Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bublinka74
18. zář 2014

Já o víkendu ještě nevím 😀 něco vymyslím s nejmladším synáčkem,miláček má odpolední ...záleží jaký bude počasí 🙂

bublinka74
18. zář 2014

@majkylove viď čípky a beďáky 😀 tak něco jiného ,třeba 😀 😀

karlos12
18. zář 2014
bublinka74
18. zář 2014

@karlos12 co ano ???

karlos12
18. zář 2014

@bublinka74 profuky vejcovodů

majkylove
autor
18. zář 2014

tak my se zítra jedem mrknout ke kámošům na mimčo,popravdě mě to moc neláká bo vím že mě to zas dostane,ale už je měsíc na světě a už je divný proč sme ještě nedojeli no :-/ a večer mám dámskou jízdu,ale mám takový rozporuplný pocity bo vím jak to u nás chodí,že to zas bude mejdan jak blázen,do rána a spousta pití,tak nevím jestli bych měla :-/ nebo jestli to prostě neřešit a hotovo.no a v neděli chcem jet do aquaparku,pak ke tchánům a pak mi koupit nějakej podzimní slušivej kabátek 🙂

karlos12
18. zář 2014

@majkylove neřeš to, klidně si ho užij.Třeba pak už nebudeš 😉

majkylove
autor
18. zář 2014

@karlos12 to joo,to si říkám každej měsíc,ale tak zas kdybych už byla náhodou tak by to asi nebylo zrovna ideální ne?no asi to nebudu řešit,jestli to půjde tímhle tempem tak bych taky nemusela vyrazit ven rok že 🙂

mysackovi
18. zář 2014

mě začalo svědět pravé kůzle...se udrbu 😀

bublinka74
18. zář 2014

@majkylove jen si to užij hezky vše a pochovej si pořádně jako já v květnu ,má se to 😉

bublinka74
18. zář 2014

@mysackovi á už jsme u drbání ,co dál 😀 😀

majkylove
autor
18. zář 2014

@bublinka74 oo,jenže to bude během tohoto půl roku pátý mimčo a stejně nic :-/ no poňuhňám si ho,to né,že ne 🙂

bublinka74
18. zář 2014

@majkylove to neva se říká do roka 😀 😉

verunka11221
18. zář 2014

@bjoucik.15 JJ zkusim a uvidim 🙂 Diky 🙂

rytmus22
18. zář 2014

@bublinka74 ahoj tak radsi uz netestuju nevypadato na tehu si myslim,,ale pristi patek jdu na gyndu na rocni prohlidku tak treba se neco dozvim 😀

mysackovi
18. zář 2014

@bublinka74 😀 😀 hih....naštěstí se to už trochu uklidnilo, dala jsem vanu a je to lepší....jen jsou teď víc citlivé než odpoledne a trochu jako by pálej 😀
to nešlo drbat 😀

mysackovi
18. zář 2014

prostě tam zejtra budou // nebo nevím 😀 .....každopádně ms asi nedorazí 🙂 takže asi tak jako tak budu volat na gyndu v pondělí...

luissi
18. zář 2014

ahoj holky...gratuluji k těhulkám,kterým se to povedlo 🙂 my zkousime 3-tí
měsíc tak jsem zvědavá zda příští týden dorazí mrcha:( doufam že néééééééééééééé!! 🙂

bjoucik.15
18. zář 2014

tak mě dnes dorazila 😒 ale na jednu stranu jsem ráda, bylo by to s práškama a to bych nechtěla... příští měsíc jedeme na Ostro 🙂 😉

majkylove
autor
19. zář 2014

@mysackovi kde je teeest?at muzu jit spat 😀

karlos12
19. zář 2014

@mysackovi kde je testík ???????????????

mysackovi
19. zář 2014

@majkylove
@karlos12 tak holky nic ☹ ...ach jooo....ani slabej duch...prostě sněhobílo ☹ ...normálně jsme to ořvala
noooo tak si to moje tělo ze mě děla legraci nebo tomu nerozumím...4 dny spoždění ☹
jinak píšu až teď, páč jsem byla bez netu

karlos12
19. zář 2014

@mysackovi ty brďo, to je škoda.Nedivím se Tvému pláči.Ale bude to dobré 😉

loila
19. zář 2014

Ahoj holky,

tak snad se můžu přidat, přeštože už nejsem snažilka, ale čerstvá těhulka 🙂))

S přítelem jsme si v květnu řekli, že chceme miminko a tak jsem od června přestala brát antikoncepci. Nechali jsme tomu volný průběh - žádné ovu testy, měření teploty, pití čaje. Počítali jsme, že by se mohlo zadařit až tak v prosinci a tak jsme si řekli, že to do té doby řešit nebudeme. 🙂

A najednou půlka září, MS nikde, zpoždění 3 dny - 1. test po 10 vteřinách pozitivní, 2. to samé, další den další test, tentokrát digitální - ihned pozitivní a nakonec 4. digitální od jiné firmy a opět to samé, hned jasně pozitivní. 🙂))

Dle MS vycházím na 6. týden, nicméně si myslím, že už je to delší dobu, jelikož v srpnu jsem MS dostala o 5 dní dříve než měla být původně, měla jsem jí 2 dny a bylo to jen takové slabounké špinění.

No, uvidíme, za dva týdny jsem objednaná na 1. UTZ, tak jsem zvědavá 🙂)))

bublinka74
19. zář 2014

@rytmus22 držím palečky kočko 🙂

bublinka74
19. zář 2014

@loila ahojky držím palečky at je vše v pořádku 😉

bublinka74
19. zář 2014

@mysackovi to mi mrzí,ale když nedorazí zkus test ještě za 4 dny třeba hmmm 😉

bublinka74
19. zář 2014

no holky ,já jsem od rána v práci a je mi děsně šoufl...jen tak tak to držím 😕 a začly mega bolet prsa uf ... ale chutě a hlad zatím nikde 🙂

dany777
19. zář 2014

@bublinka74 Ahojky,delší dobu jsem tady nebyla,páč se léčím z šoku.Ve středu jsem byla na ultrazvuku a jsou tam 2 plodové váčky,zárodky ještě nebyly vidět,tak to prý mám hodit za hlavu a ve středu přijít znovu na kontrolní ultrazvuk.Co já budu dělat se 4-mi dětmi.No jak říkám,jsem v šoku 😒

bjoucik.15
19. zář 2014

@bublinka74 to přejde 🙂 to jsou jen ty počáteční nevolnosti 🙂 mě pomáhali zázvorový lízátka, tedy lízala jsem je pořád 😀

@dany777 wow 4 děti, to je mazec..... 😎