Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

majkylove
autor
2. pro 2014

@loilla já chci po novým roce vyzkoušet i nějaký těhu cvičení tak jsem zvědavá 🙂

bublinka74
2. pro 2014

@loilla co Vám mohu doporučit holky,kupte si domu velký gymnastický míč a cvičte na něm doma hmmm 😉

loilla
2. pro 2014

@bublinka74 S tímhle přístupem se musí zadařit a né, že ne!!! 🙂 A já říkám, že doktoři jsou v tomhle prostě machři! 🙂

loilla
2. pro 2014

@majkylove Taky bych chodila, jenže pro mě jen kvůli cvíču dojíždět někam.. to se mi moc nechce :-/

loilla
2. pro 2014

@bublinka74 No, já tu rajtovat na míči, tak kolem mě skáče pes a kočka ho začne drbat.. 😀

majkylove
autor
3. pro 2014

@loilla 😀 dobrej popis 😀 já si míč půjčím od mamky,ale až někdy před porodem ať se mi líp sedí a cvičit budu chodit někam bo já se doma nedonutím ani za nic 🙂

loilla
3. pro 2014

@majkylove Krutá pravda.. 😀 Já doma ani nemůžu, jak sem řekla.. 😀 No uvidím, ještě to zvážím... 🙂 A co jinak, jak se máme? Co mimouš? 🙂

merilinka
3. pro 2014

Tak dnešní kontrola ,gestační váček se žloutkový, krásně vyrostl,náznaky miminka jsou,prý je ještě hodně malé,velikost prý tak 6tt,což je moooc ,myslím 😨 ,ale jak mimi povyroste určí přesnější týden podle něj prý 😵 ,hlavně,ať bobíš roste.Zase jsem začala lehce špinit,minule taky jen vždy po vyšetření a do pár hodin klid,asi je to k tomu,žádný hematom tam není..já jsem ze všeho tak vyplašená 😅 ,na ko jdu 17.12.snad bude fotečka pod stromečkem a už nám to konečně vyjde 😵 . Ani nevím,kdy jsem otěhotněla,byla jsem po revizi v srpnu a ms dorazila jen 1 po 7 týdnech a pak už ne,,takže se vůbec nemám čeho chytit 😀

loilla
3. pro 2014

@merilinka Veliká gratulace!! 🙂)

krtekk
3. pro 2014

Ahoj holky, nevěšte hlavu, taky jsem byla ještě v červnu mezi snažilkami.
Snažili jsme se s manželem 4 roky, když to po roce a půl nešlo, tak jsem si začala dělat ovulační testy a zjistili jsme s doktorem, že neovuluji a že mi nedozrávají vajíčka. Tak jsme nasadili nosifol, a do tří měsíců se mi ovulka pěkně rozjela a zjistila jsem že ovuluji týden před menstruací. Manžela jsem nestresovala a když jsem věděla, že se den D blíží, pěkně jsem se vyfikla a sváděla manžela, že mám na něj chuť🙂
Nakonec se před dvěma lety povedlo, ale zjistilo se v 6/2012, že je to mimoděložní a čekaly mě dvě operace po sobě. Pak rok než se tělo dalo dohromady a šok, špatný čípek, tak loni v létě konizace čípku. Aby se to z hojilo tak jsem brala čípky a vitamíny. Kamarádka zdravotní sestřička mi doporučila fytominerál a tak jsem ho brala asi dva měsíce a nyní v bříšku roste mimišek 25 tt,. Takže u nás už nikdo neveřil, že s jedním funkčním vejcovodem počneme ještě miminko a doktor už nás posílal na IVF. Tak kdo se snažíte chvilku, tak nevěště hlavu, někomu to trvá chvíli někomu déle. Obě mé sestry se snažili minimálně rok, než otěhotněli a některé kamarádky jen co vysadili. Příroda je různá a naše těla taky. Taky jsme pak na to nemysleli opravdu to asi pomohlo, jelikož po dovolené v H 🙂 olandsku je povedlo🙂

merilinka
3. pro 2014

@loilla DĚKUJU MOC!!

bublinka74
3. pro 2014

čauky buchty ,jak je 😀 už skáčete na míči 😀

wisdom
3. pro 2014

Ahoj holky,muzu se pridat mezi vas,mezi snazilky?Ja tedy teprve zacinam.Vcera jsem vysadila antinu,v patek prijde MS a pak se na to vrhnem 😀

bublinka74
3. pro 2014

@wisdom ahojky,jasné vítej mezi námi 🙂 jak dlouho si brala antikonc. ??

wisdom
3. pro 2014

@bublinka74 dekuju za mile privitani 🙂
Antinu jsem brala asi 12 let.Tak uvidime,jak dlouho se budd telo davat dohromady.

