Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bjoucik.15
3. led 2015

@sleepers ten spodní je podle mě o trochu silnější 😉 Tak budeme do pondělí doufat spolu, ju? Taky čekám na HCg, ale na emiminu mě vystrašily,že je to problém v těhotenství, že při tak silných duchách na testu by už něco mělo být na UTZ vidět ☹ že je to starší těhotenství,ale něco se stalo ☹ ☹

sleepers
3. led 2015

@bjoucik.15 ty máš přesně pravý opak, viď? Silný test a na UZ nic?

bjoucik.15
3. led 2015

@martinalinda nj, ta opěrka na chopperu je skvělá 🙂 ale neměli jsme jí na první mašině a já klouzala dolů... fakt jsem se bála pohnout, abych neslítla a jízda na Šumavu mi stačila 😀 Nám v garáži momentálně stojí 3 mašiny 🙂 je sranda, jak lidi co chodí okolo se zastaví a vrátí, aby se podívali znovu 🙂

bjoucik.15
3. led 2015

@sleepers mám duchy,které jdou vidět na jedněch testech a na digi 1-2tt, a na UTZ nejde nic vidět.... jo přesně tak...

bjoucik.15
3. led 2015

@sleepers tyhle jsou z 31.12.... Pokud byla další ovu toho 20.12 je to 12DPO, ale je to jen předpoklad... ta MS se mi nespustila, kdy měla 17.12.... Ale dle kámošky, se mi to právě překrylo s otěhotněním, a tak se mi posunula ještě dál a spustila jen na půl dne,ale zahnízdění to ukončilo.... Ale spíše mě chtěla uklidnit....

sleepers
3. led 2015

@bjoucik.15 ty si otěhotněla tedy před kolika dny? Už minulý cyklus, rozumím tomu dobře?
Já mám na digi taky 1-2 a čekala bych víc. SNad to poroste, jak má.
Držím ti strašně moc palce, ať je miminko v pořádku.

sleepers
3. led 2015

@bjoucik.15 No vidíš, já 31.12.takový čárky vůbec neměla, spíš daleko slabší.

bjoucik.15
3. led 2015

@sleepers no dá se říct že jeden cyklus jsem měla 2x ovu... jednou 22DC a podruhé až 40Dc... je to divný, já vím,..... otázka je, zda by 12DPO byly takový dušíci, nebo ještě slabší.... prostě mi holky daly jasně najevo, že to je špatný, a že se to neudrželo a že je tam něco špatně.... naprosto pravý opak, než tady... 😢 ☹

sleepers
3. led 2015

@bjoucik.15 Bude dobře. V pondělí budeme obě vědět, že je vše tak, jak má být. Ono fakt nemá cenu si nad tím lámat hlavu, protože tělo stejně rozhodne za nás.
Obě víme, že miminko chceme a ono to ví a cítí to. Takže to prostě nesmíme vzdávat.

majkylove
autor
3. led 2015

@bjoucik.15 mrkni ke mě do blogu jaký sem měla testy já,12DPO pořád ještě ducha 😉

bjoucik.15
3. led 2015

@sleepers ty jsi aspoň 5tt a na utz jde něco vidět.... u mě ne! ale určo držím palečky,aby to bylo v pořádku a HCg rorstlo aspoň u tebe 🙂

bjoucik.15
3. led 2015

@majkylove mám jako ty 25.9, to jsi byla kolik??

majkylove
autor
3. led 2015

@bjoucik.15 to jsem měla den po vynechané ms,nějakej cca 16DPO

sleepers
3. led 2015

@bjoucik.15 já na uz ještě nebyla. A 12 DC jsem rozhodně takový výrazný // jako ty neměla. Takže uvidíš, že to bud dobrý

sleepers
3. led 2015

Holky, může u mě být to nižší hcg i tím, že mám kratčí cyklus, tj.27 dní a ovulace 13.-14.dc???? Dnes jsem 6.den meškání MS

bjoucik.15
3. led 2015

@majkylove no tak to by šlo....snad 😒

@sleepers hele sestra měla duchy na testu až do 7tt jediné co, tak jí ukázal ten digi 2+ a 3+ a má ročního chlapečka 🙂

ruze36
3. led 2015

Dobrý den, mám prozbičku,měla jsem měsíc zzpoždění, šla jsem si pro vyvlávačku, kdybych to nedostala mám přijít na kontrolu..Po 6 dnech jsem MS dostala trvala mi měsíc..před 5dny jsme měli poslední nechráněný stik a zničeho nic se ustálila...Celí měsíc bila tmavá silna bolestivá, natékala mi prsa a sloustla jsem, obrácené spaní a pořád chut se milovat..Včera sem si všimla že MS se změnila na tmavě červenou až tmavě hnědou a nic?? ☹ A na jednou slizovitou červenou,jeto krev ale v slizkém obalu nevíte co bito mohlo bít??CHceme miminko ale přítel má rozedmu plic tak nevím zda panikařit a zda je to špatně a nebo dobře..Podbříšek mám bolaví a prsa velká pevná..Atloustnu??,Což umě není normální...Poradíte prosím budu ráda...

