Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

terezapetrova
1. čer 2015

@majkylove vždyť jsme se domluvily, ze porodíš v noci.. 🙂 holky kdyz vidím, ze každy přenáší, ja mam ted termín 10. 7. a chci porodit 8. 7.! Ja chci 🙂

majkylove
autor
1. čer 2015

@terezapetrova no v tomhle počasí by byla ta noc asi přijatelnější teda 😕 zachvilku na kontrolu tak snad tam bude aspoň nějakej pozitivní nález
a normálně taky jsem z toho v šoku,ale opravdu přenáší skoro všichni,to snad nikdy tak dřív nebylo,nechápu čím to je

karlos12
1. čer 2015

@majkylove tak to držím pěsti, pak dej vědět.Byla jsem celý víkend na zahrádce, ale večer jsem se musela juknout, jestli už nejste dva 😉

bjoucik.15
1. čer 2015

@majkylove stále nic? 🙂 páni si dává na čas 🙂
Jinak u mě stále nic. Malá je nějaká nesvá dneska tak je to trochu o nervy. Já mám už 3den zimnice večer takže taky nic moc. Dneska jsem si dělala test a negativní, samozřejmě, ani jsem jiný nečekala... tak uvidíme, kdy se podaří 🙂

marketat
1. čer 2015

@terezapetrova 8.7. se narodila moje maminka 🙂 To datum ti chválím 😀 Jinak já třeba nepřenášela, rodit jsem začala na termín a malá se vyklubala den po termínu 😉 Ale je pravda, že kamarádky přenášely skoro všechny nebo naopak rodily hodně brzo.

majkylove
autor
1. čer 2015

Tak holky moje furt nic ☹ prý to zatím nevypadá,kontrola za týden a když nic tak pak už objednání na vyvolání ☹

terezapetrova
2. čer 2015

@marketat nej já tohle tehu s Vojtou zvládas fakt těžce tak doufám, ze moc přenášet nebudu, to je hezky, ze ma narozky Tva maminka 🙂 zároveň ma pravé i ma děsně zamilovaná 🙂 Babicka, které bude letos 92 let tak bych mela dárek 🙂

terezapetrova
2. čer 2015

@majkylove vyvolání Kočko neboj pamatuj co jsem Ti psala 🙂 včera jsem kupovali něco do porodky vzpomněli jsem si na Tva fota 🙂 a pak ještě běžela koupit čokoládu ta se bude na nervy po porodu moc hodit i kdyz zas se musí s mírou aby nevadila pri kojení a taky jsem si objednala homeopatika na nervy 🙂

ema373737
2. čer 2015

@majkylove ☹ to mě mrzí. Ja taky pořád nic, , zatím se snažíme půl roku a 3mesice beru utrogestan.Pri prvním mi to trvalo skoro 2 roky. Tak snad teď to bude dřív ☹. Přeji ti hodně štěstí a držím palečky 🙂

majkylove
autor
2. čer 2015

@terezapetrova no vidíš,takže jseš plně připravená 😉 já homeo beru už měsíc,ale nějaký na přípravu a ještě mám i nějaký přímo k porodu a pak na kojení.
a beru tě za slovo,vždycky si vzpomenu na tyhle lepší případy 😉 a ještě má týden čas tak mu prostě věřím že se umoudří 😅
@ema373737 jéé moc děkuju,ale u mě nic znamená že už jsem měla rodit a prckovi se nechce,jsme se špatně pochopily 😅
ale taky jsem si na // počkala,ne tak dlouho jako ty,ale úplně chápu jak se cítíš a držím moooc pěstičky aby to byl teď opravdu fofr!!! 😉

terezapetrova
2. čer 2015

@majkylove fioooo 🙂 to jsi teda odborník přes homeopaticke 🙂 me ted uplne stačí to co mam mimo, 6rano magnezko, po snídani Vít c, listovka, 9h železo, 12h magnezko, 18h magnezko, po večeři rybí olej, 21 h železo, před spaním tablety na zánět a přes noc mam volno 🙂 štve me dodržování tech času ale musí to tak byt protože něco muzu jen 2 hodiny po jídle nebo Hodku pred jídlem, mezi některými léky musím mit 3 h rozestup pac se trochu vylučují 🙂 no bzunda 🙂

