Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

annna79
15. srp 2014

@denisska
Je mi to líto.Ale pokud nemaká a ty jsi všechno táhla tak s miminkem snad problém nebude se uživit.A jednou ten správný chlap přijde.Mám kámošku samoživitelku bez chlapa( zatím žádný pořádný ), ale za dítě je ráda i když s penězi je na tom zle.

swellt
15. srp 2014

@denniska: Bud silna,jak nejvic to jen pujde! Mysli na mrnouska a na sebe,opatruj se a davej na sebe pozor!
Chlap mozna jeste nekde potka mozek, a kdyz ne, jeho prohra, prijde onto nejcennejsi,co mu muzes nabidnout,o Tebe a to malinke!
Takze hlavu vzhuru a pevne nervy!
Verim,ze tady muzu za vsechny holky slibit,ze na Tebe budeme moc myslet! 🙂

karlos12
15. srp 2014

@martinalinda já to také nemyslela zle,ale já znám zase pár holek,které šly na potrat na truc.Proto jsem se nedivila,žes to napsala.Pak litují celý život.Co by za miminko dala každá z nas a další 🙂

karlos12
15. srp 2014

@swellt tak držím pěsti,pak dej hned vědět. 🙂

martinalinda
15. srp 2014

@karlos12 Jasny, obe jsme na strane Deny a povzbudime ji ve vsem 🙂 Holky, které jdou na potrat na truc si zrejme neuvedomují následky, a ty jsou jak pises na cely zivot. Hlavne myslet pozitivne a radovat se. Vsechny uz chceme miminkooo 😅

annna79
16. srp 2014

Ahojky holky dneska asi po 8 dnech mi klesla BT z 37 na 36,9 , ale na testu je vidět druhá čárka silnější než ve středu ( ve středu se ukázala po hodně dlouhé době a fakt slabonce, tak jsem si myslela jestli to není zbytkové hcg).Ale dnes po nějaké minutce.Tak nevím BT mi klesla a testík trochu zesílil.

bublinka74
16. srp 2014

Holky já byla sama se 4 dětmi 6 let a zvládla jsem to 🙂 ,bylo to někdy těžké,do toho mi málem nejmladší když mu byli necelé 4 roky zemřel ,kdy doktor nepoznal blbé slepé střevo ,měl zánět podbřišnice,neprůchodná střeva,8 dnů v umělém spánku a na vše úplně sama a dala jsem to,dnes mu bylo 11 let,bylo to moc těžké a měla jsem manžela 15 let a myslela,že to je jediný muž pro mne,byly to šoky :( ,ale dá se a ty Deny to zvládneš i tak ,určitě si holka šikovná a statečná !!!

denisska
16. srp 2014

@bublinka74
@martinalinda
@swellt
@annna79 holky děkuji❤️zvládneme to, mou největší oporou, i když je to možná směšné, je mi už po několikáté můj skvělý pejsek❤️❤️

bublinka74
16. srp 2014

Noo a nyní mám přítele dva roky,úžasného,nevěřila jsem,že to přijde a přišlo a on mimčo nemá a chceme už skorem rok a nejde to ,ale věřím že vše přijde ,takže fakt je to těžké,ale chce to pozitivum 😉 ,myslím na všechny na Vás tady a ikdyž se známe jen tu ...ráda sem chodím 🙂

denisska
16. srp 2014

@bublinka74 já taky!hlavne zde clovek najde podporu, kdyz ji nema tam, kde by byt mela

bublinka74
16. srp 2014

@denisska tak hlavně klid pro miminko 🙂 ,dnes máme velkou oslavu kulatin mých tak se ukážu zítra 🙂

majkylove
autor
16. srp 2014

@bublinka74 teda ty mas deti jako smeti😀ale je krasny mit velkou rodinu😉Vsechno nejlepsi ti preju,hlavne at si zdrava,stastna a co nejdriv prijde vytouzene miminko :-*

denisska
16. srp 2014

@bublinka74 uzij si oslavu;)

majkylove
autor
16. srp 2014

@denisska doufam ze je ti kocko s novym dnem aspon o chlup lip😉

princina
16. srp 2014

@denisska ne nadormo je pes nejlepší přítel člověka🙂

denisska
16. srp 2014

@princina naprostá pravda❤️

princina
16. srp 2014

@denisska mam doma 2 chlupace a ony vždycky poznají, když je mi mizerne...

denisska
16. srp 2014

@princina jo Baillinka taky, je to takova moje vrba❤️

marketat
16. srp 2014

@denisska Není to směšné, zvířata jsou v tomhle nejlepší parťáci. Stačí se přitulit 😉 Drž se a užívej vytouženého miminka 🙂

blauen
16. srp 2014

@denisska, moc gratuluji k vytouženému miminku. Něco jsem tady zahlédla v konverzaci tvoje trápení, tak přeji hodně štěstí, ať ti nebo Vám vše dobře dopadne, vše se urovná, a hlavně zdraví tobě a mimiškovi!

