Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

swellt
22. srp 2014

@denniska: Ahoj holci 🙂 Prave jsem na Tebe myslela,jak Ti je 🙂
Opatruj se! 🙂

denisska
22. srp 2014

@swellt je mi dobre;), teda zrovna ted mi bylo trosku blee ale jinak dobreeeee🙂 a co u tebe?jinak mam zitra rodinnou oslavu, tak budu muset lhát ze jsem chlastala nekde dneska a je mi blbe, ze nemuzu pit😀 to bude komedie 😀DD

swellt
22. srp 2014

@denisska:Jojo, v pondeli volan novemu Dr.,tak jsem zvedava na kdy si mne pozve... 🙂
Myslim na spoustu veci... 🙂 Uz bych nejradsi jela nakoupit nejake pidi vecicky,ale radeji si pockam na potvrzeni... 🙂
Vcera vecer jsem mela slabe hnedy vytok,rano malinko a ted nic,tak nevim... Vrta mi trd hlavou uplne vsechno... 🙂 Taky kava! 🙂 Rano prijdu do prace a musi si dat... Jeste mi voni a chutna... Myslis,ze mzu jeden hrnecek kavy za den? Vsude pisou neco jineho,tak neviim 🙂

denisska
22. srp 2014

@swellt ja myslim ze urco, mi doktorka rikala, ze Kofroň v malém množství nebyl prokázán jako škodlivý, nebo si kup caro;), to je nejhorsi, ze kazda to ma jinak, jednu Joli to a ono je spatne a druhe neni vubec nic, se pak v tom vyznej, ze? Ja jdu na dalsi kontrolu 15.9 vcera jsem byla na krev a s moci a zitra začínám 7tt🙂

bublinka74
22. srp 2014

@kija nooo holka už nemám testíky a řekla jsem,že na to prdím 😀 ,mám jen ovu testy ....26. jdu k doktorovi ,tak uvidíme nooo co bude

bublinka74
22. srp 2014

@denisska ajoj nejsi tu moc vidět,jak je ,co doma 😉

bublinka74
22. srp 2014

@sleepers Ti nevím holčí,včera mi píchalo v podbřišku ,jsem 10DC a na ovu testu druhá čárka slabší než ta testovací,uvidíme dělám ovu testy

denisska
22. srp 2014

@bublinka74 doma se to snad obrací, ale nedelam si nadeje, ja budu v klidu tak i tak! Nikoho přesvědčovat nebudu... Ja s rodinou budu, jestli pritel, zalezi to jen na nem, ja budu s miminkem stastna za vsech okolnosti;)

bublinka74
22. srp 2014

@denisska jasné určitě,to chápu 😉 ,hezky si to užívej vše na plno a v poklidu 🙂

bublinka74
22. srp 2014

@denisska a jak Ti je jinak ?Zatím vše v poho ,žádné zvracení nebo tak 🙂 ?

kija
22. srp 2014

@majkylove Jeee, no to se musím podívat, my měli svatbu vloni.. hrozně to letí 🙂 No jo, to myšlení, ta psychika, o tom to všechno je ☹ Kdyby to šlo nějak přenastavit, že.

@denisska Jeee, to jsem ráda 🙂 Moc Tě obdivuju a chválím za ten přístup, to je to úplně nejlepší 🙂 Už jsi byla u Dr./kdy jdeš? Užívej si zatím ještě tajného pokladu. To je stejně mazec, ty výmluvy jak nepít, co toho člověk musí vymyslet 😀

@dasenka888 Jee, já se v těch grafech nevyznám, teplotu si neměřím. Jsem si říkala, že se tím nebudu stresovat a nechám to zatím na pokusech 🙂 A proč myslíš, že ne? Nějak kvůli těm teplotám?

@andrejka1234 Jak se máš, kočko? Dlouho jsi tu nebyla.. Už je aspoň ta potvora pryč?

