Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

majkylove
autor
17. lis 2014

@terezapetrova noo právě,já to řeším hlavně kvůli nedostatku místa,už tak tady budem zaskládaní vším možným a ta přehrada je dobrá že nevycrbu tolik zbytečné vody,máme rohovku a tak tam než napustíš nějakou hladinku tak je to vody a vody.a ta krev ta je k tomu utz,podle těch hodnot různých určujou právě tu pravděpodobnost různých postižení.a musí to být vpořádku,dnes mám malinko růžovej výtok tak jsem z toho trošku vykolejená,ale snad je to vpoho

karlos12
17. lis 2014

@majkylove jo jo, na konci týdne.Ale vlastně nečekám 😉

karlos12
17. lis 2014

@terezapetrova já jsem statečná, to Ty jsi ! 🙂 Já jsem neměla šanci a ani nechci.Jen se snažím.A ještě bys mu měla říct, že by se měla dělat pravidelná masáž nohou a nosit kytičky a tak 😉

majkylove
autor
17. lis 2014

@karlos12 já vím že nečekáš 😉

bublinka74
17. lis 2014

Ahojjj holky 🙂 tak už zas všechny v plné polní koukám 🙂

majkylove
autor
17. lis 2014

@bublinka74 tak,tak,stará,dobrá parta 😵

bublinka74
17. lis 2014

@majkylove a copak ti je kočko ?

majkylove
autor
17. lis 2014

@bublinka74 ále nic,dnes jsem malinko měla růžovej výtok a bolí mě podbřišek,ale nějak se z toho nehroutím,jak není krev tak je to snad dobrý 🙂 no a mám trochu strach z toho čtvrtečního screeningu,se mi uleví až ve čtvrtek večer víš 🙂

bublinka74
17. lis 2014

@majkylove tj,tak držím palečky mooc ,ascorutin si vezmi ten ti neublíží hmm ,je to C a dávají to v začátku když holky špiní

nonacek
17. lis 2014

@bjoucik.15 Ahojky tak jak jsi na tom ? dorazila MS??

terezapetrova
17. lis 2014

@majkylove no ju vzdyt ja to s tim screeningem taky asi mela takhle jen si to nepamatuju 😲 nu ja jsem zvedava na ta všechna special vysetreni co by me dr chtěl posilat, uz z nich mam taky vitr. Uz ted.. a s tim vytokem, nemeli jste ted nekdy s manzilkem sexik? Po tom to prej docela bejva. Ale at uz ano anebo ne urcite to nic nebude, neboj 🙂 ja Ti tohle pisu a zaroven vim jak se asi cejtis a ze "dlabes" na nejaky moje slova ale ver, ze na tebe myslim 🙂

terezapetrova
17. lis 2014

@karlos12 dekuji a vyridim 🙂 jen nejak nerozumim te casti vzkazu - "á jsem neměla šanci a ani nechci." 😲 🙂

majkylove
autor
17. lis 2014

@terezapetrova noo však to je jasný a neboj,já jsem za každej názor ráda 😉 naštěstí jsem zašpinila jen jednou a břicho už je taky lepší,ale snad dobrý 🙂 a sexík sme měli,ale to máme pořád,je fakt že včera hodněkrát no 😕 😀 tak je to možný.a o víkendu jsem si dala výšlap k hradu a už potom mě rozbolelo to břicho tak to možná taky přispělo,no odpočívám tak snad bude dobře 🙂

chilli009
17. lis 2014

@terezapetrova krásné dálnice 🙂 , kdy jdeš k doktorovi ?

@majkylove přesně jak říkáš dokud není krev, tak buď v klidu, vše je jistě vpořádku a vyšetření bude taky ok 😵

@bjoucik.15 tak jak ? budeš testovat ?

@martinalinda tak co MS ? dorazila ? nebo stále nic ? dělala jsi znova testík ?

terezapetrova
17. lis 2014

@majkylove tak to mohlo byt dle me i tim sexikem, me takhle onehdy ujistoval dr když jsem byla tehu s Vojtiskem a urcite bude dobře 🙂

majkylove
autor
17. lis 2014

@terezapetrova joo,určitě bude,ale už aby byl čtvrtek a já mrně viděla 😅 budeš píct na vánoce?a kdy začínáš?

karlos12
17. lis 2014

@terezapetrova myslím tím zažít něco,díky čemu bych byla statečná.

bjoucik.15
17. lis 2014

holčiny píšu přes mobil takže nebudu dávat komu to patři,rozeberte si to 🙂

takže dnes jsem to dostala,proto 1DC. Test tedy dělat nemusím 🙂 snad to vyjde tento cyklus,další MS čekám 17.12 a ovu by měla být 1,2.12,tak uvidíme...

Manžel se mi líbí jaký je,je to prostě chlapák, jen bych byla nerada kdyby moje dcerka byla po něm 🙂 snad bude po mamince 🙂

Toho Ježíška holky nezávidím,mě chybí 2 dárky,manželovi a kámošce,jinak mám pro všechny 🙂 Ovšem né každý si ho zaslouží 🙂

No a V.je roztomilej na té židličce,opravdu andílek. Asi máme doma to samé,krásné a milé když spí a ďáblík když bdí 🙂 ale jinak to jsou miláčkové... 😉

K tomu že dítě dospělý změní a rozhádá je pravda,sama jsem toho svědkem a na 4měsíce jsem odešla od manžela,prostě jsem to už neunesla :( teď toho i trochu lituju,zrovna ty 4měsíce malá udělala veliký pokrok ve vývoji a on to neviděl... Ale zase se teď k sobě chováme krásně a máme si o něco blíž.... Něco zlého je k něčemu dobré 🙂

A nad tou přehradou do vany taky uvažuju, opravdu rohovka 2,20 vydá hodně vody,než se napusti aspoň nějaká hladina....

sleepers
18. lis 2014

@bublinka74 Musela jsem si ty prášky tak trochu vydupat. Říkal mi, že je škoda, že jsem si rozmyslela tu laparoskopii. Ale já si furt myslím, že když se snažíme od června, že tomu můžu ještě dát šanci bez "řezání"...

