Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

marketat
19. kvě 2015

@terezapetrova Držím palce, ať kontrola dobře dopadne 🙂

terezapetrova
19. kvě 2015

@loilla též držím palce k porodu 🙂

terezapetrova
19. kvě 2015

@marketat dekuju moc ano vše se zda ok, mam se víc šetřit tak uvidíme jestli to pochopí ten nas raubir Vojtisek 🙂 u Vás vše ok? Mimi hodne? 🙂

marketat
19. kvě 2015

@terezapetrova V druhém těhotenství je to šetření asi dost nemožné, co? To je dobře, že je všechno v pořádku. U nás dobré, už je s Toničkou větší legrace, protože je víc vzhůru. 🙂 Je to sice náročnější, ale zatím si to užívám. Když potřebuju něco udělat, tak jí navážu do šátku a jde se na to 🙂

terezapetrova
19. kvě 2015

@marketat njn sama si mnohdy říkám, ze bych se mela šetřit víc, musím využívat čas kdy je Vojti v MS a myslet taky na sebe 🙂 Vy jste sikuly, ze to takhle zvládáte 🙂 ja u prvního nějak nezvládala vubec 🙂 a je mi sympaticky, ze jsi z ČB, jsi tam i narozena? My mame chalupu tak 15-20km od Týna nad Vltavou a Budějovicko mam moc oblíbené 🙂 je to tam bezva..

loilla
19. kvě 2015

@terezapetrova Děkuji, děkuji.. Doufám, že už to bude brzo.. 🙂

marketat
19. kvě 2015

@terezapetrova Nene, původně jsem z Kladna, na jih Čech jsem se dostala díky manželovi, který je z Vyššího Brodu. Ale už se sem přestěhovala v podstatě celá moje rodina 🙂 Ségra k Písku a táta asi 10 km od Týna nad Vltavou. A musím říct, že jižní Čechy jsou krásné, doufám, že tu zůstaneme 🙂 Jen v Budějovicích mi chybí kopce 🙂

majkylove
autor
19. kvě 2015

@terezapetrova chápu že ti nejde nebýt nervozní po tvojí zkušenosti,ale já jsem si na 100% jistá že bude všechno v nejlepším pořádku 😉
župan si neberu,myslím že mi bude horko až až a beztak tam v těch erárních košilích chodí každej tak mi neva že budu jen v tom 🙂
jinak jsem včera byla na kontrole v porodnici a prý se to hezky chystá,což bohužel samozřejmě nemusí nic znamenat,ale vypadá to hezky 🙂 čípek zkrácenej,otevřená na 1cm,hlavička naléhá na vchod,tak uvidíme jak dlouho takhle budu chodit ještě,doufám že už moc ne,ale kdo ví 🙂
@marketat dej nám nějaký nový fotečky ať se můžem pokochat 😵

terezapetrova
19. kvě 2015

@marketat aha, a muzu se zeptat kde u Týna je Tvuj táta? ;) rovinatý to je nu a rybnikaty 🙂 ja to tak zboznuju, je to ma srdeční záležitost, jezdím tam od narozeni a to už je radka let 🙂 ale chapu hory jsou taky krásný 🙂

terezapetrova
19. kvě 2015

@majkylove dekuju doktor zatim potvrdil, ze je vše ok a ze je prej mimimko dobre živeny 🙂 ten screen budu mit ve ctv, to u Vás půjčují takový ty košile andelicky, to asi spis klasictejsi vid, v porodce kam jdu ja půjčují košile jen na sekci, ja mela u Vojty vlastní košile a tenky župan a i kdyz byl srpen tak jsem to využila dostatečně ale je fakt, ze jsme tam zaclaneli 14 dnu 🙂

marketat
20. kvě 2015

@terezapetrova Táta teď žije v Pašovicích, je to úplně malá vesnice 🙂 Já jsem vyrůstala od mala v Českém Středohoří, tak mi tu ty kopce chybí, ale hledáme domeček někde směrem na Netolice, kde už začíná Pošumaví a kopečky 🙂
@majkylove Fotky přidám dneska, vydrž 😉 Teď Tonička od rána poprvé usnula, tak musím poklidit a tak 😉

