Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

loilla
4. led 2015

@bublinka74 Ježiši, to je strašný!!!! ☹ Hlavně, že je v pořádku!!!!!!

majkylove
autor
4. led 2015

@bublinka74 tak to je mazec!hlavně že je vpořádku,to je nejdůležitější :-***

chilli009
4. led 2015

@bublinka74 co na to říct, snad jen to, že je hlavní, ze je syn v pořádku a na toho debila jednou dojde , ať je líp

bublinka74
4. led 2015

Jooo děkuji,to je pravda ...jsem šťastná,ale děsný pocit holky a ještě o jeho narozeniny ,dali mu nový život vlastně

loilla
4. led 2015

U nás je prostě veselo.. 😀

Po 19hod přijel drahý z práce, venku chumelenice jak blázen, tak že vezme chlupáče vyřádit se ven, jelikož on sníh miluje.. Já říkám - počkej na mě.. já jdu taky, jen se teple obleču.. Vyjdeme ven, sníh lítá všude možně a já začla s raťafákem blbnout.. Tak před ním tak lehce utíkám, utíkám a najednou mi podjely nohy a šup, švihla jsem sebou (žádná rána).. ležím si na zemi, pes přiběhne, skáče po mě.. olizuje mi obličej, já se chrámu na celý kolo..

Pak přijdeme domů a drahý za chvíli: "Maxíku, víš koho Ti ukážu? Hádej! (jakoby mu pes mohl odpovědět😀) a předvádí jak někdo jde, švihne sebou a tlemí se.. A jak tak leží na zemi a dělá si z toho pr***, tak jsem se zvedla a silou si na něj sedla.. (takhle večer, přežraná mám pupek jak blázen a ty kila jsou sakra znát😀) drahý přidušený.. 😀 Tak jsem mu říkala, že z těhotných si nemá dělat srandu.. kor když mají nějaké to kilčo navíc.. Myslím, že je poučen, pěkně lapal po dechu.. 😀

majkylove
autor
4. led 2015

@loilla vy jste taky dvojka 😀 a dávej na sebe bacha sakra matko 😀

majkylove
autor
4. led 2015

@chilli009 nevíš jak si vede roan a ten dorjan?

http://www.mimi-kocarky.cz/cz-detail-102278-koc...

loilla
4. led 2015

@majkylove Tak dlouho jsme hledali, až jsme na sebe zbyli.. 😀 Dávám, bylo neškodný.. jen jsem si trošku narazila pravou půlku.. 😀

bjoucik.15
4. led 2015

@bublinka74 no a mě se ze včerejška na dnešek zdálo o tom, že jsem se vybourala s taťkou.. vzadu v autě byla dcerka a jediné co si pamatuju, že táta někam zahnul a já zařvala a koukla dozadu na malou a pak jsem se probudila... tekly mi slzy po tvářích a tulila jsem se k manželovi... já snad na tohle začnu taky věřit :( Vždycky když se mi něco takového zdá, vždy se pak dovím, že se někomu něco podobného ten den stalo... Třeba se mi zdálo o manželovým kamarádovi, já ho viděla jen párkrát a ten den se vysekal na mašině.... :(

bjoucik.15
4. led 2015

@loilla 😀 co máte za chlupáče??

bjoucik.15
4. led 2015

@majkylove kamarádka měla Lupo a byla s ním strašně spokojená... 🙂 Dorjan je taková střední třída, přečti si diskuze... měla ho sousedka a pěkně jí vrzal a šmajdali jí kolečka, ale bůhví co s ním dělala 😀
ROAN myslíš Maritu?? tu jsem chtěla ale je to obr, s mýma 160cm jsem měla rukojeť u prsou a je těžký 🙂 Jako teď na prvního prcka vybírat kočár vyberu nejdřív klasiku houpací, a pak dobrej sporťák.. jenže na druháska bych se s kočárkem klasikou udřela mít ještě na skejtu nebo za ruku dítko 🙂

bjoucik.15
4. led 2015

@loilla a fakt dávej na sebe pozor.... 😠

bjoucik.15
4. led 2015

@majkylove aha to je novinka.. o něm jsem nikdy neslyšela...

loilla
4. led 2015

@bjoucik.15 směsku 🙂))

když byl majéj a teď.. 😀

majkylove
autor
4. led 2015

@loilla ten je klááááásnééééj 😵 😅

bjoucik.15
4. led 2015

@majkylove jo ale čtu o něm a zádová opěrka 41cm je málo... :(

loilla
4. led 2015

@bjoucik.15 a k tomu máme kočičí princeeeznu 😝

bjoucik.15
4. led 2015

@loilla pěkný psisko..má dobrej kukuč ale ne té poslední foto takový ublížený... že by se mu nelíbil svetr?? 🙂

bjoucik.15
4. led 2015

@loilla dobré oči 🙂

loilla
4. led 2015

@majkylove je to miláčik <3 a taky ten nejvyčůůůranější pes a největší žebrák 😀 😀

loilla
4. led 2015

@bjoucik.15 Ne, nesnáší ho.. 😀 stejně jako kšíry, vodítko, obojek... 😀 ale jen v první minutě, jak je venku, tak nám to odpustí 😀

majkylove
autor
4. led 2015

@loilla na číči moc nejsem,ale tahle je fakt krásná 🙂
@bjoucik.15 a kolik by měla aspoň mít?já se pravda dívám jen na délku korby

loilla
4. led 2015

@majkylove Já je taky neměla ráda.. do doby než jsme jeli na dovču a paní, co uklízela v hotelu našla v bouřce vyhozený venku měsíční koťátko... jak jsem jí viděla.. přešlo mě to a byla to láska na první pohled 😀

loilla
4. led 2015
loilla
4. led 2015

@bjoucik.15 to jo 😀

majkylove
autor
4. led 2015

@loilla jéé,ty seš hodná žes ho zachránila 😵
co je za tip ten tvůj dorjan?

majkylove
autor
4. led 2015

@loilla ty oči to je prostě nádhera!až budete mít koťátka tak si asi jedno vezmu jo? 😀

loilla
4. led 2015

@majkylove Mít nafukovací byt, barák a spooooustu peněz, tak mám u sebe všechny vyhozený a nechtěný zvířata.. 🙂 Jooo, tak to nevím, já ho mám od kamarádky... 😒 a kočár e vším je u našich a na fotce je jen nápis dorjan a danny sport.. esi dobře vidím 🙂

loilla
4. led 2015

@majkylove Od nás asi ne.. 😀 jak to šlo, tak šla na kastraci... 😀 nesnesla bych, kdyby mi doma značkovala 😀