andrejka1234
16. srp 2014

Tak holky, začínám špinit ☹ ☹ ☹

martinalinda
16. srp 2014

@denisska jak se rika, nejlepsi pritel cloveka - pes 🙂 taky bych bez psu nemohla zit, neodmlouva, prituli se...je to opravdu milacek a kdyz jeste pribyde male - tak uvidis, deti vetsinou psi fascinuji a stavaji se s z nich velci kamaradi, psi to citi. Drzim palecky, jsme tady vsechny s tebou 🙂

martinalinda
16. srp 2014

@andrejka1234 To je skoda, ale ne vzdy to znamena ze je po vsem..moje mamka pry mela i 2x menstruaci kdyz byla se mnou tehotna..byla i v nemocnici, ze ji hrozil potrat, ale vse ustala a ja jsem na svete 🙂 Takze jeste neves hlavu, pokud se to nezesili, spineni muze byt obvykle...

karlos12
16. srp 2014

@denisska Ahoj, tak jak je dneska?Co přítel, ještě se mu to nerozleželo?

kija
16. srp 2014

@terysek44 Jojo, to máš pravdu, doma je doma, taky jsme chvíli přemýšleli, jestli někam nejít, ale... doma je doma prostě 🙂 Ale cestování miluju, mohla bych být pořád někde. Jsem i přemýšlela, jestli si nezvolit vyloženě práci třeba letušky, ale to se zas moc neslučuje s rodinným životem.. potřebovala bych dva životy asi 🙂

@marketat Mě to vychází taky na ten čtvrtek 🙂 U mě občas podbřišek, ale jinak malilinko a jinak vůbec nic. Jeee, kampak jedeš?

mispula19
16. srp 2014

@bublinka74 ne z ranní moči ale z pozdější, já dělám odpoledne a piju už tak málo, doporučuju ale používat jednu značku, když sem jich kombinovala víc, byli výsledky různé.

kija
16. srp 2014

@denisska Jeee, a já si říkala, co se stalo, když tu najednou přibylo tolik příspěvků... Strašně moc gratuluju k miminku! 🙂 Konečně ses dočkala, viď, občas jsem tu viděla Tvoje příspěvky, jak se těšíš.. škoda, že s chlapem to dopadlo jak to dopadlo.. ale co, pokud mu to teď nedojde, tak bude jednou hořce litovat, že Tě kdy opustil. Taková supr baba s úžasným miminečkem 🙂 A ten pravý, ten opravdu pravý se najde, toho bych se vůůůbec nebála 😉
Navíc fakt pokud se dokáže takhle chovat, parazitovat, využívat Tě a ještě sám před sebou si hrát na hrdinu, jak se dokáže rozdat a pak Tě ještě opustit těhotnou, tak buď ráda, že budete s mimi a pejskem mít klid. Neboj se a drž se, moc Ti držím pěsti 😵 Hodně štěstí přeju!

mispula19
16. srp 2014

@denisska Denisko, přítel je kretén!!! Nevidím do Vašich problémů, každý nějaké máme, ale když s ním ani nezamávala zpráva o těhotenství, navíc musel být tedy nespokojený delší dobu a neměl se tedy snažit o mimčo, tak si nezaslouží ani jednoho z Vás! Drž se a mysli na mrňouska, že potřebuje silnou maminku, taťku najdete mnohem lepšího 😉 a chápu tě, sama mám teď psisko jako svoje první dítě a když je mi nejhůř a manžel není po ruce, drží mě ona 🙂 a hrozně se těším, až vedle ní bude náš prcek vyrůstat 😎

jinak tedy info od nás... včera večer proběhlo pořádné snažení a to by bylo, aby nebylo 😎 a dnes jsme si vyjeli s manžou na nákupy, udělat si radost, na baštu, on si koupil televizi a já tedy prohodila, že měli v Tescu zase náááádherné věcičky na mimi ve slevách, tak mě tam potom zatáhnul a nic moc tam nebylo, tak říkám tak to tedy nic jdeme, žádné slevy... ale on se hned zapálil, zajímal se, co to znamená ty velikosti a ty obrázky a vybral rovnou 2 balíky bodyček s dlouhým i krátkým rukávem po 5 ks za plnou cenu a pak ještě i spirálu na autosedačku, no nechali jsme tam 1000kč, to bych ani sama neutratila 😀 a u pokladny mi povídá, jak jsem ho nakazila, jaká je to paráda a že doufá, že brzo začnem utrácet naplno 😀 koukala jsem jako puk, tak snad už se nám to líhne 😀 😅

kija
16. srp 2014

@andrejka1234 Tak co? Jak to s Tebou vypadá? Ono i špinění je v těhotenství normální.. záleží, jestli se to rozjede nebo ne 😒 Držím pěsti! 🙂

marketat
16. srp 2014

@kija Jedu jen tady po Čechách, na tábor s psíkem 🙂 A bez manžela 🙂 Žijeme ve společné domácnosti víc jak 6 let a je to asi po čtvrté, kdy budeme víc jak víkend jeden bez druhého 🙂 Tak jsem na to zvědavá 😀