Říkal, že mám sice hladinu progesteronu nižší ale že to není nic hroznýho. Takže jestli jsem to dobře pochopila, tak mi dal clostilbegyt na podporu ovulace.

bublinka74
18. lis 2014

@sleepers ajoj kočko,tak uvidíš 😉 je fakt,že od června je to chvíli,zase záleží jestli jsi měla nějaký problémy,jak máš cyklus atd....my se snažili půl roku a nic,nic mi nebylo,fakt vůbec ,pravidelně ms a poslal mě na laparku a když jsem se vzbudila tak jsem zírala :( ,říkali že bohužel utz nevidí úplně vše ,měla jsem tam srůsty,zánět,staré cysty ,ale tím tě nechci strašit ,jen že jsem říkala jak je to možné,když mi nic nebylo ....noo a ta laprka nic není fakt,jsou to jen malé dirky,nejdříve to vypadá děsivě,ale až se to zhojí nejsou ani vidět a to už jsem byla i na žlučníku laparoskopicky,nemusíš se vůbec bát hmm 😉 ,byly tam holčiny co šli taky jen na diag.laparku a šli za dva dny domu,protože u nich nic nebylo,ale zas věděly ,že jsou v pořádku ,což je taky dobré ....tak zkoušejte třeba ještě 3,4 měsíce a třeba se zadaří 🙂 ještě když ti nasadil léky 🙂 ,já až to dostanu tak jdu na odběry a folikumetrii,takže do vánoc budu vědět vše,ještě nás poslal s přítelem na imunologii což je taky moc dobrý prý ...

bublinka74
18. lis 2014

@majkylove ..tak co jak je,dobrý už vše doufám 😉

majkylove
autor
18. lis 2014

@bublinka74 ahooj,no jsem chvilku vzhůru a zatím snad dobrý,tak snad mě to zas během dne nezačne bolet nějak víc.no už ať je čtvrtek ať zas mrně vidím 😅 a co ty,jak se cítíš? 🙂

bublinka74
18. lis 2014

@majkylove to je dobře a ze sexem to moc nepřeháněj 🙂 🙂 ,já tak nějak stejně ...nemůžu se dočkat až to dostanu ,po té ovulce mne bolel podbřišek,testy už jsou jen duchové,nyní dva dny špiním malinko hnědou ,ti nevím co to je jako :( ,mám pocit jestli to nebudou špatné hladiny hormonů 😕

sleepers
18. lis 2014

@bublinka74 Já jsem právě na folikulometrii chodila a i na odběry krve, přítel byl na spermiu a tam vše v pořádku.
Cyklus mám taky úplně v pohodě, vše pravidelně. Jediný co, že mám slabší výsledky progesteronu.
Čekala jsem, že mi spíš dá utrogestan kvůli tomu progesteronu ale dal mi ten clostil, takže od příštího cyklu budu brát. Jestli jsem to dobře pochopila, tak je to kvůlu nedostatečnosti žlutýho tělíska.

majkylove
autor
18. lis 2014

@bublinka74 no jo,asi už nemůžem řádit jak za mlada no 😀 to je divný,to u tebe úplně ukazuje na hnízdění,ale to už si myslím měla že?tak že by ty hormony,no uvidíš.kdy to máš dostat?

bublinka74
18. lis 2014

@majkylove viď je to záhada ....fakt ti nevím ...dostat asi cca 26.11 ....měla jsem to jednou takhle,divný a bylo to po ovulce cca 4,5 den ...jako nyní ....fakt jsem z toho jelen 🙂 bu je to nějaký hormon nebo nevím

bublinka74
18. lis 2014

@sleepers hmm tak to je zvláštní co ...a folíky a vajíčka byly taky dozrálý ve správné velikosti ?? Já jsem zvědavá co objeví u mne 😀

sleepers
18. lis 2014

Folikly dle Dr.v poradku. Nevidi pry problem.
Az na to, co jsem psala.
Tak uvidim. Pristi mesic zacnu brat clostil (pokud se teda vcera nezadarilo 😀. ), a kdyz to ani po nem nepomuze, tak pujdu na laparo a uvidime.

A ty jde kdy na foliky? Verim, ze vse bude jak ma byt a brzo se nam zadari.
@bublinka74

bublinka74
18. lis 2014

@sleepers jasné kočko .... 😉 tak my také uvidíme jestli se nezadařilo,ovulku jsem měla pěknou noo a sex den před a v den ovu ....noo tak uvidíme ...noo jdu 3 DC na odběr krve a 13DC na folikumetrii a 21DC na krev ještě ...tak dostat to mám asi 25,26.11 ...a pak to začne noo a ještě s přítelem do Prahy 25.11 na imunologické testy

ycida
18. lis 2014

Ahoj děvčátka, tak jsem doma se zánětem močáku ☹ . jen jsem zmatená z doktorky. Ptala se mě, zda jsem těhotná, když jsem jí řekla, že čekám na ms, že se snažíme, tak mi řekla, že to nevadí a nasadila mi i tak antibiotika a kapky proti bolesti, které jsou dost silné a nedoporučují se pro těhotné ženy... ☹ . Co si o tom myslíte? ☹ . předem kuju za odpověď 😉