Jinak u mě zatím nic, MS nikde, špinění nikde, tak nevím. Zpoždění tudíž den, zpoždění prakticky nemívám, naposledy jednorázově asi před půl rokem, ale bojím se prostě ☹

kija
22. srp 2014

@bublinka74 Ahaaa 🙂 Tak 26. už je skoro za rohem 🙂 Držím pěsti! 🙂

kija
22. srp 2014

@martinalinda Ahoj, tak coooo? 🙂 Dělala sis test?

bublinka74
22. srp 2014

@kija jj děkuji ,ale přikládám to k nějaký hormonální nerovnováze 😀 nevím,ikdyž krev byla o.k na profil 😀

swellt
22. srp 2014

@denniska: je mi taky docela dobre,ale furt mne boli v podbrisku. Obcas se mi zamota hlava a zaludek na vode,ale jinak ok. Vcera jsem v pul osme vecer sezrala kvetakovy placicky snad z pulky kvetaku 🙂
No jo... To jsem zvedava,jestli Ti rodina sedne na lep 🙂
Mam porad pochyby,ze se to fakt deje... Asi dokud mi to nepotvrdi Dr.,tak v klidu nebudu :(

karlos12
22. srp 2014

Ahoj holky,jak je ? Co nového ?Čekání dlouhé,nálada mrazivá.Alespoň se rozptyluji u Vašich nevolností i volností.Díky,je fajn mít spřízněné duše .Ať už snažilkující,tak i dosnažilkující,ale stále tady. 🙂

bublinka74
22. srp 2014

@swellt buď v klidu kočko,bolesti můžeš mít,mimi se zavrtává,děloha roztahuje 🙂 a po květáku ještě můžeš být nafouklá 😀

bublinka74
22. srp 2014

@karlos12 ajoj 🙂 to máš pravdu ...čekání dlouhé,tak šup něčím zpříjemnit 🙂 ,já sem taky ráda chodím a od pondělí do práce,hurá mezi lidi tak se moc těším 🙂

karlos12
22. srp 2014

@bublinka74 to je fajn,malá změna je dobrá.Já už bych klidně do práce nechodila.Ale jinak tam chodím ráda.Rozptyluji se vařením,žehlením.Zítra chci postříkat pozemek zabijákem plevele a začneme dělat kolem.domečku.Co dětičky,co říkají na brzy nový přírůstek ?

bublinka74
22. srp 2014

@karlos12 nooo já byla holka rok doma na nemocenské a to jsem v životě nemarodila,uff děs takže se moc těším 🙂 ,dětičky už mám velké,syny nejstaršímu je 21,18,16 a 11 let nejmladšímu.Dva nejstarší už s námi nežijí,mají přitelkyně a nejmladší je asi po mne,takový starostlivý nunánek,ten se nemůže dočkat 😀 No sranda nooo 🙂

karlos12
22. srp 2014

@bublinka74 ty brďo,to je super.To musí být paráda,taková velká rodina.A když to beeou takhle,to musí být ještě lepší.Rok doma,hrůza.Hlavně že už je vše ok.Takže jste na nejvíc,nejlepší cestě. 🙂

andrejka1234
22. srp 2014

Holky,povedlo seeeee 🙂

bublinka74
22. srp 2014

@andrejka1234 gratulace 🙂) veliká

bublinka74
22. srp 2014

@karlos12 joo vždy jsem chtěla velkou rodinu 🙂 ,bohužel manželství nevyšlo po 15 letech,ale vše zlý je k něčemu dobrý,byla jsem s nima sama pár let a to byl záhul .Nyní mám dva roky super přítele,když jsem byla po operaci přišel a požádal mne o ruku,já bolavá,v županu a on přišel s kyticí a prstýnkem ...úžasný a dojemný ,byla jsem mimo 🙂 tak uvidíme co bude dál .... jak se povede,nebo nepovede ..je to život

andrejka1234
22. srp 2014

@bublinka74 děkuji :-* :-*

swellt
22. srp 2014

@andrejka1234: Gratulujuuuu!!! 🙂 Ja vedela,ze i patek bude neci stastny den!!! 🙂

blauen
22. srp 2014

@andrejka1234: také se přidávám ke gratulantkám a hlavně přeji hodně zdravíčka a té správné pohody a užívat si těch nejkrásnějších chvil v životě! 🙂 TO TU MÁME HOLKY PĚKNOU ÚRODU TENTO MĚSÍC 😀

denisska
22. srp 2014

@bublinka74 je mi tak od žaludku soufl, rano a hlavne vecer, i pri spani😀

andrejka1234
22. srp 2014

@swellt dekujiiii 🙂 pořád tomu nemůžu uvěřit :-* :-* :-*

dasenka888
22. srp 2014

@kija dneska bych měla být devátý den po oplodnění podle ovulace a teplot 🙂 jinak cekam na menstruaci a čipem stále tvrdý a uzavřeny 🙂 tak mi nezbyde než jen čekat, jestli nejsem ať už menstruace dorazí a jestli je tu šance tak ji nechci :D to je peklo :D