Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

denisska
15. srp 2014

Tak jsem myslela, ze dnes je muj nejkrásnější den, v tom, co jsem zjistila, nepochybně ano, nečekala jsem ovsem totálně ledovou sprchu ☹

bublinka74
15. srp 2014

@majkylove to ju ,,nooo my se zasnoubili a svatbu máme naplánovanou na 15.5,.2015 🙂 tak uvidíme co a jak bude 🙂

bublinka74
15. srp 2014

@denisska to je krásný ...vidíš gratulujiii moccc !!!

bublinka74
15. srp 2014

@karlos12 já jí dostala mám,jí 3 den a začla jsem dnes ..prý se může kdyko-li začít 🙂

martinalinda
15. srp 2014

@majkylove Jáá taky 🙂 už chci vybírat výbavičku, jména jsem zatim chtela jen ja, musim s chlapem doresit...on dycky - az to bude aktualni, tak to budeme resit,zatim o tom nechce ani slyset 🙂 Takze uz se na to taky tesim, stejne jako ty 🙂 Ale Tobiáš a Sofinka u me vedou ;)

denisska
15. srp 2014

@bublinka74 dekuji skoda ze to tak necítí i nekdo jiny

karlos12
15. srp 2014

@bublinka74 děkuji,tak se těším až dorazí

bublinka74
15. srp 2014

@denisska co tooo ?? Jak to kočičko ???

martinalinda
15. srp 2014

@denisska Gratuluji moc, to je krásné 🙂

karlos12
15. srp 2014

@denisska blahopřeji,blahopřeji,blahopřeji !!!!!!na reakce se vyprdni,až vychladne horká hlava,bude to super !!!! 🙂 🙂 🙂

marketat
15. srp 2014

@martinalinda Bylo by to krásný, kdyby to tak bylo 🙂 Rozhodla jsem se na dovolenou si nevzít těhotenský test, tak by bylo fajn, kdyby byl po dovolené důvod si ho dělat 🙂

denisska
15. srp 2014

@karlos12
@martinalinda
@bublinka74 reakce na nesmysly... Pritel rekl konec

bublinka74
15. srp 2014

@denisska co toooo bože ??To nemám slov :( ,hele možná se jen zalekl ,ale ... :(

martinalinda
15. srp 2014

@karlos12 Holky můžu se zeptat, o cem se bavite? Co je to ten infolic? A kdypak se pije, na co? Dekuji za info.

majkylove
autor
15. srp 2014

@karlos12 já čekám 28 nebo 29.8 a s infolicem zkušenost nemám,ale myslím si že stačí začít až po případné ms bo je to na podporu ovu a tak a to už máme za sebou,nevím jestli by se dal kombinovat i s tím femibionem co beru,to musím zjistit,ale kéž by už nebylo třeba 🙂

marketat
15. srp 2014

@martinalinda Tobiáš je moc hezké jméno 🙂 My máme vybraného Jindru nebo Šimona a pro holku Toničku

majkylove
autor
15. srp 2014

@denisska jejda obrovská gratulace,tak se ti to přece jen povedlo rychle 😉 a nevěš hlavu,přítel obrátí když na tom taky usilovně pracoval.co mu prosimtě přeletělo přes nos?

denisska
15. srp 2014

@bublinka74 nesouvisí to s tim, ale ze jsrm mu na jeho firmu pujcila prachy a prala se kdy budou zpet kdyz ted chtel dalsi.... Tak pry mu nechci pomoct a on tak nemuze

majkylove
autor
15. srp 2014

@denisska hádky jsou vždycky skrz peníze,jak vychladnete tak to vyřešíte,neboj 😉 ale to že tohle má být jeden z nejšťastnějších dnů v životě bych mu sakra dlouho neodpustila,grrr.co říkal na mimi?

karlos12
15. srp 2014

@martinalinda já to teď teprve zjišťuji na netu,ale dle všeho to pomáhá k otěhotnění.Jsou to vitamíny,pijí se.Tak uvidím

denisska
15. srp 2014

@majkylove nic ani slovo, mam ti poslat sms co napsal?

karlos12
15. srp 2014

@majkylove to jo,také bych ho klidně měla v poličce,bez využití,ale uvidíme.Ale snažíme se,velmi 😉

majkylove
autor
15. srp 2014

@denisska tys mu to psala v sms?pošli,určitě...

majkylove
autor
15. srp 2014

@karlos12 ted už to prostě musí být ono,nepřipouštím námitky 😀

denisska
15. srp 2014

@majkylove ne ja mu to rekla on mi ted psal

Moc je mi to líto, ale já takhle dále nedokážu žít. Oba dva jsme jiní. Já bych se rozdal a ty ani mi nechceš pomoci. Možná bych to nějak v sobě zvládl kdybych nemel dětství jaké jsme měl a vse co mam jsme si musel vybudovat sám. Proto je tady tahle vlastnost pro me tak dulezita. Moc se ti omlouvám a děkuji za krasne skoro dva roky :'(

karlos12
15. srp 2014

@denisska to si dělá prdel ? Pardon,ale jo.

karlos12
15. srp 2014

@majkylove bez námitek !

majkylove
autor
15. srp 2014

@denisska no to si děláš srandu :-O já nemám slov,co si sakra myslí,tak proč přistoupil na dítě?tu údajnou vlastnost co mu vadí musel vědět už skoro od začátku když ste spolu tak dlouho,já myslím že se normálně lekl,jinak mi to nejde na mozek.ježiš já mám vztek!kočko hlavně se drž,hlavu vzhůru už kvůli miminku a neboj,ono se to určitě vyřeší :-*

majkylove
autor
15. srp 2014

@karlos12 už tady tento měsíc máme dvě tehulky,to je dobrej začátek,sme další na řadě,určitě 🙂

denisska
15. srp 2014

@karlos12
@majkylove opet se mi rozpadá domek z karet... Prvni rozvodem druhy ted☹