jsem se vytočila,manžel říkal,že kamarád mu řekl ( po delší době otěhotněla jeho žena ) že kafe není dobré,že mám být v klidu a další rady.Já byla jak vrtule.To miluju,dobré rady,fakt. Také máš dobré rádce ?

bjoucik.15
23. zář 2014

@majkylove aha, tak to jsem blbě pochopila, jak říkám nečetla jsem si to předtím 😅 Kafe mi dokonce doporučil doktor, kvůli tlaku... říkal slabší,ale každý den, aby se Vám nemotala hlava.. tak hlava se sice nemotala,ale byli jiné problémy 🙂 Doufám, že tohle případné těhotenství nebudu tak trpět jako jsem trpěla, s dcerkou na krku, nevím, jak bych to dala... 😒 A říká se, jez a pij v těhotenství co chceš a na co máš chuť, tak jsem se tím řídila a narodila se mi zdravá holčička 🙂

bjoucik.15
23. zář 2014

@karlos12 😀 pardon,že se míchám do rozhovoru, ale rádci jsou nejlepší, moudrý, chytrý a občas úplně mimo 😀 Kafe můžeš pít určo slabší, nebo místo kafe Meltu či Cappucino.... Já už jsem takové rádce posílala někam, a někdy fakt na drsno... mě bylo zle a oni rady? tak to schytali - bohužel 😀 😅

majkylove
autor
23. zář 2014

@marmor ja taky nevedela kdy ji mam tak sem pila do 12DC 😉

majkylove
autor
23. zář 2014

@karlos12 no zatim jeste nikdo nic neradi bo to nevi,ale myslim ze to prijde a ja budu zla!jako tady si radit muzem,tady o to stojim ale tot vse 🙂 kafco piju rozpustny,jedno denne tak si myslim ze to je pohoda.a ja ti rikam ze ses v tom a hotovo a zitra tu chci videt test 😀
@bjoucik.15 taky si budu davat vse,doufam ze me neprejde chut B-)

karlos12
23. zář 2014

@bjoucik.15 také už mi lezou krkem.Oni ví,oni už čekají.To je fakt argument.Nejlepší je být drsný,to je pravda 😉

karlos12
23. zář 2014

@majkylove tady také stojím o rady,proto tu drbu a ráda,ale jinak ne.Ať si je strčí o dírku vedle 🙂 A testovat budu pouze v případě absence ms a v pátek 🙂 a basta 😉 Stejně sněhobílý test nikoho nebere,max. rozloží 😉

bublinka74
23. zář 2014

Baf kuk ,kdo mne shání,hledá 😀 😀

majkylove
autor
23. zář 2014

@karlos12 dobre,dobre,uz mlcim,ale stejne tam // budou ti rikam 😉 😀
@bublinka74 no myyy,nehlasena absence jako 😀

bublinka74
23. zář 2014

@majkylove 😀 😀 noo koukám co tu řešíte 😀 holky jedny zlobivý 😀 já byla u kámošky na kávě 😀

bublinka74
23. zář 2014

@majkylove krásný testíček ... 😉 já celou noc v poho,nyní zas trochu špiním,člověk aby se v tom vyznal ve všem 😠

bublinka74
23. zář 2014

@karlos12 kdo ti leze krkem 😲 snad né já 😀

karlos12
23. zář 2014

@bublinka74 nééé,těhotní kamarádi a jejich zaručené rady.To mám vždy amok.Si myslí že mají na těhotenství patent,či co.Kávička dobrá ? Teď jsme namontovali venkovní světlo.Ale už je venku chladno a fouká,fuj.Musím dovybalit podzim a dýně a venku přesadit kytičky v květináči.Minule jsem je trochu zanedbala a teď tam mám seno 😒

karlos12
23. zář 2014

@majkylove ty jsi zlato,ale jednou tam budou,určitě 😉