Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

karlos12
12. únor 2015

@blauen jo, já se tomu zatím statečně bráním, ale také mám být poslánana laparo, což se mi ale vůbec nechce.Já zatím od dr neslyšela o měření ani slovo.Snad to nebude třeba, chtěla jsem to brát tak jako přirozeně, né že budu utrácet za doplňky , testy a mít to jako hon na čarodějnice.Ale ono to tak dopadlo 😒

majkylove
autor
12. únor 2015

@loilla žiju,tak,tak,ale žiju 😀 nevím jestli tě mám děsit když tě to teprv čeká,většina to zvládá úplně vpoho,já teda ne 😀

blauen
12. únor 2015

@karlos12 já tu laparku už chci mít za sebou a vědět na čem jsem a bez laparky by nám ani neudělali ani IUI...no my se v srpnu letos už budeme snažit druhým rokem...manžel taky říká, že to vyjde přirozeně, ale roky letí a já začínám být nervozní

karlos12
12. únor 2015

@blauen Aha, to je dýl, my měli roční v lednu 😒 Ale je pravda že nehodlám čekat věčně.Asi tomu dám volnost do prázdnin a pak začnu běhat po doktorech ☹ Ale kdyby to mělo zabrat, tak ať 😉 To je laparo podmínkou dalších kroků ?

blauen
12. únor 2015

@karlos12 no mě dr. říkala že nás může odeslat hned na IUI, ale že tam to budou tu laparku určitě chtít před IUI tak jsme se domluvili že chci aby mi to udělala moje dr. než aby se tam hrabal člověk co mě nezná ..jinak nevím jestli se musí jít na tu laparku před IUI jestli to každé centrum vyžaduje či nikoliv...

karlos12
12. únor 2015

@blauen aha,Tobě rozumím, když už znáš svou dr, to je jasné.No uvidíme, já mám kdyžtak v plánu Motol, teď tam začínají chodit dvě kolegyně.Tak alespoň budu mít info z první ruky.

blauen
12. únor 2015

@karlos12 i když to mám do Motola kousek tak to řešíme na sev. moravě....já dojíždím na pět dnů do prahy pracovně, ale přece si říkám,že není možné, abychom se do těch plodných dnů za ty skoro dva roky nestrefili..u mě je spíš problém s tou ovulkou...zdá se mi že není i když dr. říká že probíhá....mám z toho svého těla už pěkný guláš...a ted ta zatracená teplota ta mi to usnadňuje teda

karlos12
12. únor 2015

@blauen aha, proč máš pocit že ovu není ? čas říkám jestli to tam moje dr. pozná, kdy přesně má být, nejsem si úplně jistá, ale nevím proč .Proto dělám testy, ale teplota je přesnější, to vím.A z těla mám také dobrý guláš, proto se snažím nějak nepozorovat a nešíst tady kdo jaký má příznaky těhu, netěhu, ovu, neovu a tak dál.Pak jsem v tom zamotaná mnohem víc.Kdy že jdeš na laparo ?

loilla
12. únor 2015

@majkylove Já s tím počítám, že to nezvládnu v klidku, takže v poho.. 😀

blauen
12. únor 2015

@karlos12 dělám už si asi třetí cyklus testy OV, ale pořád duch, max. trošičku silnější, ale nikdy nebyla za ty měsíce ta čárka silnější než ta kontrolní, o nějakém hlenu přesně jak píšeš jak se tady baví holky nějaký bílkový táhlý to já skoro vůbec nemám ........ale to neřeším....teď beru 2 cyklus clostylbegyt a byla jsem ráda že mi po tom vůbec MS naskočila předtím jsem jí měla pravidelnou ted přišla že 4 dny špinění 2 dny MS a zase 2 dny špinění.....takže to dělá nějakou paseku...ještě na březen mám užit clostík a pokud se nezadaří mam se hned objednat abychom mohli řešit nějak dal...mezi tím byl manžel na operaci kýly, prý to taky mohlo sehrat určitou část nezdaru tak uvidíme co tenhle měsíc....napsala jsi to přesně nejlepší je nečíst tady ty příznaky těhu, ovv, netěhu...akorát to víc člověku zamotá hlavu....

