Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bjoucik.15
28. zář 2014

@mysackovi ta menstruace je šílená věda 😒 já měla před první dcerkou i 70DC ☹ pořád jsem chodila na vyvolávačky 😒 tak snad to nebude jen problém s menstruací, třeba to znamená něco jiného 😉 moje mamka, když mě čekala, tak na to přišli u krve až když byla v 5 měsíci, prostě ani laborka nic nezjistila a stejně těhu byla 😉 😉 je pravda, že nebylo UTZ!

mysackovi
28. zář 2014

@bjoucik.15 kéééž by to vyšlo 🙂
i když po posledním testu, kterej jsem obrečela jsem se ňák kousla a je mi to asi jedno.....chystám se i teď trochu zhubnout, tak uvidíme.....před HA jsem to bez inejkcí a hormonů nedostala, ale o mi bylo málo a po více jak 8 letech co jsem vysadila problém stále s MS....jinak HA neberu rok...v červenci mi dělali hormonální profil a ten vyel dobře, jen mám trochu zvýšený mužský hormon, ale to by prej nemělo vadit. Piju bylinkové čaje a začala jsem brát ještě gynex...

chilli009
28. zář 2014

@ycida nechala bych ho nějaký den, ať si sám srovná co opravdu chce a pokud s Tebou vážně chce rodinu a miluje Tě, tak se ozve... chlap je složité stvoření a občas je lepší nic neřešit a nechat to vychladnout, jak má člověk horkou hlavu řekne kolikrát i to co by jinak neřekl. Hlavně žádné výčitky, ale v klidu si říct co by bylo fajn, kdyby bylo jinak a najít kompromis, aby jste byli oba spokojeni. Umět říct promiň nemyslela jsem to tak asi jsi mě špatně pochopil .... , pokud on je živitel rodiny, tak je to pro něj taky určitě na palici. Hodně štěstí 😉

chilli009
28. zář 2014

@majkylove jééé, tak to jsem taky zvědavá 🙂

bjoucik.15
28. zář 2014

@mysackovi tak uvidíš, třeba to vyjde 😉 no nám se první dcerka povedla hned, 2 měsíce po vysazení a to jen proto, že jsem se ten první měsíc nesnažila, měla jsem mykózu ☹ uvidíme teď u druhého 😉

bublinka74
29. zář 2014

Ahoj holky,já včera nestíhala vůbec 😀 jak se máte děvčátka ?? Já jsem mimo holky...5 dne včera mi skončila ms ....piju od 1DC co jsem začla krvácet kontryhel ,maliník a ten jeřáb ptačí ...normálně co dnes ráno mám za dlouhé průhledné hleny jsem dlouho neměla,fakt asi 5 let ....že by to začlo fungovat vážně ?? Normálně jsem jak malá a čučím jak trubka 😀

bublinka74
29. zář 2014

Divné ale takhle po ms néé ,ty wogo jak stará tak blbá 😀 😀 😀

mysackovi
29. zář 2014

no tak jsem ráno udělala test a sněhobílo ☹(( ...bože ....už přestávám fak doufat ☹ ...níčí mě to....začínám sice 5. měsíc, ale už vím, že to bude ještě trvat.... ☹((
pár dni se mi chvílema motá hlava a dnes mám od rána děsnou motanici....čípek stále tvrdý.....nechápu :-/

bublinka74
29. zář 2014

@mysackovi hele kočko ...divné a nemůžeš mít cystu ??Měla jsem to takhle nedávno .. :( a piješ nějaký čajík nebo něco na ms??

karlos12
29. zář 2014

Ahoj holky, celý víken mimo, už jsem opět v práci, tak jsem hned koukla.Dnes budu zařizovat štítnici.Jinak jsem řekla miláčkovi, že než dostanu a nasedle léčby, bychom používali kondomi.Po 13,5 letech, aby si tělo třeba odvyklo.Jen měsíc.On že jich teda koupíme 200,na měsíc?Kdy to chce stihnout?Asi i v práci, ve skladu materiálu jsem to ještě nedělala 🙂 Jinak nic nového.Musím pak projet příspěvky pečlivě.Zatím pa a hezký den všem

