Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

mysackovi
3. pro 2014

@bublinka74
děkuju bublinko :-*
jj teď už snad půjde vše líp...ale teda byl to záhul....děsně mě to ničilo a vyčerpávalo....sice děda bude muset mít péči, ale žije....ještě minulý týden to bylo fakt zlý a teď taková velká změna?..trochu to nechápu...bylo nádherný ho držet za ruku a smát se spolu, povídat si.....třeba bude na vánoce doma 🙂
jinak jsme měla v plánu tenhle týden péct cukroví...ale ňák to nevychází....do neděle plnej program ....ale už mám skoro celý byt uklizený 🙂

bublinka74
3. pro 2014

@mysackovi nooo vidíš šikulko ...to je bájo,tak to by byl krásný dárek vid děda doma 😉

loilla
3. pro 2014

@wisdom No, já doufám, že moje rodina ví co peče... 😀 Ono jak kdo.. ty recepty na vánočku... to je každý uplně jiný.. a pak má amatér jako já vědět, co a jak.. :-/ 😀

mysackovi
3. pro 2014

@bublinka74 to teda...děda s baičkou bydlí s našima....takže jsem s ním vyrůstala...pro mě je děda ten nej chlap na světě...samo že i můj manžel, ale děda byl a je můj anděl strážný..vždy mě chránil 🙂 a letos se s manželem chystáme na vánoce právě k našim...tak jsem mu říkala, že doufám, že tam už taky bude 🙂

wisdom
3. pro 2014

@loilla no to jo.Ja jich vyzkousela snad milion a pak jsem dostala recept od tchyne.Snad stolety recept 🙂 nakonec ho chtela i moje mamka 🙂 Ale ono zalezi i na mouce.Proste co vanocka,to original 😀 tak dej vedet,jak vysla.Vypada dobre 🙂 zlutoucka 🙂

majkylove
autor
3. pro 2014

@loilla nádhera,pak chci foto upečené 🙂 a popis chuti jestli je suchá,křupavá,nebo vláčná atd 😀 a to se ti vleze do trouby s těma špejlema jako? 😀
@mysackovi tak to je supééér!přeju ať to jde jen líp a u stromečku už je s váma doma 😵

majkylove
autor
3. pro 2014

@terezapetrova moooc držím palce na zítřejší kontrolu a očekávám okamžité dobré zprávy! 🙂

loilla
3. pro 2014

@wisdom No já si vybrala ozkoušený recept, podle internetu nic nedělám.. 🙂 Teď jsem jukla do trouby a vypadá pěkně.. 🙂 Hlavně jí nemsím spálit, na to já jsem expert.. 😀

loilla
3. pro 2014

@majkylove Vyfotím, vyfotím.. 😀 Jsem je přistřihla, než sem jí tam šoupla.. 😀

wisdom
3. pro 2014

@loilla ja to taky spalim.Vzdycky ten vrsek.Pak to zachranju,ze rychle na to strkam alobal 🙂

loilla
3. pro 2014

Jak poznám, že je hotová? Klasicky, že se těsto nelepí na špejli? Peče se normo hoďku, nejdříve na 220, pak na 150, pak na 100, ale my máme fofr troubu, takže tam máme vždy vše rychleji, proto se tím nemůžu řídit.. 😀

loilla
3. pro 2014

@wisdom Alobal? To slyším prvně? Jak to zachrání.. to by bylo něco pro mě.. 😀

loilla
3. pro 2014
loilla
3. pro 2014

@majkylove Na vrchu křupaváá, vevnitř krásně měkoučká a sladká 🙂

majkylove
autor
3. pro 2014

@loilla mňááám,no vypadá božsky!!! budeš něco mrněti balit pod stromeček?a půjdeš na 3D nebo 4D utz?

bublinka74
4. pro 2014

@loilla jůůůůůůůůůů ta je krásná ,hmmmmm šikulka vidíš 😉

majkylove
autor
4. pro 2014

@loilla je vláčná i dnes?se vyptávám,ale babička peče a bohužel se dá jen když je čerstvě vytažená,pak je hrozně suchá a to přitom babča je nějaká pekařka tak nevím proč.Já bych potřebovala vláčnější jak z obchodu 🙂

majkylove
autor
4. pro 2014

@terezapetrova halooooo,tak coo? 🙂
@karlos12 kde se zase flákáš? 🙂

terezapetrova
4. pro 2014

@majkylove Misi, jsi proste zlata, diky za všechny vzkazy 🙂 a to srdicko mam taky urco od Tebe? 🙂 takze Mysi a ostatní holcicky 🙂 dnesni kontrola 7+6, vse ok a srdiicko pekne tluce 🙂 za 14 dni dostanu legitku 🙂

majkylove
autor
4. pro 2014

@terezapetrova juhůůůůů,supééér!to byla krása co?máš fotečku? 😅

l_baruska
4. pro 2014

tak ženy 🙂, netrpělivě vyhlížím zítřejší MS, utrogestan i clostil jsem dobrala, teď bude měsíc bez léků, ani netušíte jak se těším, že mi bude dobře... A v lednu půjde muž na spermio, a pak se uvidí, zda ještě jednou utrogestan s clostilem, nebo už nás paní doktorka předá do centra asistované reprodukce... Nebo to stihnem a do nového roku už budu vstupovat 2v1. 😉

l_baruska
4. pro 2014

@loilla je nádherná, vánočku jsem nikdy nepekla, dostávám půlku od mamky, a ta má výbornou... včera jsem upekla první cukroví na Vánoce, teď už to jen nazdobit 🙂

terezapetrova
4. pro 2014

@majkylove dekujuu 🙂 mysi fotečku zatím nee mozna z velkého screeningu, ten bych mela mit asi za 2 tydny a za tyden ta genetika tak uvidíme 😉

l_baruska
4. pro 2014

@terezapetrova nádhera, a velká gratulace

terezapetrova
4. pro 2014

@l_baruska dekuju moc 🙂

loilla
4. pro 2014

@majkylove Jojo, je dobroučká i dneska.. 🙂 Suchá není vůbec! .)

loilla
4. pro 2014

@majkylove Já myslím, že mrně toho dostane dost od ostatních, takže my nic kupovat nebudeme.. 🙂 Možná zase koupím jen nějaké oblečení do výbavičky - už je mám konečně kam ukrýt před chlupy naší kočičí princezny.. 😀 Na 3D ne, ale na 4D půjdu, to už mám dohodlé.. 🙂

loilla
4. pro 2014

@bublinka74 Hlavně, že i dobře chutná.. 😀

loilla
4. pro 2014

@l_baruska Já jí taky nikdy nedělala, ale tenhle rok to mám vše nějak jinak.. 😀 Jé, to závidím! Já se do toho taky musím dokopat.. :-/ 😀

loilla
4. pro 2014

@terezapetrova Jůůů!! Největší gratulacéé!!! 🙂