Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bublinka74
3. led 2015

@loilla nic sobota :D jste vyměnily dnes utírání prdelí za vysávání nudlí a mlíka jooo 😀 😀 paráda a už si někdy vysávala nudle z nosu 😀 😀

bjoucik.15
3. led 2015

@chilli009 tak to máš super že máš od koho půjčit.... mě by zajímalo, kdybych měla elektrickou, zda bych o mlíko přišla taky...

majkylove
autor
3. led 2015

@bjoucik.15 no volba jo,ale takovouhle recenzi nikdo nenapíše,tak děkuju moc za info,budu se dívat dál,tohle určitě nepotřebuju,děkuju,dívám se taky na ten dorjan a ten taky vypadá velká korba a nebo ještě x-lander,o těch něco víš?

loilla
3. led 2015

@bublinka74 Paní je zase vtipná takhle před půlnocí.. 😀 No jasně.. tahám šušně z nosu dnes a denně, to víš že jo.. 😀 😀 😀

majkylove
autor
3. led 2015

@bjoucik.15 no naši ho mají právě taky,ale už ten úplně starej a prostě jinej vysavač nechci,celej život sem tam s tím dělala,mamka dělá do teď a k nezaplacení,ale myslím si že to na to právě nepůjde,ale to neva,poradím si jinak a hotovo kdyžtak,že jo 🙂

bjoucik.15
3. led 2015

@bublinka74 náhodou je to pohodlný.. sobě... 🙂 Jako jediná z matek tady na koníku v jiné diskuzi, jsem jí zkusila na sobě.. přeci nedám dítěti do nosu něco, co nemám odzkoušený 🙂 a je to fakt pohodička nemusíš smrkat a vytáhne to opravdu rýmu až zezadu.... jen musíš mít regulovatelný vysavač a vysávat na nejnižší výkon.... Manžel si to zapomněl výkon stáhnout a málem se mu vysály i oči 😀

majkylove
autor
3. led 2015

@bublinka74
@loilla 😀 😀

chilli009
3. led 2015

Co se týká kočárku se zdržuji komentářů ☺.

loilla
3. led 2015

@chilli009 Prečo?

chilli009
3. led 2015

@loilla deformace z prace ☺

majkylove
autor
3. led 2015

@chilli009 jen klidně mluv 😉

chilli009
3. led 2015

@majkylove ne vždycky nejdražší kočárek vydrží, polsky kočárky jsou cenove dostupný a vydrží někdy více než kočárek za 30tis, kvalitní kočárky dělají Němci, jinak autosedačky jedině Maxi-cosi a Römer , autosedačky co jsou v setu mají základní atesty a nic moc při nárazu, kdyby něco nevydrží.

majkylove
autor
3. led 2015

@loilla ty máš kterej ten dorjan?a zkoušelas ho třeba sama dát do auta,tý jo to váží 15 kilo,to je mazec 😲 ale má jednu z největších koreb
@chilli009 o těch sedačkách už sem četla a proto chci jen dvojkombinaci a sedačku zvlášť.a jakou ty bys teď vybírala značku kočárku?

bjoucik.15
3. led 2015

@majkylove no ale ten starej forwerk hadici má.. pak na ní přidáváš různé nástavce a dokonce si ho můžeš pověsit na rameno a použít nástavec na prach či žaluzie 🙂