marketat
20. kvě 2015

@majkylove Tak tam máš dvě fotky z minulého týdne 😉

majkylove
autor
21. kvě 2015

@marketat malá je úplně k sežrání!!!! 😵
@terezapetrova u nás nedávají andílky,ale normálně košile s knoflíčkama tak to jde 🙂
a co screen?myslela jsem na vás 🙂

marketat
21. kvě 2015

@majkylove Díky, umí se tvářit 🙂 Ale pro každého rodiče je to jeho dítě nejkrásnější, to jsem pochopila hned, jak se narodila 🙂

terezapetrova
22. kvě 2015

@majkylove děkujeme moc, Screen ok i vše ostatní tak budeme věřit, ze se narodí zdravé miminko 🙂

loilla
22. kvě 2015

@terezapetrova Určitě se narodí zdravé miminko! 🙂

terezapetrova
22. kvě 2015

@loilla dekuju moc 🙂 čekám každou hodinu zprávu od tebe, ze jsi mámou a pak hned od Majkycka 🙂

loilla
22. kvě 2015

@terezapetrova U nás zatím stále nic..Pokud se nenarodí do pondělí, tak v pondělí v 7hod ráno nastupuji do porodnice na vyvolání - což DOUFÁM nebude třeba a malý vykoukne sám od sebe.. 🙂

majkylove
autor
22. kvě 2015

@marketat no o tom nepochybuju,ale jako nezaujatý pozorovatel můžu jen potvrdit že je opravdu krásná 😉
@terezapetrova pajádáááá,já to věděla a jasně že se narodí zdravej kluk jak buk 😵
a děkuju Teri a už aby to bylo,už to stojí za prd prostě 😀

chilli009
22. kvě 2015

@loilla
@majkylove
teda holky, denně nahlížím, jestli už a koukám, že @loilla má pro prcka asi luxusní apartmán a malému se od maminky nechce 😀 , až bude správný čas, tak vykouknou obě miminka, hlavně zdravíčko a jste vpořádku, přeji oběma fofr porod bez komplikací

Jinak já čekám, zda MS dorazí nebo nedorazí, doufám, že nedorazí a ukážou se brzy na testíku // .

majkylove
autor
22. kvě 2015

@chilli009 moc díky za přání a doufám že to přesně tak všechno bude a už teda aby to bylo 😅
a tobě držím strašně moooc pěsti,ale to už jsem ti psala 😉 hlavně pak dej vědět jak to dopadlo ju 🙂

chilli009
22. kvě 2015

@majkylove jj, napíšu a snad budu POZITIVNÍ 😀 😵 😉

majkylove
autor
22. kvě 2015

@chilli009 URČITĚ!!!! 😵

martinalinda
23. kvě 2015

@merilinka dekuji, jj uz je mi ted lepe, posledni asi tyden se to zlepsilo, jakoby pomalu odeznelo, asi je to fakt pravda, ze nejak okolo 12tt se to da doporadku, jsem rada..a tobe preju hodne sil, at to zvladnes az do konce, verim jak ti musi byt, ja jsem rada ze to ted preslo a bojim aby zas znovu nedorazilo...hodne stesti

@karlos12 jo prouteny kos jo, tak tos me pobavila, to uz by si nebylo treba vubec niceho...🙂 uz je mi lepe ted, tak jsem rada, ze to preslo, ale ty 3 tydny byly zabijacke teda...a co ty, vse v poradku, zahradka rozkvetla? 🙂

@loilla dekuji, je to uz o dost lepsi, nejak to ze dne na den odeslo, hodne zvlastne, jeste obcas mi je od zaludku spatne, ale uz tak nezvracim, dneska po tydnu poprve zase....ale vse se zpravilo, verim ze pak ve vyssim stadiu jsou jine problemy, ale clovek to musi vydrzet a co ty? ze by uz male bylo venku, dlouho jsem necetla diskuzi...jak mi bylo tak zle.

@bjoucik.15 je to tak, z prace jsem pak odchazela casteji, ale ted je to ok, vse, takze mohu zase normalne pracovat, jesteze delam v rodinne firme, tam se to vzdy da nejak udelat, tak jsem rada ze to preslo. A co vy?

