Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

karlos12
23. srp 2014

Hele,kolik Vás vlastně je? Nějak v tom už mám hokej ;)

denisska
23. srp 2014

@majkylove mesic červenec teda jedeee🙂

bublinka74
23. srp 2014

@swellt děkuji já tomu moc nevěřím 🙂

majkylove
autor
23. srp 2014

@denisska ještě se neraduju....

kija
23. srp 2014

@majkylove Na pondělí držím mega pěsti 😵 Ale vidím ji tam 😉
Anooo, @majkylove řekla, @karlos12 už jsem vybalila 🙂 hned ráno, nějak jsem nemohla spát, pořád jsem se převalovala, tak jsem si test šla udělat o půl pátý ráno a už nezabrala. Tak jsem čekala a hned ráno, nějak okolo sedmé, jak se začal trochu probouzet. Ptala jsem se ho, jestli má už přečtenou tu rozečtenou knížku, že bych mu dala nějakou, co by se mu mohla líbit. Nejdřív nechtěl, že až ji dočte, pak že jo, tak jsem mu vrazila do ruky knížku, kterou jsem měla doma schovanou, až jednou náhodou - "Ahoj, tati", společně s testem. No, nejdřív nechápal, co mu cpu pod nos (prej si nejdřív myslel, že to je nějaká hra) a pak nechápal, jak to 😀 A byl dojateeej 😵 Krásný ráno. Tak doufám, že to dopadne dobře 🙂

kija
23. srp 2014

@karlos12 Neboj, není to už tak hrozný, sice ještě trochu jak po opici, to jo, ale oproti ránu už to přešlo a je mi docela dobře. A jinak přesně, na všechno kašlu, žádnej stres 🙂 Dneska má ségra oslavu, takže nikomu nic neříct a nedat na sobě nic znát, to bude taky 🙂 Až po prohlídce, do té doby nevěřím ani já 🙂

kija
23. srp 2014

@denisska 😵 Taky se těším už na srdíčko, teda moc doufám, že bude 🙂

karlos12
23. srp 2014

@kija jé,moc hezké ,to jo.Tak už můžete nakupovat a plánovat.To je fajn. 🙂

kija
23. srp 2014

@karlos12 Taky mě to napadlo 😀 Stálo by za to to spočítat, docela by mě to zajímalo 🙂

kija
23. srp 2014

@karlos12 Tak ještě Ty 🙂 Držím moc pěsti. Nakupovat raděj až po tom doktorovi 🙂 Přijde mi to pořád hrozně neuvěřitelný.. jako že jsem nikdy těhotná nebyla. Nelogický, vím, ale nevím, jak jinak to vysvětlit 🙂

bublinka74
23. srp 2014

@kija moooooc hezký 🙂

kija
23. srp 2014

@bublinka74 Joo, taky zkus test 🙂
Holky, kdo ještě nedržíte test v ruce, držím pěsti všem 🙂 Kouzelná diskuze, kouzelný měsíc 🙂

karlos12
23. srp 2014

@kija kéž by i já,ale nechci v tom nechat zbytek samotný. 🙂 Ne,prsa bolí,břicho stále divné,zatím né bolest při ms a pocit vlhka.Velmi nepříjemné.Tzn že to přijde.Si myslím ☹ Kdy budeš volat doktorce ? Jak to chceš dnes zahrát na oslavě ? To bude těžké 😉

bublinka74
23. srp 2014

@kija 🙂 děkuji ...to víš že zkusím 🙂

karlos12
23. srp 2014

@bublinka74 už teď jsem zvědavá a těším se 🙂

sleepers
23. srp 2014

@kija tak presne tohle mam taky v planu

karlos12
23. srp 2014

@majkylove už jsi něco naznačila doma,nebo počkáš na další testík ?

karlos12
23. srp 2014

@sleepers co máš v plánu ?

sleepers
23. srp 2014

Ach jo ☹ ja uz chci taky //

sleepers
23. srp 2014

@karlos12 jak psala @kija, jakym stylem to oznamovala tatkovi

marketat
23. srp 2014

@kija Jééé, moc gratuluju, já jsem se teď vrátila z dovolené, MS pořád nic, ale ještě jsem netestovala... budu muset vydržet do zítřejšího rána, nechtěla jsem totiž testovat na dovolené 🙂

majkyl
23. srp 2014

@karlos12 vůbec ne,řeknu to nejdřív ve středu nebo čtvrtek jestli nedorazi ms.každopádně sme teď na zapijecce kamosova mimca a piju vodu tak už sou připomínky😀tak sem si dala pivo před sebe a nenápadně piju vodu😀a pěkně mě bolí břicho a zada,no už ať je pondělí

mispula19
23. srp 2014

@majkylove mám husí kůži, já ji tam vidím!!!!!! Gratulovat nebudu, ale hrozně se s tebou těším, vím, jak na to čekáš!! 😅

mispula19
23. srp 2014

@kija juchuchuuuuuuu, jsem šťastná za Vás holky!

když je Vás tu tolik, doufám, že se brzy taky přidám, já se chystám testovat až za týden až dva, podle toho jak to vydržím 😀 nechci hledat duchy co třeba nebudou, ovulka byla minulý pátek, snažení samozřejmě taky....

právě jsme se vrátili z prohlídky domečku, líbí se mi, nějaký hezký domeček hledáme už více jak 2 roky, nejraději bych stavěla, ale nejsou pozemky ☹ úplně jsem si představovala, zda s emi do chodby vejde kočárek, jak tam bude stát na terase, jezuuuus, já tam nechtěla ani jet, teď jsem unešená, je to snad znamení, že bydlení bude potřeba? 😀 mám hroznou chuT jít se někam pofackovat jak jsem z toho všeho těžce mimo 😀 😅

majkyl
23. srp 2014

@mispula19 děkuju,doufám že tam bude i v pondělí,kéž by

karlos12
23. srp 2014

@majkyl to seš dobrá.Já bych nevydržela.Hezké zapíjení,vydrž mlžit,v po tam bude.Už teď je !!! 🙂

karlos12
23. srp 2014

@sleepers aha,to jo,to je správňácký.Já bych začala ječet už v koupelně.Po té době 🙂 Žádné plány,prostě ječet 🙂

adrusenkaaa
23. srp 2014

Ahojte holky, můžu se k Vám přidat?Od května s snažíme o miminko a pořád nic. Ráda si s Vámi o tom povykládám a předám své zkušenosti 🙂

adrusenkaaa
23. srp 2014

@kija ahoj jsem tady nová, tak si všechno pročítám. Moc ti gratuluju a tiše závidím v dobrém smyslu, musí to být krásný pocit. Chtěla jsem se zeptat, jak dlouho vam to trvalo?a jestli jsi brala nějaké vitaminy atd..

marketat
23. srp 2014

Jéé, holky, tak jsem to nevydržela a když jsem teda doma, tak jsem si udělala test, mám 2 dny zpoždění... no a ony tam jsou // 🙂 I z odpolední moči a čárka je poměrně silná 🙂 Já mám takovou radost 🙂 Snad bude všechno v pořádku a není to jen nějaká náhoda