Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

chilli009
31. pro 2014

@loilla
@martinalinda
@sleepers
@mysackovi
@majkylove
@bublinka74
@janajens
@bjoucik.15
@terezapetrova
Do nového roku Vám kočky přeji oceán zdraví, moře lásky, řeku štěstí, potok radosti a jen pramínek všedních starostí! Těhulkám spokojená miminka a snažilkám brzké těhotenství 🙂 .

terezapetrova
31. pro 2014

@bublinka74 Hleny ted nee, spis takovéj suchéj dráždivej , v lékárně nám ještě doporučili Robitusin (nevim ted přesně jak se to píse) tak uvidíme nu, jinak pije dost, s tim nikdy nemel problém 🙂

terezapetrova
31. pro 2014

@janajens děkujeme moc, Tobe přejeme už jen krátké čekání na mimiska 🙂

terezapetrova
31. pro 2014

@chilli009 dekuji moc, Tobe též vše nejlepsi v novém roce 🙂

terezapetrova
31. pro 2014

@mysackovi moc me ti mrzí s dědečkem, přeju ať to brzy v srdíčko boli aspoň o trošičku mene

danuse90
31. pro 2014

Prave me sestry miminko v brisku(termin za 18 dni) pekne drcal do ruky, tak snad je to nakopnuti pro me, ze se konecne zadari 🙂 Preji Vam Vsem, snazilkam a novopecenym tehulkam VSE nej do Noveho roku ;)

bjoucik.15
1. led 2015

@martinalinda zjistěno přímo na konci roku 🙂

sleepers
1. led 2015

Tak taťka už ví, že v září přiletí čáp. Tekly slzy na obouch stranách a oba se moc těšíme 🙂

A aby těch emocí nebylo málo, byla jsem požádana o ruku 🙂

bjoucik.15
1. led 2015

@sleepers no páni, moc gratuluju 🙂 to muselo být super,překvápko na obouch stranách 🙂

bublinka74
1. led 2015

@sleepers krásný gratuluji ..... 🙂 kdy bude termín ....jako já 😀

bublinka74
1. led 2015

Holky koukám Vy jste tu byly tak brzy na Nový Rok 🙂 paráda ...jak na Nový Rok tak po celý 🙂

bublinka74
1. led 2015

@bjoucik.15 co kočko už se vše uklidnilo ?? Doufám,že ano 😉

88martina88
1. led 2015

Ahoj holky. Stastny novy rok 2015. Vsem snazilkam preju co nejdriv // a nam tehulkam preji krasne a zdrave miminka. 😉

majkylove
autor
1. led 2015

@sleepers jůůů no to je nádhera!chci nějaký foto 😀 a necháte to až po mimi,nebo jak? 🙂

sleepers
1. led 2015

@bjoucik.15
@bublinka74
@majkylove
holky dekuju vam moc. Preju vam zazivat ten pocit stesti, ktery mam ted ja.
Musim rict, ze to vsechno bylo nacasovany uplne dokonale. 🙂
Svatbu nechame asi az po miminku a to hlavne z fin.duvodu, a budeme mit alespon krasnou druzicku nebo druzbu.
@majkylove pridavam foto

majkylove
autor
1. led 2015

@sleepers nádhera,moc krásnej prstýnek 🙂 a svatbu až po mimi schvaluju,to si aspoň pořádně užijete.a ten pocit štěstí znám,manžel mi tenkrát nachystal tu nejkrásnější žádost o ruku,no byla jsem úplně na měkko a strašně ráda na to vzpomínám,hlavně to bylo úplně nečekaný,takže jeden z nejsilnějších zážitků zatím v životě 😅

bublinka74
1. led 2015

@sleepers jasné to ju ...my máme termín v srpnu,ale kdybych otěhotněla náhodou ..necháme to taky až po narození a tak uvidíme 🙂 krásný moooc

mysackovi
1. led 2015

@sleepers
@martinalinda děkuju holky....
jj ms si dělá asi co chce...tak uvidíme jestli teď v lednu přijde sama

mysackovi
1. led 2015

@terezapetrova děkuju

kelbiska
1. led 2015

Ahoj, tak já se taky pokouším. už je to nějakou dobu .. mám problém s ovulací .. a tento mesíc jsem první cyklus brala duphaston.. ted čekám na MS.. Měla by přijít zítra cca.. a bohužel si myslím, že i přijde.. tak držte palce.

martinalinda
1. led 2015

@bjoucik.15 no to teda verim, takove pekne zjisteni na konci roku, tak se nekomu zadarilo, ja mam zatim takove divne tlaky v brise, urcite byla ovu v prosinci, ke konci takze uvidime co bude v lednu 🙂 Uz chci taky mimi 🙂 tak moc gratuluju, v pondeli to potrdis u dr, ze?

