Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

karlos12
23. kvě 2015

@mysackovi kde jsi ? To jsem tu sama zoufalka ?

janajens
23. kvě 2015

@karlos12 nejsi ja jsem tu taky ale jsem v praci 😉

karlos12
23. kvě 2015

@janajens jé,ahoj,já byla také v práci,teď jsem dorazila domu a rano jedu zase.Jak je ?

janajens
23. kvě 2015

@karlos12 no jde to ja mam padla za pul hodky s snazime se o mimiska po konizaci cipku tak snad se uz konecne brzy zadari a co ty

karlos12
24. kvě 2015

@janajens ahoj, tak už jsem zase v práci 😒 U nás nic, včerejší den jsem místo IUI byla v práci, tak jsem byla trochu víc smutná, ale nedá se nic dělat.Snad se Vám brzy zadaří.Už by to chtělo.Byla tady kolegyně s miminkem, tak jsem si užila alespoň malou chvilku s prďolkou 🙂

karlos12
24. kvě 2015

@martinalinda jinak zahrádka se rozrůstá, už mám i borůvky a papriky s rajčátkama, kytičky kvetou a budou další, příští víkend mi tchýně přiveze dvě přepravky skalniček a nějaké dva keříky, tak se těším.Jen aby to bylo kam zasadit.Hortenzie mají plno kvítků ( ještě nevykvetlých ).Tak alespoň nějaká radost

terezapetrova
24. kvě 2015

@loilla budu na Tebe zitra myslet a vyvolávání se neboj, každy porod je stejně individuální at uz přirozený, vyvolávany nebo SC, me Vojtu vyvolavali a mela jsem celkem snadný porod 🙂

terezapetrova
24. kvě 2015

@majkylove dekuju 🙂 a u Tebe uz to bude brzy neboj i kdyz Té chapu.. Rozhodne se sama netěšim kdybych mela v červenci ve vedru moc prenaset, naplánovala jsem si přirozenej porod na termín 🙂 a ty třeba ted uz rodis.. 🙂

janajens
24. kvě 2015

@karlos12 ¨to je smula tak snad priste ja se taky pokaze modlim aby mrcha nedorazila ale zatim bez uspechu jdu se pripravovat do prace pritom venku je tak nadherne ☹

karlos12
24. kvě 2015

@janajens je to dlouhý 😒 Já už se pomalu připravuji na odchod z práce.Už se těším.Zítra nevstávám a uděláme si vajíčka se slaninkou, zdravá strava 😉

janajens
24. kvě 2015

@karlos12 no pekny to se mas ja mam az do stredy odpoledni a pak volno plus dovolenou tak budu relaxovat 😉

janajens
24. kvě 2015

@karlos12 dlouhy to je snazime se uz pres rok a vzdy do toho vleze cysta ted naposled konizace cipku ach jo prpc mam takovou smulu 😢

karlos12
24. kvě 2015

@janajens dovču si užij, smůlu máme asi kvůli výběru té nejkvalitnější spermie 😉 Každá smůla musí jednou končit, i ta naše.Já jedu na dovču ( i s manželem ) v příštím termínu IUI 😒 Ani se mi nechce.Ještě tam bude plno lidí, furt se ptají kdy budeme mít miminko, ale nechce se mi vysvětlovat co a jak.Tak nevím jestli to přežiju 😒

bjoucik.15
24. kvě 2015

@loilla ahojky, myslím na tebe 🙂 Tak jak to vypadá? vykoukl na tebe o víkendu?? 🙂

@majkylove tak co tak co???? jsem napnutá jak kšandy 🙂

@chilli009 ahojky, tak držím pěstičky ať nepřijde, Mrcha jedna! 🙂 Já mám dnes pozitivní ovu test, ale jinak nic nenasvědčuje tomu, že bych měla mít ovulaci 😒 tak uvidíme..