karlos12
12. únor 2015

@blauen tak to budu držet pěsti, abys nemusela na laparo .Já teda testy mívám ukákové, ale jen na parádu.Cyklus mám také super pravidelný, opět na parádu.Já teď zobu Macu s manželem a já ještě Gynex.Kdyby nic, tak mi moc chutná, miluju lékořici 😉

blauen
12. únor 2015

@karlos12 no já mívám menstruaci taky ukázkovou 27-28 cyklus, i hodně bolestivou a do Dr. mě říkala, že bolestivá menstruace nasvědčuje tomu, že proběhla ovulace. Akorád ty testy no možná to testuju špatně nevím.....každopádně děkuji, tobě taky hodně štěstíčka a není možné, aby se nám to přirozeně nezadařilo...já tu laparku taky pořád zvažuju, nechce se mi....manžel už taky zobe nějaké vitamíny od doktoru na zlepšení pohyblivosti mršek.....no já už jedu druhým měsícem opět na NOSIFOLU, a i ten kontryhelový čaj nešidím...nevím co je špatně....

karlos12
12. únor 2015

@blauen já take nevím kde je chyba 😒 Asi potřebujeme víc času,ale zase si nás vybere super skvělej človíček 😉 Už aby.Ja jsem měla pauzu od vitamínů,teď jsem najela na ten Gynex,macu a femibion,manžel macu a nějaký mix pro chlapa.Ale spermio měl v pořádku,přesto zobe dobrovolně.Snad se té laparce vyhneme 😉

blauen
12. únor 2015

@karlos12 no nám to spermio vyšlo na hranici takže máme nárok hned na to IUI ale taky to zkoušíme přirozeně manžel je větší bojovník než já.....my ještě makáme na rekonstrukci domečku tak manžel si dělá srandu že se nám ten malý "uličník" zadaří až budeme mít vše hotovo, aby přišel bobík do nového že jenom vyčkává tak si z toho dělá srandu 🙂 co jiného může, když vidí jak jsem občas z toho už na dně...a neví čím mě povzbudit...

sestricka1984
12. únor 2015

Ahojda, tak jsem tu 🙂 . I my se snažíme o mimíska. Už skoro 4 měsíce a nic. Tak doufám, že to co nejdříve klapne 🙂

majkylove
autor
12. únor 2015

@loilla takže k mému cukru,já věřím že ty to dáš mnohem líp a nebo už budete mít lidštější podmínky 😀
ostatní holky tak to zvládly vpoho,já sem prostě asi cíťa 😀
takže v první řadě u mě neskutečnej problém když mi sestra hned při prvním odběru řekla že po mě za tu další hoďku bude chtít i moč a za tu další taky,no tak to už sem se hroutila 😲 jako aby jste rozuměly,mám problém od malička se vyčůrat na povel a ještě když člověk nějakých 14 hodin pomalu nic nevypije.další věc,nemít tam ten citron tak to nevypiju,to vím úplně jistojistě a větší blivajz už nikdy nechci ani vidět.sestra mě poslala ať někam jdu jestli chci hned po vypití,taky sem hleděla že mě pustila,to se většinou nedělá,tak jsem šla v dobré víře že to čůrání rozchodím a ono ejhle samozřejmě nic,sem si připadala jak malý děcko,prostě trapas ☹ sestra vzala teda druhou krev a říkala že ale prostě jednu tu moč bude potřebovat,taže já nervy, smaozřejmě tím tuplem sem se úplně blokla,no nic,vzala sem nohy na ramena,ještě že bydlím jen 5 minut z tama a tlačila 😀 no naštěstí doma jsem to na sílu vytlačila-a to se divím že to nešlo aj s prckem bo to bylo fakt na sílu,viděla jsem hvězdičky 😀 donesla na tajňáka v lahvičce a přelila jí to tam na wc jakože to šlo 😀 vzala třetí krev-mě teda krev nevadí,ale 3x z jedné ruky už bylo fakt blbý,no ruka mě pěkně bolí.a mám to za sebou,zpocená až na prdeli,ale je to hotovo 😀
takže pro mě zatím za celý těhotenství tohle naprosto nejhorší věc co mě zatím potkala 🤐 no hlavně že to mám za sebou,jupíjou,výsledky budou zítra,ale snad to bude ok 🙂
pak jsem šla normálně do klasickýho komunistickýho bufetu a dala si 15dkg pařížáku,3 rohlíky a vajíčkovej chlebíček 😀
no a vzala jsem to přes toho alberta,koupila prckovi plínky,přebalovací podložky,krabičku na dudlík,vlhčený ubrousky a kartáček na vlásky a jsem spokojena 😅

