Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

martinalinda
26. bře 2015

@leontynkar zda se mi to nebo na tom tehu testu je i druha carka, ta prvni kontrolni je nejaka rozmazana, ale bud vidim ducha..a nebo nevim teda 🙂 ovu testik neni stopro pozitivni, ale muze zacinat byt postupne 🙂

leontynkar
26. bře 2015

@martinalinda dnes jsem byla v lékárně a pořídila od jiných značek, tak uvidime co zítra. ;)

leontynkar
26. bře 2015

@martinalinda no já ho tam právě vidim, na tt toho dušíka 🙂 tak právě doufám. A vám moc moc gratuluju!! ještě jsem to nestihla napsat - to máš krásný už od pondělííí ;)

martinalinda
26. bře 2015

@leontynkar ty beru probalance a aloe vera..a to se v tehu nesmi, aloe zvetsuje prokrvenost a muze dojit k potratum a probalance je zase problem s vitaminama a mineralama, je jich tam moc na telo. Takze ted beru jen colostrum, to je super, chlorellu, vitaactiv - vitaminy, a probiotika pro dobre zazivani. No a jinak beru femibion na tehu 🙂

takze mas dlouhe cykly jo? ja mela taky, nekdy i 45dni i vic, pak se to nejak spravilo...a ted posledni cykly byly 25 v lednu, 42 v unoru - to jsem asi byla tehu, mela jsem stejne priznaky jak mam ted ale pak ms prisla, a ted uz teda zadna ms 🙂 Pokud mas dlouhe cykly, vetsinou je i ovu opozdena, u me teda byla fakt okolo 21dc, takze i test pak vyjde pozdeji pozitivni. Tak jeste mas sanci 🙂

setnickovak
26. bře 2015

@martinalinda dekuji ti za odpoved... ja bych chtela ale nechci byt zklamana z testu... kdy si myslis, ze bych si ho mela udelat? Kdyz by opravdu eventuelne nedoslo k opl.v polovine cyklu,ale devaty den? 🙂

martinalinda
26. bře 2015

@leontynkar dekuji moc 🙂 nejlepsi testiky jsou od dr.maxe, nedelaji duchy..ostatni jsem zkousela jen mamatest, ale ten je takovy vzdy slaby..takze holduju dr.maxem 🙂 jako asi vsechny baby tady. jinak pak zkusim i digitalni v pondeli a uvidime co teda. Ale me se taky zda ze je tam duch..zkus treba zitra testnou rano, to je nejlepsi doba...a uvidis.

leontynkar
26. bře 2015

@martinalinda no vidiš, to jsem o aloe ani nevěděla. Já si sypu tak 2 měsíce Inofolic ;) a jsem spokojena. právě že mám MC 35 dnů +- 2 dny... ale co jsem se ptala, tak měla i maminka i babička... a otěhotněly perfektně, i když to třeba zrovna neplánovaly 😀 Jinak OVU jsem měla 20.3., takže jsme s mým milovaným mužem :-* měli krásný večer 18.,20.,21. a 23. ...tak saaaafra ;)

martinalinda
26. bře 2015

@setnickovak neni zac, vetsinou se rika, ze vajicko oplodnene se uhnizdi 7-10dpo. U nas to tak bylo..nekdo to ma i pozdeji, ale todle je takovy srandard. No pokud si mela ovu 9dc, tak rekneme 19dc by melo jit neco videt.
Kolikaty den jsi dneska? Je zajimave jak ma nekdo ovu 9dc nekdo jako ja treba 21dc 🙂

martinalinda
26. bře 2015

@leontynkar infolic jsem brala taky 3 mesice loni jeste ale nevim no, nekomu pomuze, me teda ne...pak jsem presla opet na femibion a s tim je vse super, i se citim lip. No tak jestli byla ovu 20.3. tak pockej aspon 10 dni, to by melo byt pak 100% 🙂

leontynkar
26. bře 2015

@setnickovak souhlasím s @martinalinda , ono je těžší vypozorovat kdy máš ovu, když teď byl cyklus řízen HAK, víš... tím Tě jako vůbec nechci nějak rozzlobit, ale víš jak to myslím ;) ale otestovala bych se nejdřív asi po neděli.. ;)

leontynkar
26. bře 2015

@martinalinda počki, já jsem jelito... 😀 sekla sem se o týden 😀 byla 13. ... bylo to v Pá. a měli jsme se krásně st,PÁ´,so,po 😀 jak sem se mohla takhle blbě seknout 😀

blauen
26. bře 2015

@martinalinda dneska mi doktorka říkala i manželovi doktor, že ty Chlamydie jsou ted strasne rozmohnute. Ze je má kde kdo. Ono to vždycky přijde necekane ten misek. 😉