bjoucik.15
3. led 2015

holky pomoooc....já idiot si čtu o mimoděložním těhu.... bojím bojím ☹ ☹ ☹

loilla
3. led 2015

Dobré odpoledne, holčičky! 🙂))
@marketat Já si myslím, že kdyby se to naplánovalo, že by se to určitě dalo nějak spojit, co? Chce to jen pořádně vymyslet! 🙂)
@sleepers Když jsi z Phy, tak by ses taky mohla připojit, kdybys chtěla! 🙂) Jinak - já bych řekla, že spodní je o chlup tmavší. A být Tebou, už se tím do pondělka nezabývám. Akorát si zbytečně zatěžuješ hlavu. Uvidíš, že bude vše v pořádku!!! 🙂
@bjoucik.15 ProsímTě, na takový čtení se vyprdni!!!! Akorát se zbytečně stresuješ, bojíš se a přenášíš to na miminko! Takovýhle věci by si každá těhulka měla zakázat! Pak se spíš stane nějaká blbost - stres dělá strašně moc. Užívej si, říkej si, že je vše v pohodě a ono to tak bude!!! 🙂

bjoucik.15
3. led 2015

@loilla kdyby ale aspoň byl vidět gestační váček na UTZ tak jsem v klidu,ale 2UTZ za den, jeden u Apolináře protekční a nic nikde!! A ještě sliznice na 5mm, to je sakra málo... :( a vypadá to na polovinu MS cyklu... Tak sakra, co to znamená?? proč mám tedy pozitivní těhu testy? I hodně ranné těhu už by aspoň byla větší sliznice,ne?

sleepers
3. led 2015

Nestresuju se. Vím, že to bude dobrý.
Naopak vybírám věci po našeho drobka aby věděl ,jak moc se na něj doma těšíme 🙂

loilla
3. led 2015

@bjoucik.15 Já byla na prvním UTZ až v 7. týdnu, takže co má/nemám být dříve nemůžu říci.. 🙂

loilla
3. led 2015

@sleepers To je dobře, jen vybírej!!! 🙂

bjoucik.15
3. led 2015

@loilla já u malé taky, už tlouklo i srdíčko.... tohle je hrozný... 😒 hlavně když vím,že existuje i něco jako mimoděložní apod. kdybych aspoň nekrvácela a nešpinila bylo by to fajn, nešla bych tam tak brzo!

bjoucik.15
3. led 2015

@sleepers a co vybíráš?

loilla
3. led 2015

@bjoucik.15 Já vím a chápu Tě... Ale nezbývá než počkat. Kdy jdeš znovu?

bjoucik.15
3. led 2015

@loilla až příští pátek 😒 ale až tady budu mít dcerku asi se zabavím a nebudu na to tolik myslet... Teď se kontroluju zda mě někde nepíchá nebo mě někde nebolí.... nj nudím se a ležím tak je to na palici... v pondělí si volám jen na výsledky a modlím se aby byly pod 1000! A taky si volám na výsledky cytologie z motola kvůli změnám na čípku, tak se taky modlím aby to bylo v pořádku... 😔

Včera jsme se s manželem dohodli, že když se to povede a bude vše OK a budeme mít kluka bude to Honza po něm... ikdyž jsem byla zásadně proti 🙂

78marcela
3. led 2015

@bjoucik.15
Omlouvám se, že sem lezu, ale zaujalo mě to. Na utz jde něco vidět až od hodnoty hcg kolem 1500 a tu asi podle testu ještě nemáš, pokud jsi otěhotněla kolem 20.12. Spíš ta sliznice je nízká, to je blbé. Zkusila sis nabrat hcg? Na tvém místě bych to udelala a za dva dny zopakovala. Aby to bylo považováno za prosperující tehu, musí hodnota vylézt minimálně o 60% původní hodnoty za 48 hodin. Dá se to změřit určitě v jakékoliv nemocnici jako samoplátce dáš kolem 250kč a máš klid.

78marcela
3. led 2015

@bjoucik.15 aha, teď čtu že si budeš volat, tak už jsi byla. Ale proc až v pondělí? Já věděla výsledky do dvou hodin. Za dva dny odběr zopakuj. Držím pěsti.

bjoucik.15
3. led 2015

@78marcela já vím, že je to blbé.... ☹ v pondělí si mám zavolat, protože mi to odebírali v pátek a přes víkend nepracují.... navíc měli 2hodiny do konce prac. doby, takže bych se jim nedovolala. v pátek jdu znovu, asi to má nějaký smysl,že jdu až v pátek.