majkylove
autor
12. únor 2015

@blauen
@karlos12 holky já si u vás myslím že to ovu nebude,když máte ukázkovou ms,tak musíte mít i ovu,teda mělo by to tak být 🙂 já vám strašně moc držím pěstičky aby se to vše u vás vyřešilo samo než dojdete k operaci,moc vám to přeju!!! 😵 a kdyby úplně náhodou ne,ale tomu prostě nevěřím,tak to půjde hned po a to bude fofr 😅

majkylove
autor
12. únor 2015

@sestricka1984 držím moc pěsti,4 měsíce jsou ještě krásný a přeju ať je to co nejdřív!!! 😉

blauen
12. únor 2015

@majkylove je mi to celé divné...MS šlape jak hodinky pravidelně ted trošku s clostíkem bojujeme ale i tak přišla MS o jeden den pozdějc akorád více špinění než rozjetá MS...i Dr. zpozorovala u mě krásné folikulky už tolikrát, sliznice krásně vysoko, ale prostě ne a ne se zadařit......jinak moc děkuji za podporu! já už se někdy cítím jak kapr na suchu ....bezmocně

majkylove
autor
12. únor 2015

@blauen já se ti vůbec nedivím,já už byla celkem zoufalá po půl roce takže trošku chápu ☹ je to zvláštní a u manžela asi taky není problém,to už jste určo zkoumali že?tak pak jedině fakt ta laparka která může ukázat úplně skrytou banalitu no a bude pokoj,aspoň budete vědět že jste vyzkoušeli fakt vše a může se to pak řešit dál.ale já věřím že to nebude třeba 😉

loilla
12. únor 2015

@majkylove Týý jo, to je teda paráda... 🙄 😀 Díkybohu, že já jdu v 7:15 a nesmím pít a jíst AŽ od půlnoci.. 😀

Každopádně, máš to za sebou a já Ti to teda pěkně závidím!!!!!!!! 🙂

Nedalo se odolat, viď? 😀

majkylove
autor
12. únor 2015

@loilla já jsem za to fakt šťastná a doufám že to bude pro mě opravdu jedinej hnusnej zážitek z těhotenství,že i ten porod bude větší brnkačka 😀
a nedalo,jsem ráda za ty plínky,aj ty podložky,to je z krku,ještě možná koupím jedny plínky když bude někde super akce a prdím na to.a kartáček na vlásky je prostě ťuťu 😅
teď už mě čekají jen ty "velký" věci zařídit,no a tu drogerku,ale to jen naházím tady do košíku a je to.nějak se to krátí 🤐 😀

loilla
12. únor 2015

@majkylove Porod zmákneme levou zadní! 😀

Viď? já kartáček nechtěla, ale jak jsem ho tam viděla.. 😵

Hrozně to utíká... 😕 Dneska jsem telefonovala s bývalou kolegyní z práce a ona, jak se mám a tak a já, že dobrý, jen že to nějak moc utíká a ona: "Vždyť máš ještě času, ne?".. Když jsem řekla, že tři měsíce, tak se zděsila, že to není možný.. 😀

martinalinda
12. únor 2015

@loilla dekuji, dneska jsem netestovala, ale teplota je porad 37C. Takze testnu asi az o vikendu a uvidime, clovek tomu moc nedava sanci, ale trosku v to porad veri, je to ale otrava, nic nevedet..

