Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

marlysa100
8. lis 2014

Ahoj holky! Všem těhotným gratuluji a snažilkám přeji brzké těhotenství. Pár slov pro povzbuzení. Ač jsem měla ovulaci 14den cyklu a cyklus mívám 29-36 dní, tak se mi hodně slabá druhá čárka ukázala na testu až 35den cyklu. Doufám, že bude sílit a vše bude v pořádku a i vám všem přeji brzo takovéhle milé zjištění.

parvaty
8. lis 2014

ahojky, můžu se přidat? My ted čekáme,až mi skončí MS, a jdeme na to 😉

bublinka74
8. lis 2014

@chilli009 ajoj já taky 🙂 jasné zítra nééé přijedu z Brna bůh ví kdy a po celým dnu padnu jak nemluvně ,v pondělí určo 😀

bublinka74
8. lis 2014

@martinalinda ajoj kočičko,to je mi líto :( ,možná to máš právě z nervů bše víš i tu nepravidelnost ,to prý taky může být dost často ,ale jak píše @chilli přesně tak ...my jdem taky do centra,abych věděla víc a něco víc poradili atd..no uvidíme i my ....drž se ,vím že to je moc těžké když kolem tebe tě nikdo nechápe 😕

chilli009
8. lis 2014

Holčinky, jaké berete vitamíny ? Brala jsem kyselinu listovou forte a pila čaj kontryhel, ale chci s čajem přestat, tak koumu, jestli k té kyselině něco nepřidat, dřív jsem brala i Femibion 800 .... teď toho je trhu tolik, že nevím co koupit ? v lékárně pochopitelně poradí to co jim řeknou, že mají nabízet nejvíc.

bjoucik.15
8. lis 2014

@terezapetrova ahojky tak to je skvělé, že máš ducha..určitě bude sílit 🙂 Těm co jdou na IUI přeju mnoho zdaru a brzká otěhotnění...

a teď trochu jinak..je mi trapný to sem psát, ale chci vědět, zda to máte taky.... Jsem po Ovu, mám takový ten klasický bílý hustý hlen (dle odborníků neplodný hlen) a mám ho tolik, že když jdu tak..... no tak až mlaskám 😔 😅 má to taky některá tak?? to je poprvé co se mi tohle stalo a mám to celý den...... 😠 ☹

bjoucik.15
8. lis 2014

@parvaty ahoj a vítej 🙂

pajinka85
8. lis 2014

Ahoj ve spolek, taky se přidám , mohu ?

janajens
8. lis 2014

@terezapetrova dekuji a tobe gratuluji ja zatim zpozdeni dva dny min mesic hsem mela osm a mrcha dorazila uvidime,co prinese tento mesic

bublinka74
9. lis 2014

@chilli009 kočko výborný je Nosifol 😉 zkus ,ale kup si na netu výhodné balení 2plus 1 😉 zdarma Hmm na lékárna .cz ho měli,zkus tam juknout 🙂

bublinka74
9. lis 2014

Holčičky jinak krásnou neděli ,uf to je stávání v 5.h ráno 🙂 ,ale ohlašuji ohodně viditelnou druhou čárku ovu testu ,tak zítra už by mohla být jak ta kontrolní 😀 doufám ,tak večer kolem 22.h páááááá jedu se mrknout do Brna pracovně 😕

ycida
9. lis 2014

Ahoj děvčátka, mám takovou zvláštní otázku 😅 . Měli jste nějaké příznaky těhu ještě před ms? děkuji 😅 ☹

majkylove
autor
9. lis 2014

@bublinka74 parádáá,takže hlavně sex až zítra,jasný? 😀 co tu u nás pracovně a ještě v neděli?

l_baruska
9. lis 2014

tak moje tělo si už zas dělá, co chce 😠 , od pátku jsem měla mít MS, nic, včera odpoledne jsem trochu špininila a dnes zas nic...

majkylove
autor
9. lis 2014

@l_baruska a testík? 🙂

l_baruska
9. lis 2014

@majkylove testíky doma nemám, ani nemáme otevřenou lékánu, takže nejdřív v úterý, aby byl z ranní moči, ale já nemám žádné příznaky, krom pachů, ale mě smrdí něco pořád 🙂

majkylove
autor
9. lis 2014

@l_baruska mě není nic do teď takže naděje je 😉

janajens
9. lis 2014

@l_baruska to jsme dve min mesic osm dni zpozdeni ted uz opet od patku znovu zpozdeni 😒

zrofka
9. lis 2014

ahojky, můžu se přidat? 🙂 Jedno dítě už mám🙂 a ted jsem se rozhodli,že bychom Tádíkovi pořídili nejlíp sestřičku 😀

l_baruska
9. lis 2014

@majkylove
@janajens uvidíme, teď večer jsem zase našla pár kapek na intimce, no pokud se to do rána nerozjede, tak v úterý ráno budu testovat, já měla ms cca o 10 dní později i přes utrogestan..., a teď tohle

terezapetrova
9. lis 2014

@bublinka74 dekuju moc , nu zítra znovu testnu a modlim se aby to bylo silnejsi 🙂 Kazdopadne mrcha porad nikde. Jinak ja vikend se skorosvagrovou tentokrát nic moc, uz jsem se straaaasssne tesila na Vas holcicky 🙂 Jaky si meta Ty vikend?

terezapetrova
9. lis 2014

@majkylove Misko diiik moc jsi vazne zlaticko 🙂 Zítra rano urcite znovu testuju a urco dam přes den vedet 🙂 Co vikend? muj jakz takz 😲 Ty uz koncis pomalu 1. trimestr? 🙂

terezapetrova
9. lis 2014

@zrofka to vis, ze jo. Moc Te vitame a přejeme at se brzy zadari 🙂

terezapetrova
9. lis 2014

@chilli009 dekuju moc a dam zítra vedet snad dobre zprávy 🙂

terezapetrova
9. lis 2014

@bjoucik.15 diky moc, ja to z hlenem nikdy asi nesledovala tak moc neporadim 😒

terezapetrova
9. lis 2014

@janajens diky moc, drzim Ti palce at ms uz nedorazi 🙂

zrofka
9. lis 2014

@terezapetrova děkuji za přivítání. 🙂 snad se zadaří, Tadeášek byl neplánovanej..tak si myslím,že u druhého takové štěstí mít nebudeme,že nám vyjde na poprvé 🙂 jak dlouho se snažíš?

majkylove
autor
9. lis 2014

@terezapetrova no hned jak vstanu tak sem letím a chci fotooo,jasný? 😀 můj víkend pohoda,včera jsem se hecla a udělala velkej úklid takže jsem asi 6 hodin uklízela,ale za ten výsledek to zas stojí,jen škoda že to dlouho nevydrží 😠 noo a večer sme šli za kamarádama do hospůdky a tam nám supr kamarádi oznámili že čekají mimčo gtak my jim taky a byla tam celá parta tak to bylo pozdvižení 😀 co ti budu vykládat,chlapi zas byli jak bomby,no sranda,ale já sem tak šťastná za tu kámošku,ona je v 7 týdnu takže jsem skoro stejně,paráda že to budem spolu prožívat 😅 no a já jsem dnes 11+1 takže mám ještě víc jak 14 dní do konce trimestru,ale už aby to bylo.20.11 jdem na sreening tak to je pro mě takovej mezník,to už chci mít za sebou.

chilli009
9. lis 2014

@terezapetrova
zítra hoď fotečku a pěkné // ju

terezapetrova
9. lis 2014

@l_baruska to bylo urco zahnizdeni 🙂