leontynkar
26. bře 2015

@blauen u někoho jsou chlamydie totiž úplně bezpříznakové.... tak se to dá roznášet jedna báseň ☹(( ale držim pěsti!! ať se těch darebaček zbavíte!!!! ;)

setnickovak
26. bře 2015

No, dneska jsem tedy 13dc... nevim ale zda to byla ovulace, ten 9 po vysazeni?... holt jsem vysadila a 9dni na to.....vysadila jsem 8.3.... ms zacala 13.3. a 17.3 byl den D 😀

leontynkar
26. bře 2015

@setnickovak Spermie prý žijí 2-3 dny poté v těle ;) někdo píše až 6 dnů... ale to už envim . tak je možný že jste se strefili ;) ale mojí kamarádce se to stalo, že vysadila a hned otěhotněla ;) někdo má prostě štěstí ;)

blauen
26. bře 2015

@leontynkar Děkuji, no mi na ne přišli taky náhodou na imunologii. Je to pěkne svinstvo a i pro těhotenství hodně rizikového. ☹

leontynkar
26. bře 2015

@blauen spíš je na velkou prdlačku že můžou dělat srůsty nu... to je na prd. Ale je dobrý, že je přeléčíš

blauen
26. bře 2015

@leontynkar to bude druha fáze po AT B pokud se do června nezadari mám už předepsanou laparoskopii, jenom se objednat.

martinalinda
26. bře 2015

@leontynkar 🙂 tak to jste meli stejne jako my teda..ja to vidim tak u nas na ovu 13.-15.3. - v tech dnech jsme se snazili, ut,pa,ne,ut..🙂 skoro stejne jak vy, tak tim padem by tam neco melo byt...tak pockej na zitrejsi testik 🙂 budu drzet palce.

martinalinda
26. bře 2015

@blauen no je to fakt, ja to u sebe budu muset asi taky resit, ale je lepsi je radeji znicit detoxem nez atb, ale je fakt ze asi ty atb rychleji zaberou, no asi si necham udelat taky testy...at vim. pro jistotu. Jj to je fakt, necekane a pka je to takove prekvapko 🙂

setnickovak
26. bře 2015

@martinalinda ted jsem zmatena, pro koho byla odpoved 🙂

leontynkar
26. bře 2015

@blauen asi na chromolaparoskopii, že? Ale třeba se do té doby zadaří ;) Mimísek čeká na správnou chvíli ;)

@martinalinda jj, 13. večer byla ovu, byly to celkem bolesti, ale jen chvilku. Tak uvidíme co zítra, dnes jsem si hCG test udělala poprvý 🙂 Už teda asi půjdu spat, ať je tu brzy zítřek 😀

ssmoulina
26. bře 2015

Holky držím Vám pěsti at je vše s mimískama v pořádku 😉 @martinalinda -dobře dopadni s oznamováním rodičům 🙂 @leontynkar-podle fotek testů si myslím že to bude o.k. a hlavně přeju hodně štěstí 🙂 Ale strasneeee Vám závidím 🙂 😢 😵

leontynkar
26. bře 2015

@ssmoulina děkujem moc! Jsem ale připravena na obě varianty. Stejně si řikám že bychom měli velikánský štěstí, kdyby to vyšlo hned napoprvy,,... ;) zítra se ozvu 🙂

ssmoulina
26. bře 2015

@leontynkar- sladké ted baštím pořád to je fakt-si nemůžu pomoct 🙂 a okurky.. Ted sem měla štrůdl se zmrzlinou,šlehačkou a jahodama-mnaaam 🙂 Ovu si nesleduji.Po té operaci-mimoděložním..-mě řekli že můžu mít ovu každý měsíc nebo co druhý,protože sem přišla o jeden vejcovod,takže to ted nechávám bud a nebo.. 😒 Ani ovu.testy mě minule nepomohli,ale ted poctivě papkám Femibion...a popijím kontryhelový čaj.. Tak uvidím.. 🙂

ssmoulina
26. bře 2015

@leontynkar -No určitě se ozvi! 😀 Ale myslím že to máš už jasné 🙂 😉

ssmoulina
26. bře 2015

@leontynkar -Napoprvé se to taky stává,tak co.. 😉

leontynkar
26. bře 2015

@ssmoulina seš moc hodná ;) ozvuuuuuu;)

ssmoulina
26. bře 2015

@leontynkar -Měřila sem si dnes bazální teplotu a mám dneska 37,5 tak bude netrpělivě čekat... ☹ 😠 achich.. 🙂

ssmoulina
26. bře 2015

Zatím přeji dobrou noc,hezké sny a pokud možno klidné spaní 🙂