Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

terezapetrova
19. lis 2014

@chilli009 tak supr, ze revize nebude 🙂

terezapetrova
19. lis 2014

@martinalinda tak supr 🙂 🙂

majkylove
autor
19. lis 2014

@terezapetrova ahoooj.jj už zítra 😵 já jdu akorát až na 17:15 takže si pěkně počkám,to vůbec nebude utíkat ten den 🙂 ale aspoň hned jak vstanu tak už tady budou zprávičky od tebe a na to se mooc těším 😅 a viz pečení,taky to bude moje premiéra a možná i derniéra 😀 nám celé rodině pekla taky babča,ale letos že už to nedá tak moc a já tím že jsem doma tak si to chci i sama vyzkoušet,ale myslím že to bude marnej boj,mamka pečení nesnáší a já to mám asi po ní,takže asi tak 😀

terezapetrova
19. lis 2014

@merilinka tak to je supr 🙂 moc Ti to preju 🙂 snad v pa dr něco uvidi 🙂 jak mi tady radila jedna z Mysek 🙂 pomalu se muzes radovat 🙂

terezapetrova
19. lis 2014

@majkylove tyyy zapomen na vino a dej si pekne dzusicek 🙂 😀

terezapetrova
19. lis 2014

@bjoucik.15 tohle planovani mi prijde nejhorsi, ja planovala abych otěhotněla nez skonci materska a myslim, ze prave kvůli tomu planovani to u me takhle uplne nevyslo 😒 ale Tobe to preju co nejdriv 🙂

terezapetrova
19. lis 2014

@bublinka74 jo Stresovice taky povazuju pomalu za nejlepší V Praze 🙂

terezapetrova
19. lis 2014

@karlos12 jakapak troska! 🙂 spis Zlaticko 🙂

terezapetrova
19. lis 2014

@majkylove to vis, ze Ti to utece 🙂 jinak ja stihnu napsat zitra asi az odpo jestli V. bude po o spat a když nebude budeme mozna psat vecer naraz same pozitivni zpravy 🙂

bjoucik.15
19. lis 2014

@terezapetrova nj, dítě je záhul a je to další etapa života... naštěstí jsme to ustáli, ale musel si manžel hodně uvědomit.... 😒

bjoucik.15
19. lis 2014

@terezapetrova no snažím se naplánovat..původně jsme se měli začít snažit až v únoru ale řekla jsem že když dřív tak to nevadí a vidíš, nejde to...

majkylove
autor
19. lis 2014

@terezapetrova no jooo,mám džusíček 😀 aháá,tak uvidíš kdy se ti podaří,my už pravda taky odjíždíme ve 13 hodin,manžel jede ještě přezout gumy a darovat krev,tak já se zatím pokochám po obchodech a musím si koupit nějaký legíny nebo něco bo už mě rifle pěkně tlačí 😕

karlos12
19. lis 2014

@terezapetrova krásný den, moc děkuji, ale občas se cítím jak troska.Ale kdo asi ne 🙂

karlos12
19. lis 2014

@bjoucik.15 ahoj, noční na h...Teď jsem vstala, jím a pak se budu asi válet.Jsem sama doma, nic mi neuteče.Ani nějak nemám sílu. 😒 Co dárek, už je doma ? 😉

bublinka74
19. lis 2014

Achooj holky,já byla dnes na bazíku,ve výřivce, v páře ....krásný a večer jdeme s miláčkem do jedné restaurace domluvit vše co a jak kolem svatby 🙂

bjoucik.15
19. lis 2014

@karlos12 teeeda vstávat skoro v půl 4 to by se mi líbilo... to jsem už dlooouho nezažila 🙂 Dárek už je doma... taky se mě na to hned muž ptal, zda jsem to vyzvedla...tak jsem mu odpověděla "já nevím, a byl si hodnej??" se začal vztekat jak malej kluk 😀 No v krabici je vše co má být, zda to funguje nevím..to uvidíme na vánoce...

bjoucik.15
19. lis 2014

@bublinka74 tak to zní nádherně 🙂 no super a kdy má být svatba??

karlos12
19. lis 2014

@bublinka74 to musel být krásný den a bude ještě hezčí večer 😉

karlos12
19. lis 2014

@bjoucik.15 také je jak malej,jako každej chlapák 🙂 To je hezké 😉

majkylove
autor
19. lis 2014

@bublinka74 já měla stejnej den včera akorát bez té restauračky teda 😅 užijte si to!

chilli009
19. lis 2014

@sleepers já bych taky prosila // 😵

chilli009
19. lis 2014

@martinalinda tak co MS ? nebo jsi zkoušela testík ?

martinalinda
19. lis 2014

@bjoucik.15 juuj tak to ti teda nezavidim, no tak u me vino teda nepomohlo, takze asi zase nic :( tak se drz 🙂

martinalinda
19. lis 2014

@karlos12 hehe tak krabicak by mi asi nechutnal 🙂 ale ani to cervene nic moc nemam rada, ja radsi bilee

merilinka
19. lis 2014

@terezapetrova děkuju 😵 ,snad ano,ráno byla čárka na testu o něco silnější,mám strach,to víš,ale stejně to neovlivním..páá 😵

karlos12
19. lis 2014

@martinalinda. Hi,já už si dávám červené,zbytek z včerejsího vaření.Je moc dobré,jen ta samota je hnus.Asi proto jsem se vdávala,abych byla doma sama 😉

martinalinda
19. lis 2014

@chilli009 no bohuzel asi nic teda..nevim jako je to takove divne, trosku spinim jen hnedsi vytok, ale nic, boli me podbrisek vic, cely den ..tak fakt nevim zda jit zitra k doktorce, nebo na to prdet a jit az po vikendu. Pozna dr. ze mi prichazi ms? treba z utz?

majkylove
autor
19. lis 2014

@karlos12 já jsem taky doma sama co máš z toho 😉 a s těhu čajem 😀

martinalinda
19. lis 2014

No jinak holky, musim rict, mozna nektera budete vedet. Segra ma jit v patek na nejake specialni vysetreni do vsetinske nemocnice k primari gyndy. Nevim co se deje ale vcera v 22 hod volala rodicum na dovolenou ze musi asi na vysetreni, aby neco potvrdili..byla minuly tyden v 9 tydnu na krev a moc a vcera se dozvedela ze to asi neni v poradku, neco v tech testech, vite co to muze byt? A zrejme vcera v noci ji bylo asi zle, mozna krvacela, nevim...mate nekdo zkusenosti, co se s ni deje?

martinalinda
19. lis 2014

@karlos12 hehe, tak to musi byt dobre, kdyz jsi ho davala i do vareni 🙂 no ta samota je fakt hruza, obcas kdyz jsem doma sama a manze jede na rajz za kamosama, do pivovaru, nebo dal i s prespanim taky je mi smutno, nastesti to neni casto 🙂