@majkylove co ty, jeste jsi tehule holka? dlouho jsem tu nebyla, tam musim docist vsechny prispevky. Uz je mi lepe, tak jsem sem zavitala, no na ty leginy a kalhoty se musim nekam stavit, uz mi to zacina vadit, vse me tlaci a v praci mam neustale odepnute kalhoty, a jak musim obcas nekam vstanou, odchazet, nekdy na to zapomenu, az kdyz mi skoro kalhoty spadnou. Saty dlouhe i kratsi, ruzne tilka a tak mam nakoupene na leto, takove vetsi, kam uz se vejde i bricho,ale chci jeste dokoupit spis ty tricka a leginy s riflema, aspon jedny rifle a leginy...ted jak zacne hezci pocasi nemam v cem chodit..a porad to na sukne jeste neni. Asi dojedu do ostravy, nakoupit neco a rovnou to vezmem i pres nejaky mimi obchod 🙂

martinalinda
23. kvě 2015

@loilla
@majkylove

Ahoj holky moje, tak co, ktera bude prvni? Uz se nemuzu dockat zprav od vas dvou...preju hodne sil, uspech se dostavi, a pak chceme majky znat pohlavi, to bude prekvapenicko. Snad mate vsechny kontroly v poradku a vse se pekne chysta...myslela jsem na vas cely tyden.

Jinak ja se mam docela fajn, ve ct jsme byli na 1. screeningu, vse v poradku, test negativni.
Akorat trosku nerozumim tem vysledkum.
down syndrom vysel v poradku 1:6500, a ty dva ostatni pateruw a edwardsnum 1:20 000, takze taky ok.
NT projasneni 2,31 - tady si myslim ze trosku je to vic, ale hranice je pry 2,7, nekdy i 3
Velikost mame 6cm a vse je uvnitr v poradku.
Volne hcg 0,8 MoM a papp okolo 4,8 MoM - pry taky v poradku.

Tak jsme moc radi s manzelem, meli jsme strach aby to vse bylo v poradku. Jen mi posunul dr. termin porodu z 26.11. na 30.11. - takze jsem dneska presne 12+5 🙂
Mimi se na nam utz moc nechtelo ukazat, byl problem zmerit i to NT a poslechnout srdicko, ale nakonec se to zdarne podarilo, i prutoky krve v poradku, porad kopalo a otacelo se, tak to byla sranda. Jsme radi.

loilla
23. kvě 2015

@chilli009 No právě, že moc luxusní sídlo nemá - dle slov doktorky je tam chudák napresovaný. 🙂 Ale i tak ne a ne vykouknout.. Snad se do neděle umoudří, chlap jeden..

A jinak moc díky za přání, palce jsou třeba!!! 🙂

Já už to také psala, ale zopakuji to - palce i pro Tebe, ať nedorazí a píšeš nám tu tu radostnou zprávu, že budeš maminkou! 🙂))

loilla
23. kvě 2015

@martinalinda Ahoojky, jsi hodná! 🙂 Já už jsem po termínu, nicméně malému se nějak nechce. Jak nevykoukne do pondělního rána, tak v 7hod nastupuji do porodnice a začínají vyvolávat.. Takže tak. 🙂 Jinak je ale vše v pořádku.

A já těm lékařským zprávám taky nikdy nerozuměla a ono to ani nemá cenu. Pokud Ti řekne doktor, že je v pořádku, tak to tak prostě je.. 🙂

Jsem moc ráda, že je u Vás vše fajn - hlavně, ať to tak zůstane až do samého konce. ♥

karlos12
23. kvě 2015

@majkylove ahoj, teda koukám jak to uteklo, už jsi u konce.To je neskutečné 🙂 Hlavně ať Vám to dopadne dobře a v klidu.Už se těším na miminko , hlavně jsem zvědavá co to vlastně klokánkuješ 😉 Já byla ve středu u doktora, tak prý vajco moc hezké, sliznice také a měla jsem jít v sobotu ( dnes ) na inseminaci, ale já jsem v práci.Bylo to velké zklamání a víc smutku, tak prý příští měsíc, ale jak to tak bývá, budeme pryč.Nemám já fakt smůlu ? 😒 Alespoň se těším z Vás.Držím pěsti a budu se těšit na zprávy 🙂

karlos12
23. kvě 2015

@martinalinda tak snad už to bude jen lepší 🙂 Aby sis to konečně mohla plně užívat.Já nic moc, psala jsem to ve zprávě výš.Prostě smůla jako trám ☹

karlos12
23. kvě 2015

@loilla jo, komu by se chtělo z teplíčka ? Takže v pondělí ? Budu držet pěsti, ať s vyvolávačkou nebo bez.