Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

swellt
17. říj 2014

Ahoooj holky, hlásím se zase po lehké odmlce :o)
Jakpak se všechny máte?? Daváte na sebe pozor? Copak nového se tu událo? :o)
Holky, 23.10. jedeme do SANUSu do HK na velký UTZ, a 27:10. ke svému gyn. na další kontrolu, zatím vše vypadá dobře. Málokdy mi je špatně a když už je, tak stačí, když se najím a je to ok. :o) Ale ta únava a nálady, to je hrozný... sama se sebou už si nevím rady a sama sobě jsem dost protivná :o( Ještě 1,5měsíce musím vydržet makat. Už teď si dovedu představit, že bych zůstala doma a přitom mně ještě čeká tolik brzkého ranního vstávání a pracovních víkendů :o( Aaale, kuš, nebudu si stěžovat :o)
Ale holky, jedna věc(teda, je jich víc, ale tahle je pro mne taková nej)mne dost trápí... Absolutně mně přešla chuť na sex :o( Nevím, co s tím. Přítel už z toho je na větvi a já teda docela taky... Chtěla bych, ne tak často, ale chtěla, ale ta chuť se prostě vypařila :o( Tak vám nevím...??
No a v neposlední řadě.... dopadla nám koupě většího bytu, konkrétně 3+1, dnes jsme podepsali kupní smlouvu a ke konci listopadu se můžeme pomalu stěhovat :o)
Je toho tolik, na co se strašně těším a zároveň tolik, z čeho mám strach... Vím, to je přirozené, ale i tak...
Končím svou slohovku, abych vás tu nezahltila... :o)
Čekám na nějaké pěkné zprávy. :o)
Opatrujte se, berušky!

misulenka_pepousek
17. říj 2014

@bublinka74 : Taky tomu věřím 🙂 Nejen v našem případě, ale i v případě vás ostatních 😉

karlos12
17. říj 2014

@swellt to je super, hned je člověku lépe na dušičce 😉 Chuť na sex zase bude, někdo to tak má.Hormony, no ! 😉

swellt
17. říj 2014

@karlos12: presne,sice jsou to dalsi "starosti"s novym bytem,ale zaplat nevim komu za to,ze to dopadlo...
No,ty zatraceny hormony si se.mnou vylozene delaji,co chteji! A hlavne mam taky temer permanentne spatnou naladu,coz mne taky nemalo stve :(
Ale snad se to opravdu brzy spravi... 🙂

bublinka74
17. říj 2014

@misulenka_pepousek to víš že jo ,hlavně myslet pozitivně 😀

bublinka74
17. říj 2014

Je tu někdo 😕 😀

misulenka_pepousek
17. říj 2014

@bublinka74 : Ono to někdy nejde 😀 Třeba dneska mě manžel vyšoknul tak, že jsem si říkala: No do prdele práce, přece v tomhle nechce vychovávat děti, to z něj budou stejný hysterky, jako je on. Troubík!

chilli009
17. říj 2014

Zdravím všechny 🙂 , v úterý 20DC silně pozitivní test OVU a neskutečná bolest vaječníků, dva dny předtím jsem netestovala, od úterý mám stále jako by nadmuté břicho a občas mě píchne v podbříšku... nevím zda vůbec je reálné doufat, sex byl v sobotu odpoledne, pak už ne, jelikož jak jsem psala šíleně mě bolely vaječníky, že jsem nemohla ani sedět. Jsem zvědavá za týden či dva, jestli MS dorazí...

@bublinka74 hodně štěstíííí 😵

@misulenka_pepousek zdravím Tě a přeju hodně štěstí , na spremie je dobrý profertil - manžel měl spermiogram dobrý, ale i tak jsem mu ho koupila ( před skoro 3 roky ) a hodně se mu zlepšil

bublinka74
17. říj 2014

@chilli009 ajojjj děkuji 😉 mooc Tobě taky držím palečky 😉

bublinka74
17. říj 2014

@misulenka_pepousek co že Tě manžel ..vyšoknul ....co to je 😀 😀

bublinka74
17. říj 2014

Holky tak jsem udělala teď druhý ovu test čárka je skoro stejná jako včera .... tak snad že 🙂

misulenka_pepousek
17. říj 2014

@chilli009 : Díky za tip, kouknu 😉 Mně doporučila doktorka Orthomol fertil plus, ale možná jen proto, že z toho mají nějaký provize. Ono je to asi jedno, stejně to jsou vitamíny, jak jsem koukala...

@bublinka74 : Noo, vyšoknul 😀 Jako že vyšokoval 😀 Rozčiloval se tu kvůli nějakýmu blbýmu tabletu, nadával jak špaček, pak mě sprdnul, že mu dělám naschvály, když k němu chodím blízko a jsem nemocná, že on nemocnej být nechce (a včera mu souložit s nemocnou manželkou nevadilo 😀), do toho ještě sprdnul jednoho ze tří králíků, tak jsem se ho snažila nějak klidně přimět k tomu, že nemusí dělat hukot kvůli čtyřikrát po sobě naťukaným PINu... no, marná snaha, nasral se ještě víc 😀 I muži mají své PMS 😀

bublinka74
17. říj 2014

@misulenka_pepousek ty jooo to máš veselo teda holka,to neznám toto 😀 😀

bublinka74
17. říj 2014

Holky mám nějaký nafouklý břicho ,,,to je taky k ovu ???

