Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bublinka74
29. zář 2014

@karlos12 kam jezdíte na bazík ?? Do Kladna 😀 😀

karlos12
29. zář 2014

@bublinka74 ne,do Suchdola,mají tam potápěči bazén v pondělí a středu večer,do 21:30 .Ale nějak není čas a když jedem z práce,druhý den vstáváme a cesta domu trvá hodinu.Ale manžel zjistil že zbytek potápníků chodí do Berouna,tam by to občas šlo.Jak se jinak máš ?

bublinka74
29. zář 2014

@karlos12 na něco přijdete,občas to chce 😉 ,bazén je dobrý 🙂 já celkem dobře holka ...včera mi bolel podbřišek,ráno mega dlouhý průhledný táhlý hlen minimálně 6 cm ...jsem čučela a říkala že se mi to zdá 😀

mysackovi
29. zář 2014

@bublinka74 nářadí dogaráže a asi byl moc hodnej, dnes jsme si udělali výlet a tak si vybral ještě mikinu a boty.... 🙂 a má radost.....a tím pádem i já 🙂
sice to je jen svátek, ale já mám radost, když mu můžu dopřát 🙂

bublinka74
29. zář 2014

@mysackovi vždyť joo můj nastávající muž má svátek 11.11. 🙂 Martínek a už vím co by chtěl ...blikačky na kolo červenou a modrou a když na to minule koukal a íkal jéé to by se mi ještě hodilo na kolo ,už vidím tu jeho reakci až to koupím 😀 bude jak malej Jarda 😀 ale,oni ty chlapi jsou jak malí nooo,ale mně to taky udělá radost když uvidím ty jeho oči rozzářený 🙂 ,raději bych mu dala třeba zase mimčo ,ale kdo ví jestli se to povede 😕

majkylove
autor
29. zář 2014

@karlos12 je to paráda,ale už dost o mě ať vás tím tady holky moje neštvu 🙂
vůbec nerozumím ani jedné zkratce co ti dnes vyšly výsledky takže nevím,ale myslím že dalším odběrem nic nezkazíš 😉 přečetla sem si co psala marta a nevypadá to špatně,neboj,důležitý je že se vše bude řešit konečně,to si pořád opakuj a jak už jsem dnes psala mysackovi přece je jasná dohoda že do vánoc všechny a hotovo 😉
@mysackovi děkuju,už mi taťka aj mluví na břicho 😀 a nebuuuď kočko,pořiď inofolic a s dr už pojedete dál 😉
@bublinka74 jak se cítíš kočko,doufám že dobře.jdeš zítra k dr?

majkylove
autor
29. zář 2014

@bublinka74 jasně že povede,dr ti to určitě potvrdí 😉 bez cysty to te´d půjde jedna báseň 🙂 taky chci chodit na bazén,ale až se mi teda výléčí to rameno,jinak tvaroh má něco opravdu do sebe,víkend sem si ještě protrpěla ale vydržela bez prášků a dnes už je to o hodně lepší takže doufám že ještě tak dva,tři dny budu patlal tvaroh a bude dobře 🙂

bublinka74
29. zář 2014

@majkylove joo to je fajn ..taťka poprděnej ,ten můj by byl a bude taky určo 😀 ,moc se na to těším ... 😕 ,k doktorovi budu zítra volat víš ..jdu do práce ...tak uvidíme 😉

majkylove
autor
29. zář 2014

@bublinka74 aháá,tak pak dej vědět co říkal a šup na to zase,žádný flákání 😀 taťku to tak zmohlo že už tady od devítí chrní jak baryn 😀 já ho miluju fakt!já mám zítra volno,ale chci vlítnout do města vybrat mamce ještě nějaký přání,v sobotu máme oslavu jejich 50-tin tak ať máme skoro vše nachystáno 🙂

bublinka74
30. zář 2014

@majkylove neboj žádné flákání nebude,už jsme začli včera 😀 ,noo to si to hezky užijte 🙂 moje mamča má narozeniny zítra bude jí už 64 ,máš mladou mamku 😀

karlos12
30. zář 2014

Krásné ráno kočky, opět jsem vycedila pár ml krve.Tak jsem zvědavá co bude dnes 🙂 Snad to bude nějak sedět.Jinak nic nového.Ale díky norm. hodnotám TSH jedem normálně, bez ochrany.V pátek miláčkovo rybičky a jdu se kouknout na moje suchá vajca.Měla bych mít pomalu před ovu, ale o víkendu na ambulanci nikdo není, tak musím v pátek.Snad něco uvidí. 🙂

karlos12
30. zář 2014

@bublinka74 koukám Těla jsou opravdu záhadná.Kdy bude konec všech peripetií ? 😒

bublinka74
30. zář 2014

@karlos12 bré ránko 🙂 bude to dobrý uvidíš 😉 ,rybičky ještě nemáte výsledky ju,my je měly do dvou hodin 🙂 ,suchá vejce si mne pobavila 😀

karlos12
30. zář 2014

@majkylove klidně piš o sobě, myslím pak na jiné , ne na sebe. 😉

bublinka74
30. zář 2014

@karlos12 to joo holka,já už se v tom svém fakt nevyznám 😀 ,den předem mě bolel šíleně podbřišek a ráno ten hlen obří táhlý a mokro děsný celý den,tak jsme na to skočili,ale fakt divné ...vůbec nechápu 😀

karlos12
30. zář 2014

@bublinka74 jdeme teprve v pátek.Jsou tak rychle ? To je super, myslela jsem alespoň do týdne.To budou mít radost, budu volat a otravovat o výsledek 😉 Ty jsi už vzhůru ? Já bych spala jak miminko.Co u Dr?kontrola ?Teď už asi kontryhel ne, co ?Už je pozdě?