majkylove
autor
2. čer 2015

@terezapetrova týýý jo,tak to máš pěknej arzenál teda 😀 já beru ráno lék na štítnou,před obědem železo a během odpoledne jak si vzpomenu tak jod a ty homeo.
to ty to srdíčko? 😉

terezapetrova
2. čer 2015

@majkylove 🙂 nene to někdo jiný Te obdaroval 🙂

janajens
3. čer 2015

Ahojky tak dneska prvni den co ma mrcha dorazit bazalni teplota zatim neklesla tak s
mi drzte palecky ale neverim ze tak brzy po konizaci by se zadarilo 😒

pardubice2159
3. čer 2015

ahoj holky, tak už se s přítelem snažíme o miminko dost dlouho - HA jsem vysadila v srpnu 2014, ale poctivě jsem si začala ovulku hlídat až v lednu 2015. Zatím mimi na cestě není, v pátek by měla dorazit MS a tak už se nemůžu dočkat další ovulky. Navíc jsem dnes zvládla pracovní pohovor, byla jsem víc jak rok a půl na pracáku, tak o to jsme se snažili víc otěhotnět. Ale vzhledem k tomu, že v srpnu nastupuji, doufám, že se hlava tolik nebude soustředit na mimi, psychika bude ok a mimi přijde. Jak to máte Vy? Taky se už vidíte s kočárkem?

chilli009
3. čer 2015

@janajens hodně štěstí kočko, kdy zkusíš testík ?

janajens
3. čer 2015

@chilli009 nevim nevim vzdy jsem zkousela dva dny po vynechani ale prineslo mi to smulu byl negativni a jeste ten den se mrcha rozjela no 11.6 mam jit na stery po konizaci tak nevim zda li si radsi nepockam

kimikk
3. čer 2015

Ahoj, my se take snazime, druhy měsic, MS nepravidelna, tak uvidime, jestli se do 14 dni dostavi, snad ne 🙂

terezapetrova
4. čer 2015

@majkylove tak rozhodnuto i pro kluka, Matěj, jak ja jsem rada, ze jsme se nakonec dohodli 🙂 a mam to z krku 🙂 co ty? Nebo výyy ? 🙂

ema373737
4. čer 2015

@majkylove 😀 aha, děkuji. Já u prvního měla rodit 20prosince nakonec to bylo až v lednu 😀. Držím palečky ať už to máš za sebou.

ema373737
4. čer 2015

@pardubice2159 ahoj. My se snažíme taky ale už o druhý, zatím cca 4 měsíce.

karlos12
4. čer 2015

@janajens ahoj,no to držím pěsti 😉 pak dej vědět ,jasno ?

janajens
4. čer 2015

@karlos12 jasno poboliva me na leve strane vajecniku a podbrisek no uvidime zatim na to moc nesazim dva dny zpozdeni neni nic 😉

karlos12
4. čer 2015

@janajens třeba je, já naopak bojuji s ms.Od ráně ukrutné bolesti břicha, až mi bylo na zvracení, už je to naštěstí lepší. Já se prostě nikdy nedočkám 😒 Tak alespoň Ty 🙂

janajens
4. čer 2015

@karlos12 no neverim tomu moc max to bude krasne prekvapeni jestli nedorazi ale jsem nemocna a mam anginu tak mozna i proto se mrcha jedna toula i kdyz driv kdyz jsem byla memocna jsem to dostala driv tak uvidim

karlos12
4. čer 2015

@janajens uvidíme 😉 stejně nejde nic dělat, teď.

janajens
4. čer 2015

@karlos12 no to nejde max cekat jestli mrcha dorazi nebo ne

loilla
5. čer 2015

Jsem neskutečně ráda, že Vám můžu oznámit tu úžasnou novinku.. ♥

Míša, @majkylove, se dnes stala maminkou malého kulihráška Lukáška! Na svět přišel v 8hod s mírami 3723g a 55cm! ♥

janajens
5. čer 2015

@loilla tak ze gratulujimoc a moc

janajens
5. čer 2015

@karlos12 tak to vypada ze mrcha prisla zatim hnede spineni ale myslim ze prijde ☹