Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

pajule88
5. pro 2014

@loilla Díky za přivítání 🙂
@wisdom Ahoj 🙂 To je krásný, tak budu moc držet palečky, aby se co nejdřív zadařilo 😉

majkylove
autor
5. pro 2014

@bublinka74 děkuju 🙂 áále,ty už to máš zmáklý,bys to dala levou zadní hele 😀

bublinka74
5. pro 2014

@karlos12 ajoooj kočičko,co ten negativní přístup ke všemu 😲 chceš na holou,tam dojedu 😉 dovča ti pomůže určitě 🙂

bublinka74
5. pro 2014

@majkylove co jsem jako rodící automat či co 😀 😀

loilla
5. pro 2014

@majkylove Nevěřím! 🙂

wisdom
5. pro 2014

@pajule88 No ja ti preji samozrejme to stejne 🙂 Ja si naordinovala po tech hormonech kontryhelovy caj,tak uvidime,jak se tobude vyvijet 🙂

bublinka74
5. pro 2014

@majkylove koukám že to máme stejné,mne miláček připravil včera mikuláše když přijel z odpolky,strčil mi pod deku krásné srdce perníkové a voňavku ,nic neřekl,najedl se a chvíli si povídali v kuchyni a pak půjdem si hajnout vid,říkám jasné ...tak jsem šla že hupsnu do postele a on nééééé a já co jé 😲 a miláček neskákej musíš pomalu a já zírala když odkryla deku 😉 😉 ,já mu tedy dnes koupila dvoje boxerky ..trenky a čokošku 😀 😀

majkylove
autor
5. pro 2014

@loilla noo to věř 🙂 manža si ze mě dělá srandu že mi na doma vyrobí pytel na hlavu 😀 a včera sem byla na kosmetice a kosmetička mi sama říkala,téda tobě ty hormony ale dávají a že se mi i úplně změnil obličej 🙂

majkylove
autor
5. pro 2014

@bublinka74 že jsou takový překvápka ale nejkrásnější,já to úplně miluju,víc jak vánoce,narozky a tak,prostě nečekaný dárky 🙂

loilla
5. pro 2014

@majkylove Určitě to není hrozný jak říkáš! 🙂 Já teda musím zaklepat... ksicht nic, ale záda... to je minový pole 😀

pajule88
5. pro 2014

@wisdom Taky jsem ho začala pít. 11 let jsem brala HA a měla jsem hrozně rozházený cyklus. Tak uvidíme, jestli se mi trochu srovná. Prý to docela pomáhá. A v lékárně mi ještě doporučili Superfolin 1. Zatím se snažíme krátce a já teprve teď začínám pořádně vnímat své tělo.

majkylove
autor
5. pro 2014

@loilla já to mám jedním vrzem aj ze zádama 😀

a já taky teď dostala plnou tašku mikuláše,jůůů,já se stejně neunesu 😀

wisdom
5. pro 2014

@pajule88 tak to muzu rict,ze jsme na tom vlastne stejne.Ja ji brala asi 12 let.A vy se snazite o prvni?A pred HA jsi mela cyklus pravidelny?Ja slysela chvalu jeste na bylinkove kapky Gynex

bublinka74
5. pro 2014

@majkylove noo to je pravda 😉 ,hele kočko jak jsem fotila ten ovu test ,tak druhý den byla už slabá čárka a dnes nic ,tak jsem zvědavá 🙂

loilla
5. pro 2014

@majkylove Co bys pro mimíse neudělala... 🙂

majkylove
autor
5. pro 2014

@bublinka74 no to já taky,hlavně co ti řeknou u dr 🙂

bublinka74
5. pro 2014

@majkylove tj tam to vlastně pozná 🙂

bjoucik.15
5. pro 2014

@chilli009 jsem dnes 19DC... Ale dneska jsem ovu test nestihla udělat, uvidíme zítra...

pajule88
6. pro 2014

@wisdom Jj, snažíme se o první. Nikdy jsem cyklus neměla pravidelný, to mě právě štve. Díky HA se mi krásně srovnal, ale teď...minulý měsíc při menstruaci děsné bolesti. Teď piju kontryhel a bolesti skoro žádné. Tak nevím, jestli si to jenom nenamlouvám, nebo jestli to vážně tak funguje.
Vy se také snažíte o první?