chilli009
17. říj 2014

@misulenka_pepousek ono těch vitamínů bude více, přesně jak píšeš, já jsem si tohle našla na jedné diskuzi a fakt manželovi pomohl, je to sice dražší, ale asi to funguje 😀 máme skoro dlouletou cácorku

misulenka_pepousek
17. říj 2014

@bublinka74 : Když jsem se uklidnila já, tak hysterčí on... Klasika nekompatibility 😀
A k tomu nafouklýmu bříšku - já jsem nafouklá jen první dny MS, při ovu to nemám... Ale nedivila bych se, lidský tělo je nevyzpytatelný 😉

@chilli009 : Kouzelný pilulky 🙂 Kouknu na to taky 🙂

bublinka74
18. říj 2014

@misulenka_pepousek tj nooo občas máme premenstruační syndrom my ,někdy muži taky to říkám 😀 😀 ,ne néé dostat už to nemám ...byla jsem nafouklá asi jen 2 hodky,já jsem celá divná :D měla jsem ovulku před 2 dny ...no uvidíme 😀 já už nevěřím ničemu,ale radost byla když jsem viděla na ovu testu dvě dálnice 😀 😀

bublinka74
18. říj 2014

@misulenka_pepousek a co jinak děláš když nic neděláš a odkud jsi vlastně 😉

misulenka_pepousek
18. říj 2014

@bublinka74 : Jo takhle :-P No, tak snad se brzy zadaří, budu Ti držet palečky 😉
A co dělám, když nic nedělám? Vzhledem k tomu, že máme dva naše králíčky (chlapečka Ňuchýnka a holčičku Ťutinku) a jednoho od kamarádky na hlídačku (chlapečka Pana Palačinku), protože odjela studovat a pracovat do Austrálie, tady jí už začalo hrabat, tak se vůbec nestíhám nudit 🙂 Ti naši jsou zvyklí být spolu, ale reagují na mě velmi dobře, Palinka, jak byl sám, vyžaduje pozornost, takže ho mám furt na gauči, strká mi hlavičku pod ruce, i když jím, nebo si čtu, abych ho hladila. Je to velký mazlík. A taky jsou všichni tři brutální bordeláři, takže furt lezu po čtyřech a zametám 😀 Byla jsem teď na nemocenský, taže to celkem šlo, jsem zvědavá na příští týden, až nastoupím do vlaku pracovního procesu 🙂
A jsem z Prahy 🙂

A co Ty? Co plánuješ na víkend? 😉

bublinka74
18. říj 2014

@misulenka_pepousek jéé to je hezký ...takových stvořeních 😀 doma ,noo jáá dnes jsem v práci ...už mi hrabe ....no jen do 3.h dnes a zítra mám svátek a můj druhý syn 19 let oslaví takže oslava malá 😀 u nás se pořád něco děje .Copak Ti bylo ....já marodila rok před tím ...už to bylo hrozný tak dlouho ,ale člověk vždy na něco nadává 😀

bublinka74
18. říj 2014

Holky tak dneska je ovu čárka slabá,takže to fakt asi byla ovu ....noo tak to jsem zvědavá ,,,jestli nebylo pozdě ,ale byly ve čtvrtek dálnice tak snad se to ztihlo 😕

chilli009
18. říj 2014

@bublinka74 ahojky, já měla na ovu testu dálnice v úterý - super silné dálnice a včera jsem udělala odpolko a slabší, ale né moc, tak nevím co se mi dole děje, pořád cítím vaječníky, nejvíce teda pravý.... jsem na nás zvědavá a přeju nám i ostatním // 😵

nita1984
18. říj 2014

Ahoj holky, posledních 10 tabletek, dva měsíce očista a od ledna jdeme na to 🙂 Moc se těším.

terezapetrova
18. říj 2014

@majkylove vytvořila jsem 2 další alba s Vojikem a zvu Te k nakouknuti 🙂 + ty me ovu testy nevim nevim, jeden den mi to blika jakoze ovu v dohledu a druhy den to zase sviti jinak jakoze ovu v nedohlednu a tak dokola 😠

bublinka74
19. říj 2014

@chilli009 ahojky tak uvidíš 🙂 budem čekat teď jak to dopadne 😀

bublinka74
19. říj 2014

Krásnou neděli všem 🙂 co @majkylove už se těšíš na zítra ..... 😉

bublinka74
19. říj 2014

Já dnes slavím sváteček a syn 19 let 🙂 udělala jsem salátek a připravila řízky 🙂 jooo všem Michalkám tu také vše nej nej nej 🙂

karlos12
19. říj 2014

@bublinka74 krasnou neděli a všechno nejlepší 😉 ať se Ti splní všechna přání a hlavně zdraví 🙂 Dnes ležim,včera jsem se zbořila u kamarada.Dnes si ohřeju jen oběd a končim.Miláček odjel stavět,opět 😒 Co je nového ?

karlos12
19. říj 2014

@majkylove Tobě také všechno nejlepší k svátku.Zdraví a pohodu 😉 Už zítra,to uteklo,to není možné 🙂

bublinka74
19. říj 2014

@karlos12 ajoj kočičko ,zbořila ses ,to je cooo 😀 😀 jinak děkuji za přáníčko 🙂 ,noo měla jsem v týdnu na ovu testu dva dny pěkný dálnice tak jsme na to skočili 😀