karlos12
30. zář 2014

@bublinka74 také nechápu, měly bychom dostávat nějaký manuál.Přitom v učebnici je to tááák jednoduché 😒

bublinka74
30. zář 2014

@karlos12 noo my si za dvě hodiny museli přijít,dali nám to do ruky,ty výsledky 😉 ,vzhůru jsem od půl 7,za chvíli jedu do práce 🙂 ,doktorovi budu volat v 10.h a objednám se .Jaký kontryhel,jako jestli piju ju 😲 ,jasné od 1DC a do toho jeřáb ptačí a malinovník 😀 ,tak ti právě nevím jestli se ty moje vajca po tom nějak nezbláznily 😀 😀 😀

karlos12
30. zář 2014

@bublinka74 kdyby se zbláznily dobře, tak není o čem.Ale já jsem teď projela pití kontryhele, tak jestli už to mám nechat, nebo ještě začít.Asi nechat na další kolo, co ?

sleepers
30. zář 2014

Holky prosím, prosím, poraďte mi.
Mám cyklus 27-28 dní. Minulý čtvrtek jsem byla na folikulometrii, tj.13DC. Dominantní folikul měl dle MUDr.15mm. Ovulaci mám většinou až 18DC, což je shodou okolností dnes. Přijde mi, že mám prostě hrozně krátký cyklus a ovulaci pozdě. Nevím, jestli folikul vůbec stihne dorůst ☹

majkylove
autor
30. zář 2014

@karlos12 ahooj ty suché vejce 😀 se tady člověk pobaví po ránu fakt 😀 na kontryhle už bych se asi vyprdla,už je asi pozdě a aspoň si aj uděláš pauzu 😉 tak to jsem zvědavá co v pátek uvidijou vlastně u vás obou tak pak dej hned vědět 🙂
@bublinka74 co ti říkal dr?teda že bys měla aj hned ovulku skrz ten hlen? 😨 no jsem na tebe zvědavá,já ti říkám že budete mít dvojčata a hotovo 😀
@sleepers ahooj tak to ti bohužel neporadím,ale taky se mi zdá cyklus krátkej na tak pozdní ovu,ale to musíte probrat s dr no,co my laici tadyk,radit můžem pěkně,ale skutek,utek :-/ 🙂

majkylove
autor
30. zář 2014

jinak já měla dnes strašnou noc :-/ do 3 sem čučela do stropu,úplně vzteklá co to má jako být a aj pak sem se co půl hodiny budila 🙄 ale zas že sem byla vzhůru mělo něco do sebe bo manžel mluvil ze spaní.Vždycky se na mě otočil a říkal já tě tak miluju,co miminko,jéé,my budeme mít miminko a tak pořád cosi mlel,zlato moje :-*****************

karlos12
30. zář 2014

@sleepers a co Ti řekl doktor ?Možná stihne dorůst, uvolnit se, ale případně nestihne zahnízdit.Někde tu byla diskuze na prodloužení luteální fáze.A známé švagrová toto také řešila.Úspěšně 🙂

karlos12
30. zář 2014

@majkylove ok, vyprdnu se na čaj, koupím si jen listovku, asi obyč.Teď jsem brala spešl a k ničemu.Přemýšlím.Dřív jsem brala femibion 🙂

majkylove
autor
30. zář 2014

@karlos12 já taky brala femibion,teď sem si dala akorát pauzu těch 20 dní na ten inofolic a už zas jedu ve femibionu,líbí se mi že je tam právě vše co je potřeba a já s mojí stravou to fakt přirozeně nedodávám,takže tak 🙂

karlos12
30. zář 2014

@majkylove jsem exot.Dnešní odběr : anti TPO je stejné, nemám to řešit, ptala jsem se chirurga operujícího strumy, ale dnes TSH 4.49 ( včera 2,2, v pátek 5,9 )Už fakt nevím.Asi ho opět koupím, ten femibion.Už nevím co ☹

majkylove
autor
30. zář 2014

@karlos12 jejky to je pěkně na prd ☹ to ti asi bude muset objasnit a jestli se s tím bude něco dělat ta dr jak k ní jdeš na tu štítku :-/ hlavu vzhůru kočko,vždyť si měla takovou radost že se to začlo hýbat,nebooj vše se vyřeší!a já vždycky říkám že je lepší aby nějakej problém našli a začal se řešit než aby nenašli nic a člověk neví proč to nejde.bude to dobrý,uvidíš ju 🙂

karlos12
30. zář 2014

@majkylove to jo, ale jsem nějaká unavená.Ale dostanu tbl a bude to dobré. 🙂 A děkuji za srdéčko, určo je od Tebe 🙂

majkylove
autor
30. zář 2014

@karlos12 🙂 přesně tak,tabletky všechno vyřeší 😉 a takový miminko v létě,taky paráda ne? 🙂

karlos12
30. zář 2014

@majkylove no, to říkal manžel, prý že miluji léto ( nesnáším vedra a dusno ), tak prý si budu užívat s pupkem. 😉