krtekk
3. pro 2014

@loilla: K tomu bazénu, nedoporučuje se pokuď jsi náchylná na nějaké gynekologické infekce. Já třeba bazén nesmím, ale chodím v Brně na těhotenské cvičení, kde cvičíme s míči, s posilovacími gumičkami. Doma sama jsem se nedonutila, a hlavně bych nevěděla které cviky jsou v těhu vhodné.
Teď si k ježíškovi dopřeji těhotesnkou masáž, kterou dělají porodní asistentky tak se moc těším. Před tím jsem jezdila hodně na kole a chodila do posilovny i v těhu jsem párkrát byla. Jinak s manželem jsme ještě na začátku těhotenství prošlápali Adršpachy🙂 Tak se pohybu nebojte pokud nejste úplný rizikáč, i procházky jsou fajn. 😉

bublinka74
3. pro 2014

@wisdom tý jooo dlouho 🙂 ,tak uvidíš třeba naskočíš hned 😀

wisdom
3. pro 2014

@bublinka74 No to jo.Ale doktor byl optimista 🙂 rikal,ze do pul roku se podari vetsine.Tak nevim.Uvidime.Nijak to hrotit nebudu.I kdyz bych si samozrejme prala mit // uz zitra 😀 koukala jsem,jakou mas krasnou rodinku 🙂

bublinka74
3. pro 2014

@wisdom to je jasné,ty taky musíš být optimistka 😉 a půjde to rychle 🙂 ,děkuji,ano ale kluci už jsou o pár let starší 😀 dva už s námi nežijí,mají své 🙂 ..a jinak děkuji jsi milá 😉

wisdom
3. pro 2014

@bublinka74 To uz jste teda obr rodinka 🙂 a jak se chystas na vanoce?Ja planuju uz ted o vikendu se vrhnout na peceni 🙂 nemas nejaky dovry recept? 🙂 ja delam jen tu klasiku a kdyz zkusim nejakou novinku,tak je to nepozivatelny 😀

bublinka74
3. pro 2014

@wisdom noo obrr jsme byli,teď už žijem jen ve 4 😀 nějak málo noooo 😀 chiiiii ,čoveče já už pekla linecký,kakaový,oříškový a mám asi 4 těsta ,ale jak lítám do práce tak nestíhám,takže taky o víkend se zase vrhnu ...ale dělám,ořechy plněné,voí hnízda,čoko hvězdičky,kuličky různých druhů 😀 ,kokosky ,ale už jsem psala holkám dělávám jen na Vánoce bezva řezy z Be be sušenek s pudinkem a kokosem 😉 znáš ?? Výborné !!

wisdom
3. pro 2014

@bublinka74 to kouiam,ze jsem nejak pozadu s pecenim 🙂 a rezy z bebe susenek?To neznam.

bublinka74
3. pro 2014

@wisdom máš čas 🙂 já vždy začínala až po mikuláši,ale nyní to chci nějak dřív,je hodně práce tak aby to bylo v poklidu a až se mi všici sejdou ,abych toho měla dost ...mají to všici kluci rádi 😲 ....to bebe je jednoduchý ...záleží kolik toho chceš ,kolik Vás je asi dva že a nějaká návštěva,já bych to mohla dělat v mega porcích 😀 napíšu ti to jestli chceš

pardubice2159
3. pro 2014

Ahoj holky, mam dotaz: ma cenu zkouset tehu test tri tydny po sexu? Mam pnuti v prsach a jeden den mi bylo soufl. Myslite, ze mohu uz pocitovat tehu? Diky za odpovedi a raduy.

wisdom
3. pro 2014

@bublinka74 presne tak.Zatim jsme 2 🙂 jestli by jsi byla tak hodna,tak bych to rada vyzkousela 🙂

bublinka74
3. pro 2014

@wisdom
Suroviny :
4 ks Be-be sušenek,nebo v Albertu mají jejich Bebe je jich víc a jsou levnější
2 pudinky čokoládové
máslo 1/2
kokos

Uvaříš 2 pudinky ve 3/4 l mléka,osladíš ,bude hustější,necháš vychladnout.Mezi tím rozetřeš 1/2 másla a 5 lžic moučkové cukru ,nech to máslo povolit tak hoďku .Až vychladne pudink smícháš to s tím máslem hezky do hladka,můžeš použít i hnětač chvíli 🙂 .No a pak si rozbalíš Be be a budeš mazat jednu po druhé a lepit k sobě,dělám to naležato na alobalu po 2 balení,namažeš i okolo ze všech stran,tu spodní nemusíš a obsypeš kokosem.Zabalíš pěkně alobalem a necháš min.3 dny hezky v lednici . Pak krájíš na šikmo,hezky to vypadá a je to výborné 🙂 Takhle stačí 🙂 Neboj nic na tom není 🙂

loilla
3. pro 2014

@wisdom Vítám Tě.. 🙂)

wisdom
3. pro 2014

@loilla Dekuju 🙂

wisdom
3. pro 2014

@bublinka74 moc dekuju.Urcite to vyzkousim 🙂

loilla
3. pro 2014

@krtekk Tak na infekce jsem nikdy netrpěla.. 🙂 Masáž si také určitě nadělím, na tu se těším nejvíce.. 🙂 Já z pohybu vždy mohla jen bazén a kolo, takže jsem v tom byla omezená.. Bavily mě běhací pásy a jumping, ale má zmršená nožka mi takovýhle pohyb nedovoluje.. 🙂 Nad těhu cvičení jsem přemýšlela, nicméně na druhou stranu se mi nechce jet kvůli jedné hodině cvíča několik kilometrů.. Ale ještě uvidím.. 🙂