Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

majkylove
autor
3. říj 2014

@karlos12 jůů ahooj,tak to jsou supr zprávy,hlavně ta ovulka,teda přežije to manža zas do neděle? 😀 a taky čumím že 14 dní teda,to sem myslela že to bude větší fofr,to už budeš aj vědět dřív jestli nedorazí mrcha 😀 a vidíš,jod pohoda,všechno se vyřeší,parádičkááá 🙂

majkylove
autor
3. říj 2014

Kde se zas všechny flákáteééé? 😀 Co já tu budu dělat až budu na neschopence když tu nikdo pořád nenííí,co? 😀
Jinak my dnes se segrou patlaly dort pro mamku,teda spíš segra 😀 zítra máme tu vééélkou oslavu 50-tin tak doufám že vše proběhne dobře,hlavně že mamka bude spokojená a doufám že si nikdo nevšimne že nepiju,chudák taťka,ten dopadne 😀 ikdyž chudák,on se na to vyloženě těší 😀

bjoucik.15
3. říj 2014

@janajens no hele být můžeš 😉 já dneska jela s manželem po dlouhé době na motorce za ségrou do Brandýsa. A nic mě nebolelo, chvilku břicho,ale motorka tu bolest vyklepala 😀 U ségry jsem zporcovala talíř omáčky až se divila prej "co to s tebou je"?... no hladík byl veliký 😀 Teďka ve vaně, mi manžel říká "máš jinou barvu bradavek, tak nevím... ale jestli v tom jsem, tak je to úplně jinej brůběh než s dcerkou...

bjoucik.15
3. říj 2014

@karlos12 tak už víme, co budeš dělat v neděli a v pondělí, až tady večer dlouho nebudeš 😀 😎 Tak snad se zadaří. a kdy bude ovulka ti řekla doktorka??

bjoucik.15
3. říj 2014

@jaenik říkáš tlak v podbřišku??? takový jak kdyby se ti sekli střeva??? no tak to je dobrá zpráva 🙂 Jinak gratuluju k 6tt 🙂

bjoucik.15
3. říj 2014

@majkylove proč by si neměli nevšimnout, že nepiješ?

janajens
3. říj 2014

@bjoucik.15 dneska jsem nevydrzela ale delala jsem si odpokedne test ale 25ale byl nefativni takze nevim co si z toho mam vzit ale desne mi je porad

majkylove
autor
3. říj 2014

@bjoucik.15 no protože ještě nechcem nikomu říkat že jsem těhu víš 😉

bjoucik.15
3. říj 2014

@janajens ještě vyčkej 🙂

@majkylove aha, tak musíš šikovně... já když jsem nechtěla aby to ještě u nás věděli (sama jsem to neměla od dr potvrzený), tak když jsem dostala alkohol vypil ho manžel... nenápadně 😉

majkylove
autor
3. říj 2014

@bjoucik.15 noo však tak nějak to plánujem,to pak bude doma veselo 😀

bjoucik.15
3. říj 2014

@majkylove tobě blbě nebude a manžel se z toho vyspí 😀

chilli009
3. říj 2014

Zdravím všechny, dnes jsem 9DC, tak uvidíme jak se zadaří, jelikož mám cyklus 30 dní, tak bych to snažení viděla na konec příštího týdne, ale kdo ví jak zrovna tento měsíc bude tělo fungovat, jestli vůbec 🙂 a dcera nám poskytne nějaký ten čas pro nás dva pro sebe 😀 . Je na tom někdo podobně ? koukala jsem, že je tu už pár těhulek což je super, tak snad se bude dařit nadále 🙂 . Berete někdo nějaké vitámíny či pijete nějaké čaje na podporu ? pokud ano co a k čemu konkrétně je to dobré ? já bych potřebovala něco na růst sliznice 😒 , ale nevím zda něco vůbec je ?.

majkylove
autor
3. říj 2014

@chilli009 ahooj,moc držím palce a na růst sliznice je čaj kontryhel,pije se od 1DC do ovulace 😉

chilli009
3. říj 2014

@majkylove ahojky, ten piju, tak snad se zadari 🙂 dekuji

janajens
4. říj 2014

Tak dneska 37.1 a druhy den zpozdeni 🙂 zajimalo by me zdAa li se konecne zadarilo

denisska
4. říj 2014

Holčičky, tak jak to vypadá? Jaké novinky?🙂❤️

denisska
4. říj 2014

@majkylove gratulujiiiiii❤️❤️❤️

kija
4. říj 2014

Ahoj holky, já se jdu taky ohlásit, dlouho jsem tu nebyla. Ve čtvrtek jsem byla na první poradně, mimčo má 3,5 cm a vše ok 🙂 Na screening jdu za 2 týdny, tak pak držte prosím pěsti, ať je to ok. Já držím vám, ať už máte vysněné //! 😉 A @majkylove taky moooc gratuluju! Už jsi byla na kontrole, nebo kdy jdeš? 🙂 A někdo další? Máte tu spoustu stránek, tak to nestihnu projít 🙂 Kráásný víkend vám přeju 🙂

bublinka74
4. říj 2014

Ahoj holky 🙂 tak jak je 🙂 krásnou sobotu všem 😉

janajens
4. říj 2014

@bublinka74 ahojky ted jsem dorazila z prace je mi spatne a mrska porad nikde dnes jsem vyzvracela i kafe hruza

bublinka74
4. říj 2014

@janajens ahojky 🙂 tak držím palečky ,uvidíš třeba to vyjde a jdi si lehnout 😉

janajens
4. říj 2014

@bublinka74 lezim u telky testy mam ale az zitra rano se budu testovat poprve jelikoz jsou na ranni moc tak uvidim a hlavne pritel chce byt u toho

bublinka74
4. říj 2014

@janajens držím palce 🙂

majkylove
autor
4. říj 2014

@denisska Děkujíííí 😵 Tý jo,jak děláš ty srdíčka?Se o to marně furt snažím 😀
@kija Ahooj,děkuju,tak to jsou super zprávičky 🙂 Já na KO ještě nebyla,objednala jsem se schválně aby už bylo vidět srdíčko,takže jdu 20.10.,to bych měla být 7+5,ale je to nekonečný to čekání,však to znáš že 🙂 Ale chodím jednou týdně aspoň na krev na HCG tak vidím že zatím krásně roste tak mě to vždycky hezky uklidní 🙂
A jak se jinak cítíte holky? 🙂

majkylove
autor
4. říj 2014

@bublinka74 Nazdááár,copak vaříš dobrého? 🙂

janajens
4. říj 2014

Ted jsem si delala test nevydrzela jsem a myslela jsem ze spatne vidim pres to klicko tak jsem ho rozkuchala a je tam slaboucka carka nepatrna ale je tak nevim na fotu to videt neni ale ja ji vidim : 🙂

denisska
4. říj 2014

@majkylove skvělá zprava ❤️Používám telefon 🙂

majkylove
autor
4. říj 2014

@denisska aháá,tak to vše vysvětluje 🙂 máš už nádherný miminko 🙂 budeš chtít vědět co to je,nebo už víš? 🙂

denisska
4. říj 2014

@majkylove to vis ze budu;), jeste ale nevim, tem miminkum to trci v teto dobe obema🙂, a miminko leželo z boku🙂

majkylove
autor
4. říj 2014

@denisska aháá,tak pak dej vědět 🙂