bjoucik.15
24. kvě 2015

@karlos12 proč zoufalka??? 😨

karlos12
24. kvě 2015

@bjoucik.15 protože už zoufalá jsem.K ovulaci, já měla mít ovu v sobotu, test pozitivní ve čtvrtek a včera jsem cítila docela dost píchání u pr vaječníku ( doktor viděl krásné vajco právě tam ).Takže po poz. testu až po dvou dnech, tak vydrž 😉

bjoucik.15
24. kvě 2015

@karlos12 no pojištěný to je a píchá mě v podbřišku skoro každý den, takže pokud to nebude vyloženě ostrá bolest tak to propásneme 😀 zítra dělám další test, tak uvidíme zda bude pozitivní zase... 🙂

loilla
24. kvě 2015

@karlos12 @terezapetrova @bjoucik.15 Holky moc, moc děkuju, jste zlaté! 🙂 Malý se neumoudřil a jak to tak vypadá - nemá to v nejbližších 11 hodinách asi v plánu, takže zítra ráno nastupujeme.. 🙂

chilli009
24. kvě 2015

@loilla hodně štěstí kočko a ať to zmáknete na bez problémů a rychle 🙂

loilla
24. kvě 2015

@chilli009 Moc, moc děkuju, hodná!!! 🙂 Co Ty, jak to u Tebe vypadá?

chilli009
24. kvě 2015

@loilla sama nevím, test negativní, MS nikde, tak uvidíme co se bude dít a co z toho nakonec bude 😀 , pozitivní ovu test byl 19DC a dnes jsem 33DC ( takže možná 12DPO ), ve středu BT 37 a od čtvrtka se mi drží na 36,7 ale neměřila jsem celý cyklus a ani minulý, takže těžko říct, zda to může něco znamenat nebo ne

terezapetrova
24. kvě 2015

@loilla držím všechny palce 🙂

karlos12
24. kvě 2015

@bjoucik.15 tak šup,ať nepropásnete.Nám teď nový doktor řekl každý den před v i po.Tak konáme.Když nevyšla ta IUI .Hodně štěstí 😉

karlos12
24. kvě 2015

@loilla bobíšek stávkuje,hodně štěstí,ať to je klidné a pohodové a jste tu oba brzy zpět.

bjoucik.15
24. kvě 2015

@loilla no tak se pak pochlub 🙂 to zmáknete na 1! 🙂

bjoucik.15
24. kvě 2015

@karlos12 už se stalo... snad to k něčemu bude...

mysackovi
24. kvě 2015

@karlos12 ahojky....nejsi sama 😉 jsem spíše v jiné skupince, uazvřené 🙂
koukám že pojedete na dovču, kam se chystáte?a co je u tebe nového?...u mě je zaím vše stejné.

majkylove
autor
24. kvě 2015

@martinalinda ahoooj,tak to už teď bude určitě jen líp a líp,uvidíš 😉 a jen to hezky vemte přes obchůdky,zaslouží si i maminka i prcek a budete chtít vědět co to je? 🙂 jinak 30.11 je moje milovaná segra takže datum schvaluju 😵
@karlos12 ahooj kočko,teda tomu říkám pech ☹ a ty v těchto případech si nemůžeš v práci vzét nějaký mimořádný volno,nebo tak?to by ti taky nemuselo totiž volno vyjít nikdy,tohle nenaplánuješ ☹
jinak jo,uteklo to nehorázně rychle,vůbec z toho nechápu,se ani neotočím a půjdu zas do práce 😀 ne,jako fakt,masakr,na jednu stranu se těším že už to končí,protože poslední dny už fakt není o co stát,na druhou je mi to strašně líto protože to bylo opravdu jedno zatím z nejkrásnějších období a hrozně mi budou chybět hlavně pohyby 😵
ale už jsem neskutečně taky napjatá co klokánkuju jak říkáš 😀 a hlavně jak vypadá a prostě všechno,už ať je tu s náma láska!
@terezapetrova nerodím zlato ☹ 😀 zítra další KO v porodnici tak uvidíme jak to vypadá 🙂
@bjoucik.15 viz výše,všichni jsme napjatí 😀 a tobě samo držím pěsti ať nás má kdo vystřídat zase 😅
@chilli009 tfuj,tfuj,tfuj 🙂
@mysackovi kočko tobě taky pořád držím moooc palce!!! 😵

bjoucik.15
24. kvě 2015

@majkylove děkuju, snad vás tady vystřídáme zase my, co se snažíme a snažíme 🙂 Počkej si tě tam rovnou nechají 😀

bjoucik.15
24. kvě 2015

@majkylove jinak k těm pohybům... já je cítím doteď 😀 vždycky když mi zabublají střeva je to jak když se ve mě něco hne a mám to po porodu 😀