Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

majkylove
autor
14. pro 2014

@bublinka74 sakryšeee 😀 moje kamarádka si takhle přesně před rokem dělala těhu test 24.12. a dnes je tu s náma 4-měsíční princezna 🙂

bublinka74
14. pro 2014

@loilla :D a víte jak je mi fajn holky fakt,nešpiním nic mi není,nebolí ...jako to tělo by bylo jiné prostě paráda jako za mlada 😀 😀

bublinka74
14. pro 2014

@majkylove fááákt hezký .....dáreček na vánoce to říkám pořád uvidíš 😀 to neztihnu koupit dudlík ani lahev miláčkovi 😀 😀

loilla
14. pro 2014

@bublinka74 Jak "jako za mlada"? Seš furt mladáááá! .-))))

bublinka74
14. pro 2014

@loilla nooo kočko byla jsem divná před operací víš,pořád nějaký návaly,špinění a tak,po operaci dobrý dva měsíce,pak se to neudrželo a až do ted otrava špinění uprostřed cyklu,dlouhé rozházené nepravidelné cykly a nyní druhý měsíc to bylo o.k ...asi to chtělo čas to tělo,přeci jen to byl velký zákrok ...ale nechci se moc radovat ,ale i tak Vám mooooc děkuju holky moje prdelatý 😀 😀

majkylove
autor
14. pro 2014

@bublinka74 ale stihneš,však na štědrej den je všude ještě otevřeno 🙂

loilla
14. pro 2014

@bublinka74 My se teda budeme zatím radovat za Tebe.. a 22. s Tebou 🙂

bublinka74
14. pro 2014

@majkylove noo už vidím jak poběžím od řízků a salátů do krámu 😀 😀

bublinka74
14. pro 2014

@majkylove a co bývá před ovu ..holka nebo kluk ?? Mám v čínském podle věku a měsíce holka 😀 😀 ikdyž na to nevěřím 🙂

majkylove
autor
14. pro 2014

@bublinka74 já myslím že mile ráda poběžíš 😀 a před ovu by měla být holka myslím,toš to sem zvědavá 🙂

bublinka74
14. pro 2014

@majkylove jasné poběžím 2km v zástěře a teplákách a čepici 😀 😀 😀

janajens
14. pro 2014

@bublinka74 no uvidis trebaa to klaplo u me dnes sesty den myslela jsem ze krvacim ale je to ruzove spineni taj snad se to nerozjede jen kdyz jdu na wc sw utrit jinak zatim nic 😉

majkylove
autor
14. pro 2014

@bublinka74 tak si to kup dopředu,však když ne teď tak příště už se to hodit bude 😅

bublinka74
14. pro 2014

@majkylove noo nevím tak možná bryndák a dudlík noooo 😀 😀

bublinka74
14. pro 2014

@janajens nechám se překvapit,ale děkuji 😉 ,držím palce třeba nedorazí 😉

janajens
14. pro 2014

@bublinka74 no uvidime dneska jsem myslela odpoledne ze jo ale zatim nic urcite dam vedet

bublinka74
14. pro 2014

Hooolky kde mají něco hezkého na mimiska

majkylove
autor
14. pro 2014

@bublinka74 za mě prostě určitě tesco,to je top 🙂 a pak HM a CA

bublinka74
14. pro 2014

@majkylove tak to jistí tesco,jinam to časově nestíhám 🙂

loilla
14. pro 2014

@bublinka74 Taky hlasuji pro Tesco - F&F 🙂))

bublinka74
14. pro 2014

@loilla jasné tak jooo ....si tam po práci do pátku nějak zajedu 🙂 pak Vám hodím foto 😀

bjoucik.15
14. pro 2014

@bublinka74 tak to chci vidět...dej vědět až poběžíš v zástěře a čepici 😀
@loilla a aby jste se nehádaly, tak 20 už bude krásný duch na testíku 😉
a na mimíska já nakupuju v lidlu, máme snad celej šatník z lidlu a třeba bodyčka s námi rostla 🙂 jinak je fajn Kik textil a F&F 🙂

loilla
14. pro 2014

@bjoucik.15 To beru!!! 🙂)) Jé, tak Lidl mě vůbec nenapadl, že tam by něco měli... To se budu muset podívat 🙂 Kik má také hezké věci, ale některé předražené - furt to beru tak, že je to na chvíli.. A v F&F vždy chytnu něco ve slevě, takže máme pak třeba za 200,- 5 věcí.. 🙂

bjoucik.15
14. pro 2014

@loilla v lidlu musíš chytit akci... často to bývá v pondělí a ve čtvrtek 🙂

bublinka74
15. pro 2014

Htooooolky ,jste to vymyslely za mne jooo :D super ,kdy bude duch a že jsem těhotná ,supééééééééér kdyby to tak šlo že 😉 ,ale já se neraduji ještě 😉 ,mám toho tolik za sebou,že moje tělo si umí dobře hrát to joo 😕 ,ale říkám si něco v děloze bylo,myom ani nic jiného oškliv,prý néé,nešpiním tak trošičku doufám nooo 🙂 a děkuji holky

sleepers
15. pro 2014

Poslusne hlasim, ze ovulace vcera probehla. Stejne tak snazeni v patek a vcera a ted uz budeme jen cekat. Dostat to mam 29.12., tak by bylo fajn, kdyby se duch ukazal treba 5 dni predem a hned bych mela krasny darecek.
@bublinka74 mam takovy dojem, ze by jsme mely spolecny termin srpen/zari

bublinka74
15. pro 2014

@sleepers držím palečky 🙂 jj já koukala ,super 28.8 .2015 🙂 ty asi určo o něco déle ,nooo jsem na nás zvědavá 😀

bublinka74
15. pro 2014

@sleepers už tady taky válčíme dlouho cooo tak snad 😉 ty bys měla novoroční dáreček 😉 taky krásný 🙂

bublinka74
15. pro 2014

@sleepers jak řekla mudr,na utz ....děj se vůle boží nyní 😉 bratr vždycky říkal,dítě je dar od boha a fakt měl pravdu 🙂 a když to teď řekla doktorka,tak nějak jsem se na ní podívala a říkám ,to říkal i můj bratr vždy 🙂

majkylove
autor
15. pro 2014

@sleepers
@bublinka74 holky já vám tááák držím palce!!! 😅