@sleepers tak to je super, ze to uz vi, a slzy jsou pochopitelne, je to nadhera pro oba dva, no a ted uz jen ta svatba, myslela jsem si prave ze uz si vdana, tak ted to budete mit najednou 🙂 a mimi driv a pak svatba schvaluju, vim jak je to financne narocne. My s manzou to meli sice naopak, proto ted uz se na to mimi vic tesime a chceme ho. Ale je pravda ze ten krasny pocit pozadani o ruku je nadherny a nepopsatelny, ja to zazila predloni na vanoce, hned rano po stedrem dni jsem byla pozadana, nejhezci darek 🙂 takze plne schvaluji, nacasoval si to spravne, chlapec jeden 🙂

loilla
1. led 2015

@sleepers Dvojnásobná gratulace!!! 🙂) Líp jsi do toho nového roku vykročit nemohla, viď? 🙂

loilla
1. led 2015

Jinak já začala ten nový rok zase nějakým moribundusem.. Už třetí den se potím v posteli, piju čaje a jednou za den si vezmu Paralen. Dnes se poprvé za ty dny cítím lépe, tak doufám, že to přejde a zítra už budu fit.. Nesnáším být nemocná.. ☹

sleepers
1. led 2015

Holky, nez bych vas tu vsechny oznacila, tak tu driv vyrostu. Kazdopadne vsem vam strasne moc, moc, moc dekuju.
Snazilkam preju brzke nalezeni // a tehulkam zdrava a spokojena miminka.

Jste nejlepsi 🙂

bjoucik.15
1. led 2015

@sleepers je nádhernej 🙂 Stejně na svatbě budou mimiko hlídat ostatní 😀 vím z vlastní zkušenosti 😉 Ale tedy je to jak z pohádky 🙂

@martinalinda no nečekala jsem to, fakt ne... a dokonce čárka na testu sílí, takže snad to bude v poho.... K dr se musím nejdřív objednat,ale zavolám hned ráno a budu trvat na tom, ať mě vezmou!

marketat
2. led 2015

@bjoucik.15 Gratuluju a přeju, ať čárka jen sílí 🙂

@sleepers To jsou krásné zprávy. K zásnubám i // gratuluju, to je krásné zakončení roku.

@mysackovi Alespoň se dědeček už netrápí. A teď nad vámi bude držet ochranou ruku, aby za vámi brzy přišlo malé překvapení.

marketat
2. led 2015

Dobré ráno holky v roce 2015 🙂 Tak jsem po pár dnech na internetu a nestíhám dočítat, co všechno se tu stalo 🙂 Vypadá to hlavně na dobré zprávy, to jsem ráda. Snad bude pro nás všechny tenhle rok jen a jen dobrý. Jak jste oslavily Silvestr? My jsme o půlnoci vyrazili se sáňkama na kopec nad vesnicí, koukali jsme dolů na ohňostroj a pak chvíli sáňkovali. 🙂 No prostě jasní budoucí rodiče 😀

bjoucik.15
2. led 2015

@marketat no my jsme hráli 24hod hru Česko a České filmy... bylo to super 😀

bjoucik.15
2. led 2015

Ahoj holky.... Tak bohužel návštěva Dr. nebyla tak dobrá ☹ Na UTZ nic nebylo vidět. Myslí si, že je to mimiděložní, nebo tam je jiný problém :( Vzali mi krev a uvidíme, prý je sliznice docela nízko ☹ V pondělí si volám na výsledky a v pátek jdu na kontrolu... Takže jsem zvědavá. Mám si hlídat píchání v bocích či silné krvácení ☹

loilla
2. led 2015

@majkylove velebřicho.. 😀