karlos12
29. zář 2014

@majkylove chci vidět digi 😝

mysackovi
29. zář 2014

@bublinka74 v červenci mi dělal vnitřní ultrazvuk a říkal, že je vše v pořádku, že mám jen hodně nízkou sliznici....tak píchl injekci na rozehnání, nasadil utrogestan....takže v červenci a v srpnu ms byla.....v životě jsem cystu neměla....tak uvidíme...zítra volám a objednávám se.....ale jsem z toho fakt dost zklamaná ☹
jinak piju čaj na vajčníky od www.jukl.cz ...obsahuje kontryhel atd.....beru gynex...a stejně nic :-ú

mysackovi
29. zář 2014

holky, možná blbá otázka, ale jak se dá vyvolat ovulace? 🙂

karlos12
29. zář 2014

@mysackovi hele, ovulace nevím, ale koukni na zpětné diskuze tady ve skupině, bublinka psala název nějakého prostředku na podporu folikulů.To by nemuselo být úplně mimo. 😉

bublinka74
29. zář 2014

@mysackovi kočko ten jeřáb ptačí si brala ,nebo homeopatika jmenují se Folliculineum ...prý výborné na ovulaci 😉

mysackovi
29. zář 2014

@karlos12 super, dekuju 😉
Jen abych toho nebrala ut moc....gynex,cajik....mamvit jsem radsi uz prestala....ale je divny ze se mi na tech ovu testech ukazuje porad duch :-\
Jinak hlava se mi neprestala motat.....jak ja holky tajne doufala....je mu do breku :'(

bublinka74
29. zář 2014

@karlos12 proč kondom ??Jsem nějaká mimo 😀

majkylove
autor
29. zář 2014

@karlos12 konečně se testík taky dočkal po takové době v šuplíku 😀 😅

bublinka74
29. zář 2014

@mysackovi kočko,nebuď smutná ..já taky byla hmmm ono to přijde uvidíš 😉 😉

bublinka74
29. zář 2014

@majkylove supérrrrrrrrrr 🙂

majkylove
autor
29. zář 2014

@bublinka74 juhůůůůůů,já sem tak zvědavá na taťku 😀

mysackovi
29. zář 2014

@bublinka74 bublinko....ten jerab jsem jeste nezkousela....ted zkousim pres tyden uz gynex...myslis ze by ten jerab s gynexem mohla?...to jsou kapky ze?...no dnes jdu do lekarny tal se poradim....ty jo cp uz jsem do toho nacpala :-\ a zadnej vysledek....do toho se me furt nekdo pta a zacina me to deptat

mysackovi
29. zář 2014

Proc si musim v zivote vse vyzrat?? :'( ....ja ktera deti miluju...

karlos12
29. zář 2014

@majkylove to je krásné 😉 Ty se máš.Já byla dnes na odběrech na šž, k dr jdu až 30.10., to je dlouho 😒

majkylove
autor
29. zář 2014

balíček pro taťku 😅

karlos12
29. zář 2014

@bublinka74 protože prý si tělo po delší době zvykne a mohla bych být alergická nebo zvyklá na jeho prostředí.Údajně, nebo tak nějak.Tak když teď máme pohov, tak to zkusíme 😒

majkylove
autor
29. zář 2014

@karlos12 taky jsou u nás tak strašný čekačky s tou štítnicí :-/ ale tak mezitím aspoň bude mít rybičky a tak se taky uvidí 🙂 jinak 200 kondomů,vidím že máme podobný manžele 😀 ten můj mi z ničehonic řekl minulej týden že až budu těhotná,že mě bude souložit prý pořád bo nebude potřeba žádná pauza,naiva 😀

bublinka74
29. zář 2014

@karlos12 ahá tak to joo 😀 pohov ,já měla dnes hrozně moc ráno průhledného táhlého hlenu ...divný néé holky den po ms ??? Jsem úplně zmatená ty wogo 😀

bublinka74
29. zář 2014

@mysackovi hele ten jeřáb ptačí mají v bylinkárně ,možná i v lékárně ,optej se na kombinaci s gynexem ale já mám pocit že fakt zabral děsivě ,včer ami bolel podbřišek a dnes moc půrhledného hlenu,táhlého ...jsem úplně mimo,ale četla jsem že je vynikající ten jeřáb ptačí

bublinka74
29. zář 2014

@majkylove pak dej vědět co dělal taťka bubliňák 😀 😀