wisdom
6. pro 2014

@pajule88 taky se snazime o prvni 🙂 a uz se strasne tesim,ale nechci na to moc myslet 🙂 .Ja mela MS pravidelnou.Doktor rikal,ze by to melo nabehnout zpatky.Tak uvidime.Dystak jeste jukni na ty kapky Gynex.Spousty holkam MS srovnalo.A klidne u toho muzes pit i kontryhel,

pajule88
6. pro 2014

Uvidíme, jak se zadaří tento měsíc. Nechci být jedna z těch, co panikaří, když se dva měsíce mimčo nepovede. Každopádně moc děkuju za tip 😉

wisdom
6. pro 2014

@pajule88 no to je jasny.Hrotit to hned na zacatku nema zadny vyznam.Chce to hlavne v klidu 🙂

martinalinda
6. pro 2014

@bublinka74 ahoj kočko, no litam porad nekde, nemam ani cas sem zajit, v praci to nestiham a doma pak dorrazim utahana a tak ani pc po celem dni, kdy na nem delam, ani nezapinam. Tak preji at se vse v pondeli vydari, ja dostala ted ve ct zase injekci, cekala jsem to, a ted bychom uz nasadili ty hormony, od 16DC do 25DC, tak uvidim zda se to spravi, ale nejak jsem ted porad takova podrazdena, mozna je to i tou injekci...

martinalinda
6. pro 2014

@loilla Ahojky, to je fakt, ze se vetsinou zadari az kdyz to necekas a uplne to vzdas, ja na to ted moc myslenky nemam, takze se zabavuju jinym, a stejne ted po te injekci budu cekat na ms a pak snad vse bude ok, no je jasny ze do vanoc by to byl zazrak, abych v lednu nasla //, tak uvidime co bude, nejhorsi je videt ty tehotne vsude kolem me, ne jako tady na konikovi, ale venku , na chodniku a pak jeste s kocarama, uz si rikam ze by se konecne mohlo zadarit i nam, muj se porad pta a zacal dokonce brat vitaminy, pry se sprchuje i studenejsi vodou (pre kvuli spermikum 🙂), no zalezi mu na tom, aby byl taky ok a prispel k tomu, ale myslim ze problem je u me nepravidelne ms..

loilla
6. pro 2014

@martinalinda Jo, to chápu, že to není asi úplně příjemný, ale musíš si říkat, že se určitě zadaří a hotovo. A víc to asi neřešit.. I když těm, co se to povedlo se to říká, já vím. Ale já třeba taky vysadila a řekla si "do roka" a úplně jsem to vypustila a ejhle, za dva měsíce sem otěhotněla a věřím, že to bylo hlavně díky tomu, že jsem na to vůbec nemyslela. Ber to s úsměvem, miminko si k Vám určitě najde cestu!!! 🙂 A je moc hezký, jak k tomu přistupuje Tvá polovička! 🙂

chilli009
6. pro 2014

@martinalinda Ahojky kočko, rok 2015 bude určitě pro Tebe ten plodný a miminko bude 😵 . Tělo se taky srovná a vše půjde snáz, bohužel občas to dá nejdřív pěkně zabrat, ale pak to stojí za to 🙂 . Co Ti nasadili od toho 16DC ? Utrogestan nebo Duphaston ? Já budu nasazovat Duphaston po ovulaci a doufat, že se zadaří 🙂

chilli009
6. pro 2014

@bjoucik.15 třeba budeš mít ovulaci taky až kolem toho 20DC jako já 🙂

bjoucik.15
6. pro 2014

@chilli009 no dnes 20DC a ovu test negativní... Tak uvidíme dál. Holt si je budu dělat dokud to nedostanu.... Taky na nějaké tulení moc není čas :( takže to nevidím tento cyklus dobře....

majkylove
autor
7. pro 2014

@loilla ähojky,jakpak se máme dneska?já teď lezu z postele 🙂 manža mi donesl mega snídani do postele,pustili sme si vánoční film,no víc takových dopolední by to chtělo 🙂

loilla
7. pro 2014

@majkylove Ahoooj! 🙂 No dnes už dobrý, ale včera jsem myslela, že se půjdu někam zahrabat - ráno pálení v krku, bolest hlavy, tak jsem až do 18hod ležela v posteli a nevylezla. Potom drahý odjel do práce, mě bylo lépe, tak že jdu dělat cukroví a od něj jsem neustále odbíhala na záchod - mimísovi asi něco nesedlo, tak to muselo pořádně pryč.. a usla jsem kolem 5hodiny ranní - takže včerejšek paráda! 🙂 Dnes už naštěstí pohoda... taky jsem před chvíli vylezla z postele a chystám se k mým rodičům.. 🙂 To je manža mooc hodnej!!! 🙂 A věřím, že by se Ti to takhle líbilo třeba denodenně.. 😀