@blauen to je fajn, ze jste to cele tak s manzou vzali, ten muj byl sice smutny ale vecer jsem mu to vysvetlila, ze neni vse ztraceno, precetla mu pak diskuzi, kdy holky mely priznaky vseho a 36dc porad zadne carky a hned 2 dny na to uz bylo vse pozitivni, takze se uklidnil, rekla jsem ze je jeste cas, ze kazdym dnem se tam neco muze dit, takze do pondeli jeste cas, tak pockame, ze je to napinave je pravda, ale uvidi se. Cas vse vyresi. O te ms a mereni teploty nevim, to ti neporadim ,promin, ja si nikdy teplotu nemerila. :(
A ja verim ze i u vas bude vse v poradku, i po zakroku, a IUI to jisti 🙂

@karlos12 jee takze vidim ze ti nasi chlapi to snazeni snaseji jeste hur nez my 🙂 ale to je pekny, koupil hned hodne veci, no to kdyz toho mojeho se mnou obcas neco chytne, tak se mnou taky vybira oblecky a co by se mu libilo, schvaluje mi to a tak..a na kocarky se taky dival, jen dle dtestu, ale zatim neni duvod nic hrotit, musime pockat a musi se s pripadnym "nic" poprat i on sam.

martinalinda
12. únor 2015

@blauen kocko a odkud jsi vlastne, pises ze ze severni moravy, to mame k sobe mozna i kousek ne? 🙂

loilla
12. únor 2015

@majkylove http://www.kocarky-kladno.cz/kojenecky-spaci-py...

By nemělo vadit, že je s dlouhým rukávem, viď, když píšou, že se dá využít celoročně? Nebo to chce s krátkým?

martinalinda
12. únor 2015

@majkylove jejda, ten test na cukr teda vidim byl docela mazec, no jako s curanim mam podobny problem, takze jsem fakt zvedava, az to jednou budu resit ja, hodne holek mi rikalo ze to byl hnus, a jeste kdyz si clovek nedavno precet jak po tom testu umrela maminka, jak ji zamenili tu glukozu, tak se jeste vic musi clovek bat...no ale mas to za sebou, udelala sis radost vecickama takze vse super, zitra vysledky, dej vedet 🙂

majkylove
autor
12. únor 2015

@loilla určitě to vadit nebude,třeba malinkýmu mimču ani krátkej rukáv nějak nedáváš a na spaní se zakrývám i já ikdyž je teplo 🙂 mamka taky ten pytel koupila,ale koupila až ten větší že v tom, bude právě až tak na podzim,zima,jinak bude zatím v zavince.no a ona vzala bez rukávů takže budu muset dávat dlouhej rukáv stejně,takže já bych to vzala 🙂 jinak mamka ho brala v tescu a je taky k sežrání 😵
a letí to až moc,mě se to zas tak moc nelíbí,já nikam nepospíchám sakryš 😀
hej máš takovou tu čárku na břichu,od pupíku ke stydké kosti?

loilla
12. únor 2015

@majkylove Tak paráda 🙂) Já teda taky nepospíchám, ale už se těším, až bude na světě - né, že ne. Tohle je fajn, užívám si to.. ale až budu koukat, jak spinká v postýlce, jezdit s kočárkem - bude to ještě lepší! 🙂)

Nemám nic.. 😀 SimTě, já jsem ráda, že mi trochu vylezlo konečně břicho.. 😀

majkylove
autor
12. únor 2015

@martinalinda já tu nechci zbytečně strašit,třeba fakt zbytek holek psal že to byla brnkačka,u mě byl asi nejvíc prostě ten psychickej blok z té moči že sem si připadala jak pětiletá a prostě nervy na pochodu,ale blivajz je to řádnej,to jo 😀 takže až tě to bude čekat tak si pamatuj že citron za každých okolností sebou 🙂 jinak po té nešťastné události s tou maminkou už se to nerozlívá z jedné velké flašky,ale ukazovala mi to sestra před vypitím,byla to zalepená lahvička jen s jednou tou dávkou tak se to zas trochu ošetřený no aspoň.a určitě dám vědět,ale je tam velká šance když to nebylo zvýšený už ráno tak že to bude dobrý,doufám teda 🙂