k x-landeru....měla jsem ho já! rok 2008 starší.... korbička žalostně malá. ta fotka malé v kočárku, jak jsem sem dávala,tak leží v x-landeru 🙂 měla jsem XA a to ty novější jsou menší! kolečka se při rychlejší chůzi kmitala, ale to dělá i Camarelo a Dorjan, jakmile se otočí těžiště,tz. nasadí sporťák je to o 100%lepší 🙂 ve sněhu jsem měla sakra problémy projet...má to 4stopy a jednou, když jsem seskakovala schody v MHD dolů se mi zlobilo madlo v kloubu a málem jsem vysypala 5měsíční holku 😖 😠 ještě že tam stál pán a kočár chytal! celé (kvůli hmotnosti) je to v plastech, sice tvrzených,ale stejně. Na dotáhnutí to není jako třeba jiné značky, je to v nýtech - všechno! Kolečka mi dost ucházela,ale mohlo to být stářím. Bouda nedostatečně kryje proti sluníčku a v létě se mi malá pařila o stošest 😠 košík se rve dole, kde je zdvojený a má dementní mechanismus skládání boudičky..musíš zmáčknout knoflíky na straně boudičky a pak to položit dolů - nesmysl,když telefonuješ! Jako sporťák je prostornej,ale nejde úplně do lehu - tak 70°, madlo před prckem je hrozně nahoře - 7měsíční dítko to má v úrovni očí... a nejde do úplného sedu,takový polosed,takže se dítko snaží přitahovat nahoru,ale nejde to bo pásy! nevím jak nové typy,ale starý měli slídu na boudě, která se nedá přikrýt, naprosto k ničemu když svítí slunce... polohování na pásky, začne ti to vadit... musíš zasavit, jednou rukou tahat sedačku nahoru a druhou popotahovat zezadu pásek... Teď mám X-lander Xrun jako sporťák na sport... projede vše, ale není aretační kolečko,ale na pevno... jinak dlouhá sedačka, polohování nožiček, ale jinak nic moc, už bych do nich nešla... ten run už dosluhuje... jo a nenapsala jsem že se mi jednou zabržděnej rozjel z kopce, myslela jsem že zešílím, naštěstí šel naproti pán a kočár chytnul!! jo a nepruží,vůbec! asi tak k x -landerům 😀

chilli009
3. led 2015

@majkylove záleží kolik za kočárek chce kdo dát , jestli 10 / 15 / 20 či 30tis.

chilli009
3. led 2015

@majkylove autosedačku Maxi-cosi Cabriofix a kočárek německý Hartan ☺

bjoucik.15
3. led 2015

@majkylove tím ale neříkám, že je x-lander špatnej.... ale není nejlepší... a chilli má pravdu. Ty drahý kočáry jsou na nic taky! třeba teutoniím bych nevěřila... a není pravda, že čím lehčí, tím lepší - nemám pravdu @chilli009???

bublinka74
3. led 2015

@loilla to víš ...mi to chybělo nooo a po tak náročné sobotě jsem musel 🙂 noo šup strčit hadice do nosu a jedu ...jooo a taky boží st 🙂 str 🙂 kat hadičku do prdele hmmm když 🙂 nebudete moc kakat 😀 😀 😀

bjoucik.15
3. led 2015

@chilli009 já vím, proč chci na druhé Hartana 🙂

bublinka74
3. led 2015

@majkylove :D :D :D

chilli009
3. led 2015

@bjoucik.15 jaky typ? Jj, neměl by byt příliš lehký kvůli stabilitě. Jinak Teutonie má malý sporťák i korbu.

bjoucik.15
3. led 2015

@chilli009 kdepak pracuješ??? je fajn mít tady někoho kdo tomu rozumí 🙂

bjoucik.15
3. led 2015

@chilli009 jsem magor do trojkolek chci Skater s vložnou taškou 🙂

bjoucik.15
3. led 2015

@bublinka74 hadičku ne, trubička se tam strká 🙂 ale stačí mnohdy jen teploměr 🙂

chilli009
3. led 2015

@bjoucik.15 dělala jsem před mateřskou skoro 8 let v obchode s detskym zbožím

chilli009
3. led 2015

@bjoucik.15 vlozna taška kombi je super ta soft je nijaka

bjoucik.15
3. led 2015

@chilli009
@majkylove maxi cosi už jen kvůli tomu, že má nejlepší sed,no spíše ten miminkovský pololeh, nejlepší pásy a mnoho kočárků má na tenhle typ adaptéry 🙂 jo a je jedna z největších,ikdyž jsou i větší,ale těch bych se bála - viz teutonia 🙂

bjoucik.15
3. led 2015

@chilli009 to byl můj sen dělat s dětským zbožím, ale finančně asi nic moc... ale stále je to můj sen... takže mi Hartana Skatera doporučuješ??? jj Combi, mě se ani ta Soft nelíbí 🙂 ale zase je to o penězích, co najdu, najdu...

chilli009
3. led 2015

@bjoucik.15
@majkylove
Cabriofix má v sedačce jaky si klín, který když je miminko větší vyndas a tim sedačku zvetsis . Miminko je krásne kryte a v bezpečí jak pidi, tak i větší.

chilli009
3. led 2015

@bjoucik.15 Hartan doporučuji. Přiznám se tříkolky osobně nemusím, tak těžko radit, ale Hartan je kvalita,tak bych se ho nebála. Nepamatuji si , že by na Hartan byla někdy nejaka reklamace. Jinak financne záleží jakou má kdo pozici v tom obchode ☺